• xavier
    11.4k


    Nitko nikog ne tjera na učlanjenje no učlanio se sad ili tek u Prosincu, članstvo ti ističe 31.12.

    Nezgodno je jedino zbog izbora, ali tko baš želi glasati, učlanit će se, a tko ne želi, ima cijelu godinu ako mu to nešto mijenja na stvari.
  • dmil
    155


    Znači svi oni ljudi koji su se učlanili na valu situacije prije/poslije utakmice s Hajdukom, sad moraju plaćati novu članarinu? Također i redovni članovi koji su tipa obnavljali članstvo krajem godine?
  • xavier
    11.4k


    Nisam ni rekao da si napisao drugačije :blush:
  • The Undertaker
    4.5k
    Još nedostaje info od kluba koji je najkasniji datum za slanje zahtjeva odnosno do kojeg datuma se ljudi trebaju učlaniti a da bi bili sigurni da će moći birati i/ili biti birani.
  • sanjinlego
    2.5k
    Jao igrica, jao šta rade .. fuj!
  • Praskaton
    2k

    Ma jasno sve,moralo se ici u izmjenu modela potpuno podrzavam.
    Svjestan sam i da je bilo nemoguce to iskomunicirat ranije da ljudi znaju al isto tako ovo ce odbiti vecinu ljudi a svako glas je bitan.
    Nemaju svi ovaj stav da "ako je sad problem dat dodatnih 20 eura za ugurat nase ljude".Vecina nema.Nazalost al je tako.
    Po meni trebalo se pronac neko rjesenje koje bi ovaj prijelaz modela clanstva ucinio bezbolnijim.

    Osobno uclanio sam se pred kraj 11/2023 i sad cu u inat uclanit jos par ljudi iz uze obitelji koji nisu clanovi :grin:
  • Jurki
    9.6k
    Trebalo je napraviti prijelazno razdoblje.. npr kome clanska vrijedi do travnja 2024..da tak ostane. Al onda kod produzenja clanstva da clanstvo vrijedi od svibnja do 31.12.2024.
    Ovakve odluke koje vrijede retroaktivno bas i nisu pametne.
  • miro
    3.5k
    Misliš da ćemo doć do 50k? Nadam se da si u pravu

    Mislim meni je svejedno ja ću opet učlanit sve koje mogu, samo mislim da su to trebali nekak bolje iskomunicirat
  • Jaro
    6k
    niš se ne mora, ako želiš izaći na izbore, onda da...
  • serbus
    3.8k


    Tako bi normalan klub napravio a kod nas ništa nije normalno.

    A btw kako se igre kod nas igraju jel statut potvrđen u gradskom uredu ili di je već trebao? Kaj ako tamo padne a nije nemoguće jer su to sve igre iza kulisa kaj će onda biti sa članstvom? Nevjerojatno je da ništa jednostavno oko kluba ne može biti. Ja nisam nigdje vidio da je statut potvrđen ako je super bar nešto ali ovo je kamilica izgleda kaj nas sve čeka.
  • Eduardo
    18.1k
    U online profilu mi još uvijek stoji da mi članstvo vrijedi do 31.08.2024. godine. Kad to ponište idemo na sljedeći korak.
  • criticus
    1.6k
    Znači svi oni ljudi koji su se učlanili na valu situacije prije/poslije utakmice s Hajdukom, sad moraju plaćati novu članarinu?dmil

    Oni koji su se zbog tog učlanili, u 12 mjesecu, nakon štl im nije bilo bitno pola godine (vjerojatno i ouno duze), neka plate novu članarinu da. Ja i troje djece smo bili učlanjeni, pa sam za ključnu skupštinu nas ponovo sve učlanio u fan shopu 3 mjeseca kasnije, i sad ću nas opet učlanit.
    Naravno da se moglo bolje i spretnije izvesti, ali tražite prelazak iz disfunkcionalne, navijački neprijateljski nastrojene organizacije u članski i navijači na prvom mjestu klub preko noći. Ako neke stvari treba odraditi i ovako preko koljena neka.
  • Jurki
    9.6k
    Mada ni ovakva odluka nije nepopravljiva.
    Npr oni koji su uclanjeni iza 30.lipnja tj u drugoj polovici godine i nisu iskoristili nikakvu pogodnost (besplatne karte, popust u fan shopu) dati im mogucnost besplatnog uclanjenja za 2024.
    Za klub nije velika lova u pitanju a marketinski jeben potez.
  • Bosskovitz
    8.4k
    Ovo je baš loše izvedeno, i s komunikacijske i organizacijske strane. Posve nepotrebno se ide u retroaktivnu primjenu odredbi novog statuta iako se moglo jednako tako odlučiti da sva članstva koja završavaju u 2024. godini vrijede sukladno onome što piše na članskim iskaznicama, a potom produljenje članstva vrijedi do kraja 2024. godine.

    Kako god se okrene, ovo je moralo biti malo zeznuto jer prelazimo sa sustava "365 dana od učlanjenja" na sustav kalendarske godine članstva - kaj je generalno dobar potez - ali se napravilo najkompleksniju moguću stvar. Izbori su za manje od 10 tjedana, dobit će tisuće i tisuće prijava sada za koje je pitanje jesu li uopće logistički spremni provesti na vrijeme da ljudima ujedno stignu i članske. Onda će biti članskih koje kasne, koje su se izgubile, kako će izbori biti bliže tako će rasti nervoza, pa ćemo smišljati vatrogasna rješenja za one koje klub vodi kao članove ali oni nemaju članske iskaznice kao dokaz, pa kaos s tim na samim izborima... da ne spominjem zaista katastrofalan odnos prema onima koji su redovno produljivali članstvo u zadnjih tri mjeseca ili tim ljudima koji su se odlučili učlaniti nakon utakmice s Hajdukom, a po svemu sudeći morat će se nakon tri tjedna opet učlanjivati kaj je preloš pristup prema nekome tko je napravio korak više na stepenicama pripadnosti klubu, a klub mu je onda podmetnuo nogu i sad mu se smije.

    Teško mi je vjerovati da je netko zaista detaljno promislio ovu odluku i zaključio "ovo je najbolje rješenje".
  • criticus
    1.6k


    Trebalo da, i u 99% situacija kritiziram klub i upravu na glupostima koje rade. Ovo nije jedna od njih. Nespretno da, hoce li odbit ljude, ne. Prvi val nekog nezadovoljstva ako i bude nestat ce kad brojke krenu rasti i svi budu htjeli biti dio tog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.