• Captain America
    15.2k
    Nagovorio sam frenda da se učlani nakon odluke za ulaznice za derbi. Ne znam kako mu javiti vijesti :lol:
  • Riot
    1.8k
    Dobro je ovo. Na kraju krajeva nas 7000 koji smo se odazvali pozivu grupe i učlanili se kad je trebalo sigurno nećemo bit zakinuti nizašto, a i svakako će ti isti ljudi bit spremni glasat na izborima za naše ljude
  • Mlađi referent
    11.4k


    Većini valjda nije još ni stigla iskaznica ahahahahahahahhahaah
  • Sajla
    4.2k
    Nema veze kad ti je došla iskaznica. Ako si se učlanio u 2023., onda nisi član za 2024.xavier

    smisao mog komentara je bio da možda još nisu ni obradili sve prijave s kraja godine, pa da će izaći ljudima u susret i ipak ih učlaniti s ovom godinom. nagađam, naravno. vi koji ste bliži izboru informacija ćete nam bolje znati reći.
    ali bio bi prilično glup potez da ljudima koji su se učlanjivali nakon onoga s kartama za derbi sad kažu da im je članstvo vrijedilo 10ak dana i da moraju ponovo, tako se ne gradi odnos kluba s navijačima. da, znam, sami su si krivi što nisu i prije bili članovi, ali valjda želimo privući više ljudi u klub.
  • xavier
    11.4k


    Ljudi koji su učlanjeni u 2023. po novom statutu prestaju biti članovi istekom te godine, bez obzira jesu li se učlanili u Siječnju ili 31.12.

    No ako govoriš o pristupnicama koje nisu ni procesuirane, vjerujem da će oni i biti članovi za 2024.
  • miro
    3.5k
    prilično nespretno/glupo, ali ajde, barem su se na vrijeme javili
  • criticus
    1.6k


    Dapače, za mene je ovo pun pogodak. Na ovaj način možeš pratit fino brojku članova, a shodno tome i radit bolje akcije za učlanjvanje. Garantirano ćemo imat više članova ove godine barem za 50%.
  • Crusades1986
    10.3k
    Budući da se radi o prijelazu s jednog "modela" učlanjivanja na drugi, negdje se morala podvuć crta i krenut s novim modelom.

    Možda bi bilo lakše i praktičnije da se to nije radilo neposredno prije izbora, ali takve su okolnosti.
  • Captain America
    15.2k
    Većini valjda nije još ni stigla iskaznica ahahahahahahahhahaahMlađi referent

    Vidio je sam na Instagramu. Ne psuje nikad, sad je opsovo :lol:
  • Praskaton
    2k
    Ne znam jel stvarno misle da ce ljudi koji su se uclanili prije mjesec,dva,tri opet placat clanstvo.
    Uzasan potez,valjda je cilj priblizit klub ljudima,omasoviti clanstvo..
  • NitkoBitan
    13.5k
    Moguce da nekima koji su poslali zahtjev pred sam kraj 2023. pise da su clanovi za 2024. godinu. Ja sam na derbiju krajem veljace ispunio zahtjev a clan sam sluzbeno od pocetka 3. mjeseca.

    Kako god... Ako je nekima nakon svega problem dat dodatnih 20 eura da ubacimo svoje ljude u Skupstinu...
  • scarface
    190
    A sto s onima koji su članovi od prije?
  • scarface
    190
    Jel se to odnosi na prvi put učlanjeni ili?

    Produžio sam članstvo u 2023. u rujnu mjesecu.
  • Sajla
    4.2k

    pa upravo to sam i napisao :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.