• Efes Pilsen
    7.3k
    Cuze lijep gol za Zrinjski protiv Tobola.
  • Zagi
    5.8k
    Od 6 golova koje su zabili u kvalifikacijama , 4 su djelo Jankovića i Ćuže. :strong: :ok:
  • Zagi
    5.8k
    Btw , Jakir rutinski prošao njihovog prvaka ,a Bjelica dobio šamar od 12. kluba u njihovom prvenstvu.
    #samokažem
  • bbb medimurje
    3k
    Sandro Kulenović: "Jest da me GNK Dinamo Zagreb stalno šalje na posudbe ali ja to ne zamjeram. Dinamo je najveći hrvatski klub i moja najveća ljubav. Od rođenja, samo i jedino Dinamo. Možda je to i moj problem, šutim i odrađujem posudbe, ali moja ljubav prema Dinamu je nemjerljiva a moj san je da zaigram za Dinamo u Ligi prvaka..."
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Sanjam i ja Dinamo, ali kvalitetu nemam. :grin: Ako ne misle igru prilagodit njemu ili uigrat tu varijantu prema potrebi onda ga bolje poklonit Lokomotivi za popust na nekog.
  • Zagi
    5.8k
    Ako idući trener misli visoko napasti i gaziti cijelu utakmicu, boljeg napadača za to od Kuleta nemamo.
  • Nino Bule
    12.1k
    Bumo vidjeli kako ce on odradit ovu sezonu, a kako petkovic. Zabije li 10+ golova i doda 10 asistencija moze bez problema uci u rotaciju, nece nikad biti prvi napadac dinama ali ima tu dovoljno minuta da bude zadovoljan i igra
  • vjeko1701
    6.1k
    Realno, tek ima 22 godine. Di je bio Oršić u tim godinama? NK Celje. Petković? Mučio se u Seriji C il D . Trapani.

    Napredovati može, mislim da je napredak i vidljiv, ko kaže da s 24-25 neće postati dovoljno dobar barem za rotaciju u Dinamu?
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Problem je sto on nije klasicna spica, realizator, a nije ni centarfor tipa Petkovic s brutalnom tehnikom. Radni centarfor koji je svoju formulu nasao tek u Lokomtivi koja se prilagodila njemu i njegovim karakteristikama. On je na postavljenu obranu igrac manje, a mi tako u HNLu igramo stalno.
  • Zagi
    5.8k
    Ako ostvari 10+10 može komotno ušetat u svlačionicu i reći "slušajte dečki, od sad sam ja prvi napadač".
    To bi bilo samo 4 g+a manje od Drmića za Rijeku prošle sezone. U slabijem klubu, a da ne pričamo koliko su mu ostale karakteristine ne vezane za realizaciju svjetlosnim godinama bolje i od Petka i od Drmića i od Emrelija.
    Uz sve to je još mlad i napreduje iz godine u godinu.
  • Zagi
    5.8k
    On je na postavljenu obranu igrac manje, a mi tako u HNLu igramo stalno

    Ne slažem se.Najbolji u igri glavom u cijeloj ligi.
  • Beowulf112
    301
    Nemojte visoko sudit o kulenovicu na osnovu 2-3 utakmice...i liverpool je iskesirao masnu lovu za andy carolla na osnovu jedne polusezone pa su se gadno zajebali..kule je krnja verzija mandzukica..u nas sustav ne pase i daj boze da se moze zaradit na njemu ili barem vratit ulozeno..njemu je max dosega rotacijski igrac
  • LovroZG
    1.3k
    Čovjek ove sezone napokon pokazuje natruhe talenta zbog kojeg smo ga kupili. Nek se nastavi razvijat pa se lako na kraju sezone vidi šta ćemo s njim.
  • The Undertaker
    4.5k
    Još od Bjelice, jedna od često korištenih napadačkih opcija je duga lopta na Budimira/Petkovića gdje se dobija skok i lopta proslijeđuje do Oršića ili odlaže veznom redu. Odlaskom Petkovića, Kulenović se čini logičnom zamjenom, kao drugi napadač iza Drmića. Ako Petko ostane, onda ga nema potrebe vraćati da sjedi na klupi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.