• Captain America
    15.2k
    Neko je gledao Oršu :cool:
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Kakav gol :love: Ako produ idu na porazenog iz susreta Olympiakos - Slovan. Tesko ce dohvatit skupine, da se barem proslo jos jedno kolo u CL kvalifikacijama.
  • Stjepan
    479
    Da vrlo teško izvukli su najteži par a mogli su dobiti Linfield,Dudelange,Shkupi
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ne svidaju mi se naslovi oko malog Jankovica. Gdje god ga posaljes nema vise skrivanja ni razvoja bez povecala. Igrac Dinama na posudbi u Zrinjskom spreman ponovit Modrica...
  • Eduardo
    18.1k
    lako meni za naslove ako je dečko glavom na mjestu i ako je fokusiran na ono što radi. Novinari lupaju svoje dok on tu ne može ništa.
  • Krizy
    38.5k
    Svejedno je šta novinari pišu, dok je Janković ovakav:

    Ne mogu, a ne primijetiti poveznicu između tebe i Luke Modrića. Veznjak koji je bio iz Dinama na posudbi u Zrinjskom osvojio je Zlatnu loptu i postigao vanserijske uspjehe. Vidiš li se i ti jednog dana barem na približnom nivou, u nekom klubu iz liga petice?

    "I novinari iz Hrvatske često uspoređuju moju priču ovdje u Mostaru s Lukinom. Vjerujte, jako mi je neugodno zbog toga. Pa on je najbolji igrač svijeta i ne spadamo u istu kategoriju. Isto tako ne želim biti ni plagijat. Ja sam Niko Janković. Moj jedini san i cilj jest povratak u moj Dinamo. Liga petice? Za mene je Dinamo liga petice."
    Derek Trotter
  • Eduardo
    18.1k
    Ovaj Urata ima 25 godina. U Varaždin je došao u ljeto 2020., nakon što je 8 mjeseci bio bez kluba. Prije toga proveo je neko vrijeme u Zoryiji Lugansk gdje nije upisao nastup. Do tad je igrao treću ligu u Japanu.

    Takav igrač posjedne na klupu malog Brekala kojeg neki već sad zazivaju u prvoj momčadi Dinama. Šta da radi on u Dinamu kad se ne može izboriti za poziciju u dojučerašnjem drugoligašu? O čemu pričamo?
  • Nino Bule
    12.1k

    Ovo je cetvrto kolo, ne znam cemu ekstremne reakcije. Na kraju krajeva naravno da ce dat prvo svom igracu priliku nego razvijat za druge igraca, njegovo je da kad dobije priliku da ju iskoristi.
  • Eduardo
    18.1k
    ekstremna reakcija na pomalo agresivne upise pojedinih forumaša koji su tipkali o Brekalu u zadnje vrijeme prezentirajući ga kao Marcela.
  • marcio amoroso
    34k
    U jednom Varaždinu moraš biti kralj, ako želiš prismrditi Dinamu. Nijedan trener na svijetu te neće držati na klupi ako si top. Ako si rezerva jednom Urati u jednom Varaždinu onda je valjda jasno da ti nije mjesto ni blizu Dinama.
  • Nino Bule
    12.1k
    Rekao bi covjek da decko ima 28 godina kako pricate, igracima treba period prilagodbe na seniorski nogomet, pa onda i na prvu ligu. Da se ovako lako otpisuju igraci majer je trebao nakon 10 utakmica u dinamu trazit transfer u lokomotivu jer "nije mu mjesto u dinamu", a sada decko među najboljim igracima francuske lige.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Kako smo nekad nerealni to je strašno. Pa svaki klub gura vise manje svoje igrače, logično da i Varaždin gurne uratu prije Brekala kad od Brekala nemaju nikakve financijske koristi, a i pola godine im je samo na posudbi. Gledao sam osobno sve 4 tekme Varaždina i odlična su ekipa, a Brekalo je protiv Slavena bio odličan, možda i najbolji na terenu, pa protiv Istre ostao na klupi i Hajduk ušao 20 i nešto minuta i opet odličan bio. Pogledajte samo komentare kad su bile te tekme, sjećam se da je Zagi i još par ovdje pisalo kako je odličan bio. A zašto sada nije nastupio možemo samo nagađati, Al najvjerojatnije zbog toga sto Varaždin nema nikakve koristi od njega
  • Zagi
    5.9k
    Logično da gura svoje i još više da ga ne stavi protiv nas.
    Pa i Duvnjak je više na klupi za sada , pa kad uđe vidiš da im je 2 klase bolji od svih ostalih veznjaka.
    Ajmo im dati barem polusezonu pa ćemo moći suditi.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Za primjer da se sjetimo i ostalih igrača na posudbama naših prijašnjih godina u HNL. Janković u Gorici u polusezoni 95 minuta skupio, a nije bio ozlijeđen, sada rastura i najbolji igrač Zrinjskog. Menalo rezerva u Slaven Belupu bio, sada kod nas jako bitan igrač. Atiemwen klasom najbolji igrač Gorice daleko bio, pa kada je od nas otišao tamo na posudbu nije igrao. Iz toga samo možemo zaključiti kako hnl klubovi ne žele Dinamu forsirati igrače i stvarati nama igrače, nego rade gurnu svoje iako su i lošiji pa da nešto i zarade. Jedini igrač koji je maksimalnu podrsku dobio na posudbi je Marin u Šibeniku, a u lokomotivi npr nije nimalo igrao. Zato možda treba Dinamo i Dat koji postotak transfera kod posudbi naših igrača ili placat neke nastupe da naši mogu dobiti normalno šansu kao da su igrači tih klubova
  • Infinity
    15.5k
    Ako su igraci na posudbi u pet deka s igracima kluba u koji su posudjeni onda je logicno da ce igrati 'domaci' igraci. Isto tako je logicno da netko tko je u pet deka s igracima Varazdina nije igrac za Dinamo. Moras tamo biti najbolji igrac ako mislis da si igrac za Dinamo, a ako si najbolji onda ces sigurno igrati.

    Mislite da je Gvardiol igrao kod nas zbog cifre koju smo dobili za svaki nastup? Ne. Igrao je jer je klasa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.