• Nino Bule
    12.1k
    Zasto gvardiola spomenut, mozemo odma rec da je c ronaldo igrao sa 18 za united i ako ne mozes sa 18 igrat za united nisi igrac. Genijalni zakljucci.
  • Infinity
    15.5k
    Nisi shvatio sta sam htio reci.

    Covjek kaze da Dinamo treba placati za nastupe igraca na posudbama. Gvardiola sam naveo kao primjer igraca za kojeg je Leipzig nama placao da on igra, pa pitam jel netko misli da je Gvardiol igrao zbog tog placanja ili je igrao zato sto je klasa?
  • Eduardo
    18.1k
    Rekao bi covjek da decko ima 28 godina kako pricate, igracima treba period prilagodbe na seniorski nogomet, pa onda i na prvu ligu. Da se ovako lako otpisuju igraci majer je trebao nakon 10 utakmica u dinamu trazit transfer u lokomotivu jer "nije mu mjesto u dinamu", a sada decko među najboljim igracima francuske lige.Nino Bule

    Pa upravo to! Nigdje nikog nisam otpisao, niti je moj upis bio napad na igrača već kao što rekoh to je samo odgovor na upise pojedinaca. Treba mu određeni period da bi se priviknuo na Varaždin, a što ga tek čeka u Dinamu? Šta bi se dogodilo da je ubačen sad u vatru i da je po njemu paljba kao što je po Bočkaju?

    Kako smo nekad nerealni to je strašno.Odglavedopetedindijete

    Pa upravo si ti jedan od tih koji su pisali hvalospjeve o njemu, odnosno, najglasniji si. Te mu je Srbin uzeo mjesto, te je bolji od Bočkaja i Štefulja, te je najveća sramota kluba te igra ko da ima 300 tekmmi u nogama, te ovo te ono. Nemoj da ti moram vaditi citate što si pisao.

    Menalo rezerva u Slaven Belupu bio, sada kod nas jako bitan igrač.Odglavedopetedindijete

    Pričaš o Menalu otprije tri godine. Zaboravljaš napomenuti da je nakon toga bio na još dvije posudbe na kojima je bio vrlo dobar do odličan. Znači, Menalo se za status povremenog startera u Dinamu borio u Slavenu, Olimpiji i Gorici.

    Atiemwen klasom najbolji igrač Gorice daleko bio, pa kada je od nas otišao tamo na posudbu nije igrao.Odglavedopetedindijete

    Opet pričaš o vremenskom periodu od tri godine. Beli je prije povratka u Goricu na posudbu bio posuđen Lokosima (11 nastupa, 575 minuta) i Omoniji (15 nastupa, 528 minuta). Eno ga sad u Shetiffu, 2 nastupa i 36 minuta do sad.
  • Nino Bule
    12.1k


    To se slazemo samo nekima ako nisi ko gvardiol sa 18 otpisuju mladog igraca, gvardiol je jedan u svjetskim razmjerima, takvo sto se nece vise ponovit u hr dugo vremena. Placat nastupe isto tako ne treba, sama cinjenica da mi pokrivamo citave place nasih igraca na posudbama je previse, placat nastupe bi bilo suludo.
  • Infinity
    15.5k
    Pa nisam rekao da mora biti Gvardiol i klasa za Dinamo, ali mora biti klasa za Varazdin ako misli da uopce moze dobiti priliku u Dinamu.
  • Nino Bule
    12.1k
    Mora bit klasa za varazdin ali to se ne moze zakljucit u cetiri utakmice, i da je sve 4 bio igrac utakmice ili da nije klasa da je sve 4 bio najgori.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Ne znam ja vjerujem u naše mlade dečke, i u Duvnjaka, saranica, barisica i Brekala jer su na europskoj razini kao juniori bili mocni uvijek i razvaljivali, mislim da im samo treba prava šansa i dobar klub za razviti se. A na posudbama ipak je malo teze izboriti se nego kad si igrač nekog kluba, npr Stojković igra u Lokomotivi i dobio je šansu tamo a znam da do kad nije dobio šansu nije mogao uci u priču s Antom Crncem, Vinkom Rozicem, a i ostalim našim krilima. Ali on je loksin igrač i loksa ima koristi pa tamo i dobije šansu, a da je na posudbi dosta drukčije bi to bilo sigurno
  • Fanboy
    2.4k
    Jako neki ovdje podcjenjuju naše igrače, ovakav stav nemaju ni najvatreniji navijača Reala. Daj malo spustite loptu na zemlju. Nekima ni Benzena nebi bio za Dinamo da ne zabije gol tekmu ili dvije. Tovari idu u jednu fanatičnu euforiju, a ovdje se ide u fanatični pesimizam...
    Ništa ne valja, ne valja trener, ne valjaju igračima posudbu, ne valja sezona itd

    Ljudi tek je 6.8 , sezona je tek počela. Na vrhu smo tablice, nemamo poraz uz osvojen Superkup te imamo pobjedu u gostima protiv Bugara, igrači na posudbi su tek par utakmica do kraja sezone se sve okrene za 180 stupnjeva, a opet ima iduća sezona kao kod Jankovića...
    Nije sve bajno i puno je prostora za napredak, no nije sve ni crno. Tovarima ako za što skidam kapu što klub euforično prate nakon skoro 20 godina suše i debakla...
    Ovdje su upisi takvi da se čovjek zapita koliko bi ostalo navijača da smo u njihovoj situaciji..
    Malo optimizma, isplivati će kvaliteta naših i u drugim klubovima bez brige...
  • Zagi
    5.9k
    Dvije su olakotne okolnosti za tu '03 generaciju od koje ja očekujem iznimno puno.
    1. treneri u dobi 17-18g su im bili Jozo Bandić i Cvita. To je sve goli pimpek i obojica su u međuvremenu razrješeni dužnosti. Razlika nebo i zemlja kada ih je Krznar preuzeo.
    2. zbog Al Abtal kupa sezona im je trajala 3 tjedna dulje nego hnl prvoligašima pa su poput Orše i Livakovića kasnili na pripreme. To bi moglo objasniti sporiji ulaz u sezonu.

    A možda griješim i precijenio sam ih. Vidjet ćemo.
  • bbb medimurje
    3k
    Duvnjak zapocinje za istru
  • Beowulf112
    301
    Vasilj gol za lokomotivu...kule 2x asistencije..lokomotiva na nas pogon slomila rijeku
  • Eduardo
    18.1k
    Kule ima 2 gola i 3 asista što je trenutno najbolji učinak lige. Jedino još Orša, Bočkaj i Ampem imaju više od jedne asistencije.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Loksa jednostavno igra na Kuleta i njegovo vezivanje stopera. Nema puno kompliciranja, davljenja lopte. Prvi gol Kule veze stopera i glavom spusta iza sebe malom Goricanu, drugi gol Kule se izvlaci na stranu i jednim dodirom vraca loptu Cokaju. Akcija kod stative Cokaja je isto svi 1 dodir. Kad bi ga vratili opet bi izgledao kao trudna krava na terenu jer mi igramo staticno do bola i sa jako puno dodira.
  • Fanboy
    2.4k


    Kule podsjeća po stilu igre na Mandžukića, na kraju i ovo što si opisao. Ne mora zabiti da bi puno donio igri Lokomotive. Sa njime treba strpljenja, no biti će on dobar napadač. Mali Vasilj se isto fino snašao, da mu je ušao onaj volej lako je mogao doći i do 2 zgoditka.
    Kad već kod nas nema mjesta mislim da bi se Marin jako dobro uklopio u ovu ekipu, imao bi suradnju sa Kulenovićem na boljoj razini nego sa Delićem...
  • IstokKa96
    611
    Cuze
    0:1
    Tobol-Zrinjski
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.