• marcio amoroso
    31.9k
    Dino je produžio ugovor do 2026.
    Iskreno ne znam na osnovu čega, ali očigledno se vjeruje u njega.
  • deda
    27.5k
    Kad bi bio ful pozitivan rekao bih da je to zbog toga što dečko nema sreće s ozljedama pa se želi biti korektan prema njemu. A sad ću spomenuti još jednu blasfemiju. Imamo li mi ijednog igrača da je zadnjih 15 godina igrao za Dinamo, a da je ikad spomenuo nekorektan stav kluba po pitanju isplate ugovora tj. poštivanja stavaka ugovora. Za razliku od nekih drugih koji te stvari prebijaju na sto načina ili ucjenama.
  • vjeko1701
    5.9k
    Za rezliku od mnogo drugih polja, odnos uprave prema igračima se uvijek činio gospodski (ako isključimo ugovore s Mamićima i takve stvari)
  • Nino Bule
    11.3k
    Meni je peric ove utakmice pod kopicem jako dobro izgledao, izgubio je puno brzine nakon ozljeda i nazalost nece napravit karijeru kakvu je mogao ali mislim da je taman kvalitete za 4. stopera dinama
  • Krizy
    35.4k
    https://telesport.telegram.hr/price/fajter/

    Vratio se nakon 2 teške ozljede nakon kojih je propustio oko 30 utakmica, iako je imao grešaka u obrani ove sezone, valjalo bi ga zadržati jer je praktički čitavu karijeru u Dinamu, jedini je lijevonogi stoper u Dinamu i za bar 9cm veći od svih ostalih stopera u kadru.
  • The Undertaker
    3.9k
    Nemamo igrača ali imamo trenera.
  • Kujtim Shalla
    2k
    A u k, nikad ga se riješit, staklen sav. Kikser žešći. Nemam pojma zbog čega mu se produžio ugovor. Umjesto da ga se riješimo. Al ok, nemamo mi širinu i obrani, i iako sam subjektivan. Dino je dobar dečko, ne radi probleme, daje sve od sebe, a i to se cijeni. Ali kvalitetom realno, tro je za njega avion, Bole, Rasmus, svi su ispred njega
  • Kujtim Shalla
    2k
    Još neko misli da je peric igrač za dinamo. Prošao Viking kroz njega Ko firer kroz poljsku
  • Jaro
    5.4k
    3 min prije je trazio zamjenu...
  • Kujtim Shalla
    2k
    OK, pa. To i je to, stalno je ozljeđen, gledaj, ulazi dilaver koji nije odigrao skupa 10 min. Mislim da niko na stadionu i na telki nije bio mirniji. Peric može igrat protiv Šibenika, rotacija ako se na njega Tak računa. On jednostavno nije igrač za dinamo
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    On zdrav je itekako igrac za Dinamo, ali nazalost nakon one ozljede prije 2 godine (taman je upao u reprezwntaciju) nije to vise isti igrac i nece biti.
  • Carrasco
    4k
    Mnogi su zaboravili kakva je stoperčina Perić bio do ozljede. vl2yokd97y79qeg2.jpg
  • ZGBhoy
    1.7k
    DOKTOR
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.