• Bosna86
    11.1k
    Prvenstvo nastavljamo protiv gotovo sigurnog drugoligasa Intera iz Zapresica. Nakon jako losih igara ova utakmica je must win za trenera Jovicevica. Jos jedna utakmica u nizu koja nam ne znaci nista posebno, ali Dinamo mora poceti pokazivati zasto je ubjedljivo najbolja ekipa u Hrvatskoj... Utakmica se igra pred gledateljima bez obzira na povecan broj novih slucajeva.
    1. Kakav rezultat ocekujete? (36 votes)
        Pobjeda Dinama
        75%
        Nerijeseno
        11%
        Poraz Dinama
        14%
    2. Idete li na utakmicu (36 votes)
        DA
        28%
        Ne
        72%
  • Infinity
    14.9k
    Ekipa sa zacelja. Ako je suditi po pet utakmica nastavka, odnosno po utakmicama protiv Varazdina i Belupa mislim da cemo zabiti 3-4 gola, ali da cemo svejedno izgledati ocajno. Dinamo u ovom trenutku izgleda losije nego one sezone kada je Rijeka uzela titulu sto ce na kraju sezone bodovni saldo i dokazati. Toliko smo losi da ne znam gdje nalazim volju da uopce pricam o utakmicama Dinama. O svemu ostalom OK, al za utakmice ne znam, jer izgubim volju za zivotom kad samo pomislim kako igramo.
  • SAS1987
    13k
    Sto vise prosutih bodova i sto losija igra do kraja sezone jer to povecava vjerovatnost smjene Jovicevica. Sa obzirom da se o tome vec priča, me bas zanima o kome razmisljaju.
  • EastsideZg
    161
    Jedan je Zoki.
  • Bosna86
    11.1k
    Petković out naredne dvije utakmice
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Kao i protiv Osiječana, "kladioničarski", manje od 3 gola,
    Jovičeviću prove me wrong :smile:
  • reziser
    5.8k
    Da li će se danas nastaviti niz neatraktivnih igara ili ćemo protiv najslabije momčadi lige pokazati ipak nešto bolje svjetlo?
    uopće nisam optimist kaj se tiče igre, ali mislim da ćemo pobjediti.
  • bezvangori
    174
    Jel zna tko kaj je s kartama?
  • Somport
    556
    A trebali bi najavit cifru, no kak se vode ove web stranice, ne bi se čudio da ni ne najave.
  • Crusades1986
    9.3k
    Nadam se da cemo vidjet neki napredak u igri, smislene akcije, igraci igraju svoje prirodne pozicije, dizanje u formi pojedinaca. Ak kiksamo i ovu tekmu upalit ce se alarm. Puno bolji treneri sa boljom igrom si nisu mogli priuštit ovakve prezentacije u prvenstvu.
  • ZDS86
    205
    Mislim da je 40kn karta ali nisam siguran
  • Cosey
    411
    40 kn je prošli put bila cijena.
  • NORTE
    8.4k
    Jel zna tko kaj je s kartama?bezvangori

    Trećina cijele tribine u Zaprešiću će bit u prodaji?
  • Dudu
    2.6k
    Jel realno šta radi debil, umjesto da uigrava Majera, Ivanušeca, Điru, igrače koji se još nisu 100% afirmirali. On stavlja Franjića, Šutala, Hrvoja, Ćužea koje niko živ ni u planovima ne bi imao..

    Nevjerojatno, neću ni gledat iz protesta. Dabogda izgubili..
  • Crusades1986
    9.3k
    Koji kupus od postave... Franjic, Hrvoj, Šutalo, Zagorac na vratima, Moubandje, Orsic, Moro, Kulenovic, Cuze, KTC, Marin
  • Bosna86
    11.1k
    Nikad vise neću a reci za posjetu na Maksimiru... Pa svi mi koji ovo još pratimo smo patološki slučajevi, ovo normalan čovjek ne može pratiti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.