• Mali Zeus
    9.6k
    Osobito tu stranicu. To su sve redom talibani tamo.
  • badjibadara
    1.7k
    Bez škole nogometa sam zaigrao u velikim klubovima, Hajduku i Kaiserslauternu.
  • Woot
    101


    Ma baljezga covjek nema pojma o cemu prica hhahahaha, samo jos jedan euforicni kvazi-strucnjak prica gluposti, ni prvi ni zadnji put nazalost
  • Keyser Soze
    8.1k
    Jel prati tko na fejsu stranicu " dvanaesti novinar"?
    Kaj tamo baljezgaju to su čuda, svaka objava moze komotno u sranje dana.
    thomas22

    Dvanaesti novinar, Bernard Jurišić, onda onaj "Nervozni" koji reklamira vina i majice "Mrzin Dinamo"... Ima ih puno za psihijatriju dolje koii se nazivaju stručnjacima i novinarima.
  • og1986
    2.9k
    Taj "dvanaesti novinar" ima 46 godina, ja mislio to neki klinac. Bome tužno
  • Keyser Soze
    8.1k
    bmz2iem6mmzasiy6.jpeg

    Ovi iz Lokse baš vole prcat ekipu u mozak :lol:
  • bbb medimurje
    2.9k
    Jucer na dnevniku nove tv, prilog sportasi cestitaju bozic. Svaki sport imal je svog predstavnika koji je cestital bozic, kaj mislite koga su postavili od nogometasa? Naravno da livaju
    On je odmah bil na pocetku priloga, prvi i najvažniji od svih
    Stvarno tovarska redakcija
  • Keyser Soze
    8.1k
    I ja sam to skužio, ko jebe Modrića, Gvardiola i ostatak repke... Ili možda Oršića koji je po svemu veći igrač od Livaje...
  • reziser
    6.3k
    mamic u elementu

    RASPJEVANI MAMIĆ POSLAO JASNU PORUKU: ‘NAVIJAČI HAJDUKA SU NAJBOLJI, ALI NEĆETE BITI PRVI DOK SAM JA ŽIV!‘
    Na jednoj snimci, uz blagdanski dekor, bivši čelnik Dinama čini se dobro raspoložen.


    Opet je raspjevan bio Zdravko Mamić. Blagdansko veselje, jer sljedeća snimka zasigurno datira iz recentnog razdoblja, ili barem prazničnog, otkriva kako je bivši čelnik i savjetnik Dinama zapjevao u ugodnom društvu. Reći ćemo, nije nam poznato je li snimka nastala oko ovogodišnjeg Božića, ali na njoj se jasno dade razaznati što pjeva čovjek koji i dalje izmiče hrvatskom pravosuđu u Međugorju.

    Na snimci se dakle, vidi kako nekadašnja alfa i omega hrvatskog nogometa pjeva "Dinamo i Hajduk dva su kluba bratska" pa Hajdukovu pjesmu "Bili su bili vrhovi planina", uz povik: - Navijači Hajduka su najbolji na svijetu!

    Nakon reda pjesme, stiže i red uzvika:
  • Deleted User
    0

    pa on je siguran da je tako što radio u hajduka da bi bio kralj i legenda. vjerojatno već i spomenik imao na peristilu ili di. što je najgore i ja to mislim jer tovari su slavili titule bez beda nakon onih tragedija sa štimcem, ćirom...
    a navijači dinama su mu rekli direktno i brutalno kako stoje stvari pa naravno da nas ne voli.
  • xavier
    11.1k
    Kako vam se više da prenositi što taj kriminalac izjavi...
  • Mali Zeus
    9.6k
    RASPJEVANI MAMIĆ POSLAO JASNU PORUKU: ‘NAVIJAČI HAJDUKA SU NAJBOLJI, ALI NEĆETE BITI PRVI DOK SAM JA ŽIV!‘
    Na jednoj snimci, uz blagdanski dekor, bivši čelnik Dinama čini se dobro raspoložen.


    Opet je raspjevan bio Zdravko Mamić. Blagdansko veselje, jer sljedeća snimka zasigurno datira iz recentnog razdoblja, ili barem prazničnog, otkriva kako je bivši čelnik i savjetnik Dinama zapjevao u ugodnom društvu. Reći ćemo, nije nam poznato je li snimka nastala oko ovogodišnjeg Božića, ali na njoj se jasno dade razaznati što pjeva čovjek koji i dalje izmiče hrvatskom pravosuđu u Međugorju.

    Na snimci se dakle, vidi kako nekadašnja alfa i omega hrvatskog nogometa pjeva "Dinamo i Hajduk dva su kluba bratska" pa Hajdukovu pjesmu "Bili su bili vrhovi planina", uz povik: - Navijači Hajduka su najbolji na svijetu!

    Nakon reda pjesme, stiže i red uzvika:
    reziser

    Daj miči ovo.
  • reziser
    6.3k
    shit of the day :joke:
  • deda
    27.9k
    A nije loše da se to nađe tu. Ipak nas podsjeća da on i dalje čvrsto drži uzde.
  • masacusec
    3.1k
    Dabogda govno preuzelo hajduk!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.