• Paggini
    11k
    Dinamo bi kupovao najvrjednije eksponate HNL-a, a nema ni za biber! - portal Rijeka danasjavolimtebejako


    Hahahahah OK KLUBU PUN BIBERA
  • javolimtebejako
    867
    presmijesno kolko su salty
  • javolimtebejako
    867
    unatoč silnom biberu
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Čini mi se da su neki pisali ovdje kako ga prate, ali meni stvarno nije jasno šta ovaj idiot radi blizu kluba. Iskočio mi je njegov komentar i išao sam mu vidit profil, imao sam šta za vidit...

    https://www.facebook.com/share/p/6t26aprbAogz4aCD/
  • Danko
    771

    Nadam se da taj kreten nikad više neće dobit akreditaciju
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Slažem se, vidim sere po komentarima da koliku Kule ima plaću da je drvo itd... (govori o cifri od 350k što je zapravo skroz normalna cifra). Odem par objava dalje gdje sere zašto Šotičeku ne nudimo više i kako su oni bonusi laži... Vidi se kome je sklon, ni ne pokušava to sakrit.
  • Dzgšb
    353
    zato je kupio im Pjacu pa će i Pašalića za biber hehe
  • Omake
    159


    Vidim sada i na youtube da veli da je ovaj primjer ugovora koji je Dinamo ponudio Šotičeku laž. Očito je odakle vjetar puše.
  • eol12
    411
    Mene osobno kod tog lika smeta kad priča o Hajduku i to često u nekom pozitivnom smislu, kad si vidio onog storiju il nekog njihovog da govori pozitivno o nama: mislim ne bih nikad pričao o njima dobro samo za par lajkova i subskrajbera
  • Marley
    1.2k
    Sama sebe bih sad nasamarala, jer mi se jednom taj Balkan Deda ucinio simpa, jer jbg govorio je lijepo o Nevisticu pred kraj sezone, slaba tocka :roll:

    I jos gore sto sam dugo vremena mislila da je to forumas Deda sa Zone, ajme.

    Ali ovako posprdno pisat o Kuletu, koje razocaranje :vomit:
  • Jurki
    9.7k
    Preletel malo komentate..
    Nariče se nad propalim transferom Šotičeka.. niti da nas je odbil Yamal.
    Koji sport ti ljudi prate da mi je znati.. pa da ne vide da je Šotiček overhajpani klinac prek novina.. a zapravo nije pokazal bogzna kaj narocito.
  • Jaro
    6.2k
    jedini razlog zasto bi netko zalio sto nas je neki igrac odbio zbog love jest da taj netko ima koristi od te love - direktno ili indirektno. Mene ko navijaca uopce (vise) ne interesira kolko "smo mu ponudili" i kolko nmje on htio. Ako je vodstvo kluba sklopilo ugovor s nekim super - znaci da su se nasli u procjenama vrijednosti, ako nije - ili si taj igrac i manager misle da vrijede vise ili ni ne zele iskreno u dinamo - u oba slucaja - sretno, ima puno klubova, pa ako neko misli da vrijedis vise... Koliko je takvih uspjelo? I prije Mamica, i za vrijeme Mamica, a i poslije Mamica ?
  • Jurki
    9.7k
    naricu najvise obicni ljudi koji komentiraju..

    ta budaletina je u cijeloj prici nebitan.

    Da potegnemo financijsku paralelu.. ako je Torrenteu slicna placa ok.. koji ima nastupe u La ligi.. onda mora takva ponuda biti ok i igracu sa 30 nastupa u hnlu.
    Bas kak si rekel.. fala Bogu pa ima igraca kolko hoces..
    dapace, zadovoljan sam kaj je propal taj transfer jer smatram da on nije igrac za Dinamo.
  • NitkoBitan
    13.6k
    "...ne treba iznenaditi da Martin Baturina uskoro dobije ponudu obloženu ogromnom cifrom eura, jednu od onih koja se zapravo ne može odbiti."

    Iz clanka SN... "ponuda oblozena ogromnom cifrom eura" :rofl:

    Na ovako nisku razinu nisam spao ni kad mi je ocajnicki trebalo 400 rijeci iz eseja na maturi iz hrvatskog jezika.
  • Juznjak
    3.4k
    Međutim, Rakitić u saudijskom Al Shababu ima važeći ugovor još godinu dana prema kojem zarađuje ogromnih 15 milijuna eura godišnje. Rakitić želi otići iz kluba kojem se pridružio prije samo šest mjeseci nakon odlaska iz Seville, prema dostupnim informacijama ni klub nije načelno protiv toga da ode, ali u ovom trenutku Rakitić nije spreman ostaviti cijeli godišnji ugovor u Saudijskoj Arabiji samo da bi došao u Hajduk.
    Situacija je istovremeno jednostavna i komplicirana. Rakitić pokušava naplatiti barem dio ugovora koji ima i sada je stvar pregovora između igrača i kluba da se dogovore o iznosu koji bi Al Shabab isplatio Rakitiću prilikom odlaska. Dok se to ne riješi, Rakitić u Hajduk doći neće, ali je realno očekivati da će se situacija riješiti u dogledno vrijeme i da će jedan od najvećih igrača u povijesti hrvatskog nogometa obući bijeli dres na kraju karijere.

    -Marko Silov, Index
    Znači po njihovom je poprilično realno za očekivati da će Arapi pustit Rakitića i još mu platit za to što ide. Ne vidim nikakvu logiku zašto bi bilo tko to učinio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.