• NORTE
    9.3k
    I svejedno si stavio njihov link.
    Pa ko normalan čita i otvara to?
  • Jurki
    8.7k
    I ja budala idem citati glupostiJurki

    U prvoj recenici sam pojasnil. Haha
  • Keyser Soze
    8.1k
    Vice Karin na Indexu par dana prije najvažnije utakmice sezone piše tekst o tom kako Dinamo krade šansu Živkoviću za razvoj. Nije mi jasno koji je smisao otvaranja te teme po stoti put u ovakvom trenutku za klub.
  • serbus
    3.6k


    Da budeš poseban i drugačiji od drugih , takvi su nekad i išli po posebnom programu.
  • Bosskovitz
    7.5k


    Vice Karin, poznati mrzitelj Dinama. Namjerno to radi (. )(. )
  • Georg Koch
    3.6k
    a samo ime stranice - nepresušan.com dovoljno govori sve, odmah u startu ti kaze "ne citaj me ni pod razno"
    Cuj nepresusan.com, ko da je tema rijeka ponornica, a ne nogomet.
  • mali M
    3.5k
    Naš @Krizy voli mazohističke članke, on je naš filter za zli svijet medija koje mi ostali ne otvaramo!! :rofl:
  • Krizy
    36.3k
    Ne čitam ih, ali sam podijelo post jer nam slijedi najvažnija HNL utakmica s njima u posljednjih sedam sezona, a ovo je njihova navijačka stranica i forum.
  • Infinity
    15.2k
    Da titula ostane na Kvarneru? I ja s trenutnom lokacijom u BiH bi volio da jos par dana ostanem na Maldivima :lol:
  • Keyser Soze
    8.1k
    Uopće ga ne smatram mrziteljem Dinama, samo mislim da nema apsolutno nikakvog smisla protezati nebrojeno puta prožvakanu temu samo nekoliko dana prije utakmice sezone.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Svaka izrecena misao u naslovu je za ovu temu.

    Nit titula moze ostat na Kvarneru jer nije ni bila dugo tamo, nit Dinamo ceka financijski raspad neosvajanjem naslova, nit Dinamo ima prosjecan HNL kadar i "isluzene" vetarane nit je veci pritisak na Dinamu.

    Najbolja stvar mi je ta da oni sami sebe uvjeravaju da je veci pritisak na Dinamu. Sto se tice ove utakmice Dinamu je dovoljan i X da si prakticki osigura naslov, a u slucaju pobjede Rijeke sanse su i dalje 50/50 za osvajanje naslova jer njih cekaju Osijek i Varazdin na gostovanjima. Njima su se kockice poklopile ove sezone dok se Dinamu dogodilo sve najgore kaj se moglo dogodit, ak Dinamo osvoji duplu krunu to bi bio epski fail Rijecana koji znaju da ovakvu razinu i momcad ne mogu drzat nekoliko sezona za redom na ovoj razini, i zato ih hvata lagana panika koliko vidim.
  • veselko tenžera
    1.3k
    Ako ovaj Sučićev članak na Germanijaku nije shit of the week (barem), onda ne zna šta je.
    Paralela s Trojanskim ratom, put u besmrtnost, Ahilej i Hektor :vomit: :vomit: :vomit:
  • miro
    3.2k
    bome, dobra droga se pojela :lol:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ljubomoran sam na kvalitetu droge dolje..

    Screenshot-20240502-115601-Chrome.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.