• Antisha
    646
    Vuzem - imenica, muški rod

    (1.1) (kajkavski) Uskrs

    Izvor: Wiktionary

    Low-IQ populizam i svaljivanje krivnje na nekog mrskog, dijaboličnog vanjskog neprijatelja koji mrzi sve što je pravedno i dalmatinsko.

    Gdje sam to već vidio?
  • rioda
    2.1k
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/jakirovic-treninzima-prve-momcadi-prikljucio-svog-sina/2550305.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m

    Mediji love klikove i negativne komentare na činjenici da je Jakirović priključio sina treninzima sa seniorima, a spominje se i Šimićev sin. Nigdje nije spomenuto da je uz njih još valjda 12 različitih igrača dobilo tu priliku
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Mislav Karoglan 29.3.
    "Vodio sam Hajduk u 31 utakmici i izgubio dvije. Ostat će na te dvije"

    :lol: :lol: :lol:
  • bongo
    618
    “Pogledajte klupu Hajduka u derbiju: Perišić, Brekalo, Kalinić. Strašno, takvu klupu nema ni Real.”

    Vladimir Balić :rofl:
  • Jurki
    8.3k
    Vladimir Balićbongo

    Pas mater moral sam iti guglat ko je taj lik :rofl:
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Jesam li ja to dobro čuo Mirtu Šurjak u emisiji Stadion? Intervjuirala je trenera Karoglana kao zaposlenica HRT-a i kaže mu ''Moufi je imao priliku ali je Bernauer očistio sa crte, nesreća za nas''.
  • Kepec
    4.3k
    Mirta: "Taj Moufijev zicer zaista, Bernauer ga je sjajno izbacio iz te gol linije", daje mikrofon Karoglanu, opet vraća sebi mikrofon i kaže "šteta, za nas naravno".

    Također kaže:"Mogli ste onda primiti još jedan zgoditak da je tu Perković pogodio, ali se lopta zabila u vratnicu s ruba šesnaesterca."
    Jadan Mauro nije odigrao ni minute, a gospodična je očito mislila na PeTkovića kojeg je zamjenila s Baturinom koji je uputio taj udarac.

    Kaže i Karoglan u tom intervjuu da "treba vidjeti zašto im je sreća okrenula leđa jer to traje."

    Poprilično dobar intervju za napuniti ovu temu.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ovo je u rangu Milojka Pantića: ''Izlaze igrači Partizana a evo i naših..''

    Strašno u što je Šapit pretvorio HRT. Mogu zamisliti što bi bilo da Hajduk kojim slučajem osvoji ove godine prvenstvo...Šapit bi napravio emisiju poput Zabivake, išla bi javljanja reportera iz svih gradova gdje se slavi, prijenos sa Rive od 10 ujutro do ponoći i kraja programa....
  • Mrvica
    3.1k
    Znači zadnjih 15-ak min derbija slušam na radiju HRT2 jer sam trebao na posao pa nisam mogao gledat, ali 2 voditelja očito hajdukovci su bili toliko kriminalni za slušat da su mi uši krvarile. Po komentiranju bi rekao da su nas gazili, ubijali od posjeda, prilika i ostalih čuda.. I da, nakon poraza teška depresija.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Pa poslušajte samo reakcije onog kecmana u prijenosu. Kad je krovinović u drugom poluvremenu pogodio vanjski dio mreže, skoro je svršio od uzbuđenja jer je mislio da je magarad zabila za 1:1 :lol:
  • tomi-pds
    4
    Gledam Vladu Bobana u podcastu za koga taj navija?
    Stjelja je ajmo reć dinamovac
  • kibic
    991
    Treba ponovo pokrenut radio Cibona. To da nema sportski radio koji samo i isključivo sport prenosi kod nas je baš kriminal.
  • Peškaman
    2.4k

    Kecman ne navija niti ha Hajduk niti za Dinamo,čovjek navija za Istru,jedan je od objektivnijih.
  • Izet Hajrović
    805
    na Maxsportu svi profesionalno odrađuju svoj posao. Kecman, Pukšar i Cmrečnjak su neutralni po pitanju Dinamo - Hajduk, a Ljubić i Marić su Dinamovci tako da su čak i na našoj strani po tom pitanju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.