• serbus
    3.6k


    Ja sam još u fazi da neznam da se smijem ili plačem....ali bi ovo tvoje stavio pod zajebanciju sa juga...
  • Krizy
    35.9k
    Evo za njega.
    Najbliže što je Hajduk bio Konferencijskoj ligi
  • Kepec
    4.6k
    Ovo objašnjavanje reprezentacije i dalića za livaju jer nije pozvan u repku preko društvenih mreža je shit of the year valjda.
    Oni se medijima i narodu obraćaju zašto livaja nije pozvan. Pa di to ima nego kod nas?
  • Captain America
    13.7k
    Ne znam je li Mihajličenko bolji od Štefulja.

    Andrija Zizi Cmrečnjak
  • Mali Zeus
    9.6k
    5 tekstova na istu temu.

    A kako bi drugačije pjevali da se radi o Torcidi.

    Ovaj zadnji koji piše o Laptalu uspoređuje ne znam Poljaka koji se napije i zaspi na ulici u Vodicama i 100 hrvatskih građana po 15-ak zatvora u Grčkoj.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Slobodanka opet na nivou
  • Jurki
    8.6k
    “ Nakon razgovora s Vlatkom Peras, a koja se najviše zalagala za njegov dolazak u Maksimir, i koja ga je majčinski uvjerila da ga klub želi imati u svom rosteru, Stojković je dobio na samopouzdanju.”

    Lesi opet jaše. Govno prokleto pateticno. Da se covek zriga od toga kaj ti pišeš. Cuj ovo..ona ga je majčinski uvjerila.
    Vlatka bu po tebi jos malo i proglasena svetom.
    Tebe treba u ludnicu strpati kakva si ti kadar sranja nadrobiti u članku.
  • Smotanihaker
    592
    Ne znam gdje ovo da pišem. Kod mene hajdukovci na poslu rade takve konstrukcije da je sve namješteno, da je Dinamo sve kupio, i da Mamić sve vodi u klubu. Očito ih jako boli što je Jakirović došao kod nas. Kažu da je taj dolazak kriminal.
  • Jurki
    8.6k
    nebi vjeroval ali ima pun kurac ljudi koji to misle… i onih neutralnih koji tak ofrlje prate nogomet. Ljudi su blesavi i nema smisla se s tim zamarati.
    Problem su mediji po kojima ljudi koji bas i ne prate situaciju formiraju misljenje. I onda krenu nesto srati, pa me to raspizdi u sekundi.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Ne znam gdje ovo da pišem. Kod mene hajdukovci na poslu rade takve konstrukcije da je sve namješteno, da je Dinamo sve kupio, i da Mamić sve vodi u klubu. Očito ih jako boli što je Jakirović došao kod nas. Kažu da je taj dolazak kriminal.Smotanihaker

    O da da.

    Mamić vam se definitivno vraća u klub, vidim da vraćata Ademija, vraćate sve, Jakira za trenera, kupujete, bojite se Hajduka koji nije prvak 19 godina, da vi niste prvaci 19 godina tko bi vam dolazio na stadion itd. itd.
    Kao da imaju par stvari koje treba reći i svaki tjedan se sastanu da utvrde koje su 3, 4 rečenice koje treba ponavljati sljedeći tjedan.
  • xavier
    11.1k
    Kažu se jednostavno treba prestati živcirati oko stvari na koje ne možeš utjecati. No naravno da je to lakše reći nego napraviti...
  • Smotanihaker
    592
    Ma inače se dobro nosim sa tim njihovim nebulozama ali sada su se vratili sa godišnjeg i čim sam sjeo odmah su kolektivno napali. Ono, bombardiranje na sve strane, kako nikada nismo pošteno osvojili naslov i naravno Mamić je uvijek u glavnoj ulozi i kako je Šimić Mamićeva lutka.
  • xavier
    11.1k


    I samo se "složiš s njima". Ionako ni ti ni oni nećete promijeniti mišljenje.
  • Dinamosaur
    958
    Lagani odjebaus - pjevusi im neku pjesmu kaj im dize tlak tipa Grdovica za dinamo dao bih sve...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.