• DZj
    43
    yb1zpk01h8i65awj.jpg
    Nisam videl nikakav clanak kad je livi skinul penal i bil dost zasluzan za superkup
  • Jurki
    9.2k
    Kaj je taj novinar čorav? Za oba gola je kriva mlaka reakcija obrane. Nastavlja se prisilna "promocija" Kalinica kao prvog golmana repke..Ah da pa to je smece od indexa tak da me nist ne cudi..Bartole torpediraj danas to tovarsko govno pa da bu Bogu mir
  • bbb medimurje
    3k
    Utakmica je započela saznanjem da nema VAR-a uz pomalo bizarno objašnjenje da je nestalo struje u VAR sobi. Zbog strujom osakaćene sobe već u drugoj minuti Hajduk je teško oštećen nakon pogreške Pejina, koji je držanje Livaje u kaznenom prostoru propustio okarakterizirati penalom i žutim kartonom za Galileu, iako je start bio dosta grublji od onog zbog kojeg je Osijek jučer pobjedio u svom susretu. Još je nekoliko previda imao Pejin, poput nekažnjavanja Miškovića, ali je Hajduk na kraju ostvario pobjedu, pa će se vjerojatno lakše prijeći preko ovakvog suđenja.

    Trafika.hr

    Tovarski portal?!
  • NitkoBitan
    13k
    Tovarski portal?!bbb medimurje

    Hardcore tovarski portal. Mislim da iza njega stoji "Dvanaesti novinar" i jos par njegovih.
  • Efes Pilsen
    7k
    Ne postoji utakmica u kojoj Hajduk nije ostecen cak i kad se protivnik ima vise za bunit oni ce studiozno izvuci sve sto bi moglo biti rubno i navuc kao cisto nedosudeno za Hajduk.
  • Nino Bule
    11.7k
    Stari moj jesu njih roditelji tukli kad su bili djeca, da odgojim okot koji je ovo napisao odrekao bi ga se. Imao sam ovakvih kmecatora tovara na faksu, to je nevjerovatno do kuda njihovo ludilo ide.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    hnslbm2rhsfxgmz9.jpg


    U zadnjih 5 sezona (uključujuči i ovu) najteži protivnik kojeg je hajduk izvukao je bio galatasaray, u istom periodu su ispadali od tobola iz kostanaya, gzire uniteda s malte i fcsb iz bukurešta, u istom periodu su dobili svega 3 utakmice, 2 puta slaviju iz sofije i jednom renovu iz džepčište... I nakon svega, pristrani novinar ima obraza kukati oko sreće u ždrijebu :rofl:

    Pa jbt kog da im daju pa da to bude prikladno i prolazno?
  • Captain America
    14.6k
    Pa jbt kog da im daju pa da to bude prikladno i prolazno?db-izbjeglica

    Klub koji će objavit bankrot ko Unirea prije 12 godina pa da ne moraju ni igrati.
  • mniokl
    254
    To ce se iduce godine dogoditi njihovom protivniku u europi.
  • Neki tip
    19.6k
    Sad ću malo pridonijeti onome što u ovoj rubrici ne volim, ali jbt ga, kad je stvarno shit..

    nod26son0r9h4r5e.jpg

    Pod vijestima o klubovima, naslov je o Livaji na Torcida kupu..

    Marko Livaja - veći od kluba!
  • Mali Zeus
    10.3k
    Bilo bi prilično smiješno da se lik ozlijedi na malom nogometu. Sad svi pričaju o tome kak je to fora, kak je dio ekipe, članci o tome da tamo igra, nitko da spomene da je to neprofesionalno i glupo (u biti bio je jedan tekst na indexu, danas vidio), a ako se ozlijedi će biti kuku lele i svi će biti pametni.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Kaj je taj novinar čorav? Za oba gola je kriva mlaka reakcija obrane. Nastavlja se prisilna "promocija" Kalinica kao prvog golmana repke..Ah da pa to je smece od indexa tak da me nist ne cudi..Bartole torpediraj danas to tovarsko govno pa da bu Bogu mirJurki

    Livaković je kriv za drugi, obrana ne obrana nema kaj izletavati s gola onako. Nije sve zavjera.
  • Jurki
    9.2k
    protiv Lokse?
  • Mali Zeus
    10.3k
    ↪Mali Zeus protiv Lokse?Jurki

    aaa sori. Tek sad vidio. Al ostajem pri tome da nije sve zavjera da se Lovru Kalinića vrati na gol.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-mix/taksist-pronasao-i-posteno-vratio-novcanik-slavnog-njemackog-vratara-pa-ostao-neugodno-iznenaden-15225157

    Što je očekivao? Ja ne vidim nikakav problem ovdje s obzirom da mu Neuer nije morao pokloniti ništa..
    Inače, gledam sada na ebay, jedna potpisana sličica od Kingsleya Comana se prodaje za vise od 300€, koliko tek vrijedi potpisani dres od Neuera
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.