• Captain America
    15k
    Ja se sjećam Kamen Ingrada 2003. i da sam ko klinac bio na travnjaku Maksimira nakon što smo osvojili.
  • seljak86
    2.4k
    baš zbog ovakvih stvari ih najviše mrzim "to ne može nitko brale" i cijela ogavna novinarska mašinerija koja drka po torcidi od pamtivijeka
  • Jurki
    9.5k
    Bude kmečanja uskoro kad ispadnu u Europi od nekih jadnika. Al da je ogavno da novinari tak pišu .. ogavno je
  • Ludovic IX
    6k
    ja vidim naslov i odlepršam sa članka.. niti mi se neda čitat išto osim vezano za dinamo i reprezentaciju
  • vjeko1701
    6k
    Nek oni samo uđu u grupe KL. Bolje za nas na sve načine. U prvenstvu neće moći držat korak.

    Svako rano ispadanje top 3 konkurenta iz europe je samo sve raniji ulazak u Europu za Dinamo i puno teži posao u prvenstvu i kupu.

    Da sva 4 kluba uđu u europu naredne sezone, prvaci smo do Božića.
  • Captain America
    15k
    Al ima i ona "koeficijent je za par godina, Debrecen, Gzira, Tobol, Dila Gori, Žilina su za vijeke vjekova". :lol: Želim Rijeci i Osijeku od sveg srca ulazak, s ovima su mi podvojeni osjećaji. S jedne strane naslov rješavamo do Božića kak si reko, a s druge opet bi se mogli osramotit i ostat bez za njih značajnih prihoda.
  • vjeko1701
    6k
    Tih 3,5 milja će dobili ili grupom ili prodajom višaka pošto ne igraju na dva kolosjeka. Opet, potpisujem svim konkurentima prihode od 10 milja ako to znači da smo prvaci prije cvjetanja tratinčica.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Treba nevjerojatna doza sreće da bilo tko od njih troje osigura europsku jesen.. svi će doć na neku top ekipu gdje će bit pometeni. I vjerujem da je nama ipak bolje da ispadnu kaj ranije, jer i za Rijeku i za Hajduk je to strašan udarac za dugoročne ciljeve
  • Mali Zeus
    10.4k
    Ja se sjećam Kamen Ingrada 2003. i da sam ko klinac bio na travnjaku Maksimira nakon što smo osvojili.Captain America

    Možda su mislili na to da nikad u Hrvatskoj nije doživljeno da igrači i navijači zajedno pjevaju Cocu.
  • serbus
    3.7k


    Ja još imam doma komad travnjaka sa te tekme... Ako se nije u prah pretvorio moram u ormar zaviriti...

    A ribari ko ribari sve prvi zar je to netko sumnjao uopće...
  • Mr Anderson
    5.9k

    A vidiš, ja baš suprotno. Volio bih da svi igraju skupine, pa da vidimo koliko će dugo držati korak s nama.
  • Captain America
    15k
    Ja još imam doma komad travnjaka sa te tekmeserbus

    Razletio se moj dok smo došli do auta nažalost.
  • superhik
    10.6k
    Shit of the year
    bijzhgmq7ahuvpmm.jpg
  • Keyser Soze
    8.6k
    Ovaj jazavac stalno komentira, licemjerje na milijun
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ja se prodao za 500kn, a vi? :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.