• Marley
    788
    a daj nemoj tako za nase stopere :fear: :sweat: oni su mi bolna tocka haha.
    A Josko mislim da ne bude vise bek kod nas.
    Sad zamisljam stoperski par u repki Theophil-Gvardiol, vau :starstruck:
  • Mr Blue
    3.3k
    Merci Theo
  • NVKOD
    708
    building-wall-V1online-video-cutter-com-ezgif-com-crop.gif

    No caption needed.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Theu kad je dosadno prepusti loptu protivničkom napadaču samo da ju opet uzme

    Doktorska disertacija od povratka u klub
  • NitkoBitan
    11.9k
    Prije njegovog povratka sam ga sprdao kao veterana koji se bavi jogom :monkey:

    A realno tko je tada mogao znat da ce nam bit stup obrane...
  • Mali Zeus
    9.4k
    Di su oni novinari koji su provodili harangu onomad kad je bila priča oko potpisivanja ugovora.
  • Droljo
    4.8k
    Sve vidi na terenu i postavlja druge. Kako je mahao perkoviću jednom i ukazivao na lijevu stranu. Mali ga pogleda i skuži igrača uz aut liniju pa ga isprati. Čudesno. Bravo majstore! Baš bude značio svima u svakom smislu.
  • Jurki
    8.5k
    "Deda i penzioner" Teo je jucer pojel cigane za veceru bez kruha.
    Jos jedna maestralna predstava.
  • Livi
    49
    Jedan od najdražih stranaca ikad u klubu. Kada vidim onaj njegov šprint, kad se "zalaufa" da stigne loptu/igrača, pa ne bi ga teretni vlak zaustavio. Theo i Max se baš dobro nadopunjuju i divota je za gledati Paok bez praktički jedne ozbiljne šanse(osim one na kraju koju je Neva lijepo skinuo).
  • miro
    3.1k
    Ja kad ga vidim da se tako naleti, gotovo da fizički osjetim bol igrača prema kojem krene :grin:
  • rioda
    2.2k
    Oduševio me jučer cijelom utakmicom, ali posebno pred kraj kad je pokupio loptu ispred, ako se ne varam, famoznog Despodova i nakon minimalnog kontakta izborio faul, pa čak i žuti karton. Čovjek odiše spremnošću i iskustvom, baš nam je stup obrane
  • Antisha
    646
    Jebeš mi sve, dobro mu stoji kapetanska traka
  • Endeavour
    397
    Tko ima veći staž u Dinamu on ili Mišić? Bilo mi je čudno da danas nije bio kapetan. On je model kako se kapetan treba ponašati i boriti na i izvan terena.
  • Sajla
    3.2k
    kad smo primili drugi gol, Theo je uzeo loptu, donio je do centra i zabio je na centralnu točku u stilu - idemo sad po gol! dok su drugi izgledali kao da su im sve lađe potonule i vukli se po terenu kao da je kraj utakmice i gotovo je. KTC može biti primjer svakome. i danas su ga neki na zapadu ismijavali i posprdno komentirali, a čovjek mi je svaku utakmicu sve bliže i bliže da postane najomiljeniji stranac koji je ikad igrao za Dinamo.
  • flexXy
    1.9k
    S ovim covjekom bi u rat posao, strasno kakav karakter. Jucer opet dok su svi igrali sa glavom prema dolje, on je jedini imao dozu borbenosti koju zelim vidjeti kod igraca Dinama. Nek bude primjer domacim deckima kakvi ratnici moraju bit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment