• Navijač Dinama
    7.3k
    Jebem prvo sve po spisku da ne kažem išta gore onom tko ga je otpiso prije početka sezone, i svima koji su ikad sumnjali u njega.

    Drugo, što je već spomenuo jednom prijatelj iz Žepča, ujedno i moderator, nakon Spursa, i ja nakon Lokomotive 2022, čovjek da je ne pogrešiv igrao bi u jebenoj Barceloni ili Liverpoolo, a ne u Dinamu, za naše prilike ovo je stoperčina, nevjerovatan, taktički potkovan, a može i na beku igrat ako treba(tekma protiv Shaktara kući kad je asistirao onim sjajnim ubacajem).

    Jedan od najboljih stranaca koji su nosili naš dres, pa kome pravo kome krivo, dok god je u nas, mi boljeg nećemo imat.

    Bravo Kevine
  • Riot
    1.7k
    Na sljedećim izborima KTCa kandidirat za predsjednika
  • Mr Blue
    3.3k
    Najbolji stoper kojeg sam ikad gledao u Dinamu.
  • rioda
    2.2k
    Meni je Tonel bio bolji, ali mi je KTC puno draži
  • i more je plavo
    891
    Osim kaj je sjajan igrac, i veliki je covijek.
    Sjetite se kaj je izjavljival o Zagrebu, Dinamu i Hrvatskoj nakon sto smo ga otpisali.
    Ostal je u Zagrebu i treniral, i prical kak razmislja da trajno ostane u Zagrebu, da uziva ovdje, da mi neznamo cjeniti kaj imamo, kvalitetu zivota, dobre ljude.......i Dinamo.

    Ljudina !
  • Mihaljević
    8k
    GGae_LBWIAA95ff?format=jpg&name=small
    Dosta interneta za danas.
  • Mrvica
    3.2k
    Kad se vratio bilo mi je baš drago, a sad mi je još draže! Kakav monstrum! :strong:
  • Agramer86
    75
    Theophile volimo te!
  • Orc123
    5k
    Ko vino, što stariji to bolji!
  • Agramer86
    75
    Kao veliki ljubitelj Theophila kažem da je imao i boljih utakmica od današnje ali jeste vi koji ste bili na stadionu vidjeli kakav je to profesionalac. Čovjek ne slavi gol Kaneka sa suigračima nego se vraća u obranu dok svi slave na južnom korneru. Trebamo ga umirovit u Dinamu zaslužio je to. KTC #28 Volimo te...
  • Droljo
    4.8k
    Ubio utakmicu! Max uz njega izgledao kao Beckenbauer! Lik nam je pola ekipe
  • M94
    444
    Trio Francuza sa Bares... Ovim KTCom na čelu mi izgleda predobro, tj. izgledala je super onu jednu utakmicu i mislim da bi u budućnosti trebala i mogla bit stalna obrana.

    Isto je prednost kad si sa sunarodnjacima u liniji i komuniciraš jednostavnije i sve. Max stvarno djeluje super s njim u paru.
  • Droljo
    4.8k
    Ova slika idealno opisuje osjećaj napadača kad ga čuva KTC! :rofl:
    pxl-220224-110512128.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment