• Mali Zeus
    9.4k
    :lol: :grin: :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Tri mjeseca bez kluba, i treniro i opet i danas najbolji naš igrač bez problema... mnogi baletani i tetkice i oni igrači "sto su dali za klub" i senatori nek se malo ugledaju na ovu igračku i ljudsku veličinu.
  • hardek
    1.4k
    KTC je čovjek sa 3 imena, a možeš ga opisati jednom riječju. IKONA
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Čovjek, stoper, u 35-oj godini, u devedesetim minutama, nakon hrvanja sa argentinskim veprom, napravi par ozbiljnih sprinteva i opasnih situacija. Ponavljam, stoper je. I molim Vas da ostavite osobne impresije kada pričate o igračima, jer ih on većinu u paru sa sobom napravi boljima. KTC!
  • MarK
    218
    Jest ga izvozao onaj ali čovjek se trsi neprestano, baš je zvijer. Oduzeti traku manekenu i dati ovom gospodinu.
  • Mrvica
    3.2k
    KTC hvala, jbt čovjek iz obrane ode u napad, igra krilo, auti, korneri, makljaža... Ko god mu prvi put nije htio produžit ugovor nek se sam ispleska da ne treba netko drugi. 35 godina u 100-toj minuti napada ko bizon a neki baletani ni traga ni glasa od njih. Jebeni stup obrane i stup ekipe!
  • mosad
    341
    Imamo novo krilo!
  • Paggini
    6k
    Kada kupujem dresove Dinama, ne stavljam imena igrača nikad jer uvijek znam da će me kad tad razocarati - bolikurcinom, odlaskom u druge klubove iako nema veceg kluba od Dinama ili necim trecim.

    Ali uzet cu crni dres i staviti na ledja ime ovog božanstva, čovjeka koji je pokazao kako se igra i gine za sveti dres.

    VELIK SI KEVINE, OGROMAN
  • Mrvica
    3.2k
    +1 jebo me pas ako neću!
  • Agramer86
    75
    Imamo novog KAPETANA!!
  • marcio amoroso
    32k
    Najveći kralj ove momčadi. Igra kapetanski!!!
  • Marley
    788
    Sto napisati o ovom covjeku...fantastican. Ministre obrane :strong:
  • Sajla
    3.2k
    Osim što je odigrao dobru obranu - oba gola su pala nakon njegove akcije. Kod prvog ono ispucavanje kojeg je njihov igrač spustio Petku, kod drugog oduzimanje lopte na centru, pa Petko do Martina i opet Petko egzekutor.
  • M94
    444
    Al nevjerojatno da čovjek nije ni igrao nogomet jedno vrijeme nego je samo trenirao.
    I onda obuče kopačke, odluči se vratiti u Dinamo i ostalo je povijest.

    Top stoper.
  • Mihaljević
    8k
    Ne znam jel' postoji mogućnost da mu damo državljanstvo, ali trebali bi jer su nam svi stoperi u lošoj formi a Joško igra beka... #samokažem :yum:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment