• Bosna86
    11.6k
    Undertaker ostavi podatke u reziji, uplatiti cu ti ljetovanje u Makarskoj i kupiti dres od Dinama, slobodno prosetaj a i zapjevaj koju
  • BluePhone67
    3.2k
    Btw, kada je vec pjevao tu pjesmu. Kad rikne neka ga zakopaju negdje u Splitu zamotan u bilom i sve cu mu oprostit. Sto dalje od nas
  • Kwedi
    3.8k
    Nemojte samo tu dječju priču da je to naš novac. Naravno da jest. Samo on upravlja sa njime. Pa Dinamo dobije 20 mil. a Cedevita npr. ništa. Zato nije počasni predsjednik Cedevite.The Undertaker

    Pa ako se igramo djece, onda Bandić može pjevati apsoštrumfno sve jer - para vrti gdje burgija neće.

    Jer ne postoji nekaj kaj se zove red, kodeks ili nešto treće?

    I baj d vej, Cedevita isto dobiva(la) javni novac
  • The Undertaker
    4k
    Prvo, valjda vam je jasno kako se dobijaju počasne titule.
    Drugo, valjda ne moram naglašavati da "što god hoće" ne treba shvaćati doslovno.
  • LovroZG
    1.3k
    Pa Dinamo dobije 20 mil. a Cedevita npr. ništa. Zato nije počasni predsjednik Cedevite.The Undertaker

    I to je problem, a ne nešto za slavljenje Bandića.

    Ja nisam protiv gradskognagrađivanja dobrih rezultata sportskih klubova, al to bi trebalo bit transparentno i pošteno, a ne ovak kak se kome sprdne.
  • Goran
    80
    Ako smo došli do toga da je OK da Dinamov počasni predsjednik pjeva Hajdukove pjesme onda bolje da nas nema, toliko smo ostali bez vrijednosti i identiteta. Nadam se da će mu buduća slobodna uprava kluba uzeti to počasno predsjedništvo
  • Mr Anderson
    5.3k
    Bandić je počasni predsjednik jer svake godine donira klubu 20 mil. kuna. Jedno vrijeme i više. Za tu lovu može pjevati što hoće.The Undertaker

    Daj nemoj lupetati bezveze. Kaj on donira? Postoji točno određen budžet i pravilnik prema kojem svi klubovi u Zagrebu dobivaju sredstva za održavanje objekata i rad omladinskog pogona. Prema tome, Dinamo koji ima najviše objekata i najveću omladinsku školu dobija najviše tih namjenskih sredstava. Ne donira to Bandić. Ima smisla da gradonačelnik bude počasni predsjednik, ali normalni gradonačelnik, a ne ovaj klaun i Pripuzova marioneta. A mi da imamo normalnu upravu za ovo pjevanje bi dobio najmanje opomenu ako ne i oduzimanje počasne titule.
  • SAS1987
    13.3k
    Ja vise ne idem / bojkotiram birtiju koja mi je bila omiljena jer je Hajduk tamo imao pripreme a neki ovdje pjevate hajdukove pjesme... :D
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ja vise ne idem / bojkotiram birtiju koja mi je bila omiljena jer je Hajduk tamo imao pripreme a neki ovdje pjevate hajdukove pjesme... :DSAS1987

    Nemrem biti tak pijan da bi pjevao neku Hajdukovu pjesmu.
  • SAS1987
    13.3k
    jos su imali zastavu od 2 metara... Na svu srecu je nestala prvu noć :D
  • deda
    27.7k
    Ma ja ne vidim problem sa Banditićem. Građani Zagreba će ga opet izabrati baš i da pjeva zvezdine i partizanove pjesme.
  • SAS1987
    13.3k
    vise nego odlično. Uskok ocito želi sto prije Zokija strpati u zatvor gdje če cekati na pravnomočno presudu. A nakon toga ide sportska inšpekcija :)
  • xavier
    11.1k
    Muka mi dođe svaki put kad netko kaže "Bandić daje" :rage:

    @deda

    Navodno je zadnji put kod vas dobio jako veliki pljesak :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.