• The Undertaker
    4k

    Za Oparu nisam vidio. On je bio Kolindin savjetnik pa možda SOA ima kakvu snimku.
  • marcio amoroso
    32k

    Nikad nećeš naći nešto slično.
  • BluePhone67
    3.2k
    I ja sam pjevao u društvu sa mojim dragim prijateljima hajdukovcima i opet ću. Kultura tolerancije i međusobnog uvažavanja.The Undertaker

    Jesi ti pocasni predsjednik, predsjednik kluba Dinamo ? Gradonacelnik Zagreba ? Ili si obican gradjanin i sugradjanin Hrvatske koji navija za Dinamo ?
  • BluePhone67
    3.2k
    Kaje sljedece zbog kulture tolerancije i medjusobnog uvazavanja ajmo pjevat partizanove i zvezdine pesme. Zvuci poznati scenarij.

    Jedno je kada pjevas na svadbi, u drustvu, na zabavi iz zabave i "nisi nitko i nista", a drugo je kada si na nekoj funkciji.
  • The Undertaker
    4k

    Potpuno nebitno. Dapače, on kao gradonačelnik treba dati primjer. Rivalstvo da, mržnja ne.
  • BluePhone67
    3.2k
    Rivalstvo da, mržnja ne.The Undertaker

    Moze, neka oni budu prvi primjer sa time, ja jos nisam vidio i cuo za takav primjer. Avangarda
  • Kwedi
    3.8k
    Hoće li netko pjevati "bila je košulja hajdučkoga sina" ili "volim partizan crno-bele boje" sasvim je svejedno ako to radi kao NN osoba ovisno o vlastitom afinitetu u nekom privatnom životu, zajebanciji ili trećem.

    Kad to netko radi kao počasni predsjednik kluba, za ovo ne postoji opravdanje u nikojem obliku ala "svi smo mi hrvati", "bratstvo i jedinstvo" ili pod formom zajebancije.

    Pozicija na nekom mjestu makar i počasnom podrazumijeva prava i obaveze te snosi i odgovornost.
  • LovroZG
    1.3k
    Bandić je budala koja je počasni predsjednik kluba zbog drugih budala. Ne znam zašto se neko uzbuđuje zbog njegovih gluposti.
  • The Undertaker
    4k
    Bandić je počasni predsjednik jer svake godine donira klubu 20 mil. kuna. Jedno vrijeme i više. Za tu lovu može pjevati što hoće.
  • Kwedi
    3.8k
    Bandić je počasni predsjednik jer svake godine donira klubu 20 mil. kuna. Jedno vrijeme i više. Za tu lovu može pjevati što hoće.The Undertaker

    Kaj je kurac pička Dinamo?
  • BluePhone67
    3.2k
    Bandić je počasni predsjednik jer svake godine donira klubu 20 mil. kuna. Jedno vrijeme i više. Za tu lovu može pjevati što hoće.The Undertaker

    Zagreb donira jos jedan koji je nasjeo na tu kampanju.. ko moja mama kada kaze da joj bandic placa zetov pokaz :cry:
  • Kwedi
    3.8k
    Kad bi nam glavni donator bio Hemofarm iz Vršca, jel bi mogli u ime glavnog donatora Dinama slušat što se ono Dinari sjaji?
  • The Undertaker
    4k
    Nemojte samo tu dječju priču da je to naš novac. Naravno da jest. Samo on upravlja sa njime. Pa Dinamo dobije 20 mil. a Cedevita npr. ništa. Zato nije počasni predsjednik Cedevite.
  • The Undertaker
    4k

    Razgovaramo ozbiljno ili se zajebajemo dok počne tekma?
  • BluePhone67
    3.2k
    Kad bi nam glavni donator bio Hemofarm iz Vršca, jel bi mogli u ime glavnog donatora Dinama slušat što se ono Dinari sjaji?Kwedi

    Jedva cekam kad Komnen zabije gol, digne tri prsta i zapeva Boze pravde. Ipak treba biti tolerancije i kulture . Mi smo vise od kluba, ne poznajemo granice i vjerske razlicitosti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.