• deda
    27.5k
    Ta tribina u Kc je bila drvena sa 10 redova, ne predugačka. To je bilo još iz vremena 2 lige. Srušena je nakon godinu dvije što su igrali prvu. Teško da se negdje može pronaći slika.
  • Guinness
    1.9k
    Mene ovo podsjeca na dva stadiona. Ovu prvu sliku kad gledam vidim Drosinu 1/1. Ovako tri dovrsene tribine imaju tovari iz Kule s tim da je njihov puno manji.Infinity
    Mene na Sinj vuče kad sam vidio
    Šteta pa za početak ovu centralnu nisu stavili skroz pod krov pa onda napravili ovu jednu iza gola za goste sa krovom možda.. Iz koje je godine to uopće taj koncept?
  • Eduardo
    17.2k
    prvi put vidim ovo, odlično izgleda. Šteta što bi i u tom slučaju u prijenosima gledali reklamne panoe.

    Iz koje godine je projekt?
  • Infinity
    15.2k
    Mene na Sinj vuče kad sam vidioGuinness

    U Sinju su samo dvije tribine, jos su odvojene pa me nesto i ne vuce toliko.

    Iz koje godine je projekt?Eduardo

    Clanak na koji sam naletionje iz 2005., al ne sjecam se kad sam prvi put to vidio. Ne garantujem da je projekt stariji, vrlo moguce da je tad nastao.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    hqdefault.jpg

    jeste da je slikano veš mašinom ali to je to

    KC, BBB cini mi se 08 godina
  • SAS1987
    13.2k
    projekt stadiona Slavena izgleda predobro ali mislim da Slaven nema dovoljno navijača da pristojno puni taj stadion. Ako žele graditi još jednu tribinu zbog cat3 onda je pametnije graditi istok jer je puno bolj pogled na teren. A iza gola postaviti "reklamni" zid da se stadion zatvori i postane mini arena.
  • Infinity
    15.2k
    To nama djeluje pametnije, tj. meni djeluje samo ljepse. Pametnije je graditi iza gola gdje je vec ostavljen prostor za prosirenje. Oni na istoku nemaju prostora za novu tribinu. Prostor je 'prazan', nema gradjevina, ali su tu pomocni tereni.

    Uvijek bih za dvije tribine izabrao neki Ruzomberok, a ne Sinj, al u Koprivnici upravo zbog tog manjka navijaca nije toliko ni bitno gdje ce tribina biti s obzirom da ista sluzi za zadovoljavanje uslova i sigurno ce na njoj biti gostujuci sektor. Domacim navijacima nece ni sluziti. Stvar je estetike, al i takav stadion ne bi bio ruzan (samo bi mogao biti ljepsi), a imali bi sredjene uvjete, stadion bi i dalje bio funkcionalan i na sve to ne bi dirali u pomocne terene koji su im od veceg znacaja nego sama tribina.
  • deda
    27.5k
    Niti jedan klub u Hr nema problema sa kapacitetom već s fukcionalnošću i komocijom na stadionu. Po pitanju kapaciteta nitko ne treba novi stadion osim možda te Rijeke.
  • Eduardo
    17.2k
    Po pitanju kapaciteta nitko ne treba novi stadion osim možda te Rijeke.deda

    Možda ni oni, osim u slučaju da opet udju u utrku za naslov.

    Kad su zadnji put napunili Rujevicu?
  • SAS1987
    13.2k
    fukcionalnošću i komocijom na stadionu.deda

    Svaki put me boli srce kada vidim koliko prostora je neiskorišteno ispod istoka i na sjeveru. A još mi je gore da tamo postoje prostori u kojima bi prije utakmice trebao biti otvoren ashop, prodavati i neko drugo jelo osim hot dog i debrecenke (možda neke pizze, hamburgeri itd) itd. Treba ljudi što duže zadržati na stadionu jer je bolje da tamo troše stadion nego negdje u okolini.
  • Infinity
    15.2k
    Kad su zadnji put napunili Rujevicu?Eduardo

    Mozda nikad. Njih muci to da puste 5.500 godisnjih u prodaju. Cesto se zna desiti da rasprodaju stadion, a na stadionu vidljivo fali 1.000+ ljudi. Manje od 3.000 ulaznica nadje se u slobodnoj prodaji i kupe ih ljudi koji ce doci. Medju vlasnicima sezonskih uvijek se nadje dio ljudi koji ne zele na kisu, a kod njih se na onom istoku 200-300 praznih mjesta jako primijeti s obzirom da je to 10% kapaciteta tribine.
  • Kwedi
    3.8k
    Rijeka ima sjajnu popunjenost u odnosu na kapacitet. Ruja puna na derbijima. I to je neki broj gledatelja kak je bilo i na Kantridi. Preko ovog ne mogu prebaciti i za njih je ovo aman-taman.
  • deda
    27.5k
    Oni su nabili cijenu dnevnih karata pa ne mogu rasprodat ni ti 8500
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Cini mi se kad je Rijeka u pitanju ,zadnji put protiv Milana u Ligi Europe ili kad su osvojili titulu ne znam sta je bilo poslije a koji događaj prije.... ali problem je sa tom Rijekom baš kao i Osijekom , ovo sta @ deda kaže , cjene su jako velike .. utaimicaa kupa Rijeka Dinamo , ulaznica za zapad se prostirala od 350 do 600 kuna, dakle tribina Zapad ne loža, loža je bila 750 , ja se sjecam na otp .valentinovo kad je Dinamoo gostovao u Osijeku, naravno nije vise bilo za naš sektor jer je puklo u prvih pola sata navala bila i da kupio sam ulaznicu za Zapad jbt. 80 kuna a istok jd 60 kuna, ja sam mislio da je to ovako samo kad Dinamo gostuje, kad šipak, prijatelj koji ce tamonajverovatnije ic na studije išo ne znam točno s kim su osječani kasnije igrali i osnovna cjena ulaznica za istok je 60kn a za zapad 80kn ....
    A godišnji ne puste više od 1500 max 2000
  • NORTE
    8.9k
    Šibenik je novi prvoligaš! Liga 10 ostaje, nema šanse za proširenje. Orijent će vjerojatno imat priliku u dodatnima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.