• Ero
    930
    Je li to potvrđeno 100% ili?
  • ZDS86
    205
    Fakat?
  • NORTE
    8.9k
    Da, 2.HNL je završena, Šibenik ide u prvu ligu i ostaje Liga 10. 1.HNL se nastavlja bez gledatelja.
  • marcio amoroso
    31.9k
    1.HNL se nastavlja bez gledateljaNORTE

    Jel se zna kada?
  • deda
    27.5k
    To što govoriš su prijedlozi ili neke konačne odluke
  • Navijač Dinama
    7.3k
    cini mi se da je off stramica Dinama prenosila 29.05 ako me pamcenje sluzi,
  • Infinity
    15.2k
    Jucer je 24sata ili sportnet pisao 29.5. uz naglasak 'nesluzbeno'
  • Dino
    2.2k
    Ko onda prema tom ispada iz prve lige?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    pa ona ekipa koja bude zadnja, ova sezona bi po stanju trebala zapocet krajem 5.mjeseca bez gledatelja svaka tekma i kada liga završi zadnji ispada , prezadnji ce u borbu sa Orijentom
  • Dino
    2.2k

    Kuzim, pobrkal sam ovo sa zavrsavanjem lige, mislil sam da se i prva zavrsava sa stanjem koje je. Ovo je razborita odluka, drago mi je da braca iz dalmacije kaj nose crninu upadaju u prvu.
  • NORTE
    8.9k
    Gotovo sigurno se HNL ne nastavlja u ovom mjesecu, a sam nastavak je i dalje upitan.
  • Cosey
    433
    Gotovo sigurno se HNL ne nastavlja u ovom mjesecu, a sam nastavak je i dalje upitan.NORTE

    Po toj logici utakmica ne bi trebalo biti narednih tko zna koliko godina dok se ne iskorijeni virus, a onda će se vjerojatno pojaviti novi virus i tako ponovno u krug.
  • Eduardo
    17.2k
    Web stranica organizacije posvećene nogometnoj statistici CIES Football Observatory objavila je podatkovni elaboratić o vremenu na terenu mladih igrača najbolje 93 lige svijeta.

    Rezultati donose ohrabrujuća saznanja, s obzirom da je Hrvatska nogometna liga na diobi 21. mjesta te ljestvice s 19.3% svih minuta na terenu koje otpadaju na igrače mlađe od 22 navršene godine u trenutku odigravanja utakmice. Time je 1. HNL potpuno izjednačena s makedondskom prvom ligom.

    Vodeća u svijetu je slovačka Super Liga s čak 29.0% udjela, a u regiji ispred hrvatske je slovenska liga koja mladićima daje šansu u obujmu od 23.8% ukupnih minuta. Zadnja je turska Süper Lig sa samo 3.7%.

    Od jačih europskih prvenstava tu je nizozemska Eredivisie na čak šestom mjestu s odličnih 27.9%, što ne čudi jer se radi o zemlji ogromnog rasadnika talenata.

    Među ligama Petice dosta očekivano je vodeća francuska Ligue 1 s 15.0%, a u njoj prednjači Lille s 32.1%. Najlošija u ovom segmentu je španjolska Primera s tek 7.0% udjela igrača ove dobi.

    Što se HNL klubova tiče, ne iznenađuje da prednjači Lokomotiva sa 27.7%, dok je Gorica zadnja sa 7.2%

    Istraživanje je rađeno na vremenskom uzorku koje uključuje cijelu 2019. i polovicu sezone 2019./2020. (ovisno o kalendaru pojedine lige) do 1. siječnja 2020.
    — Germanijak
  • deda
    27.5k
    Hajdu prodao Beširovića za milijun ................... kuna. :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.