• 000
    946
    Nadam se da će se sve rasplesti u idućih nekoliko mjeseci, malo mi je vjerojatno da ovakvo stanje može duže potrajati, ali ipak je prisutan neki nemir, zebnja oko srca.
    U moru loših poteza i izbora, napravili su vjerojatno najgori koji su mogli.
  • FLYZG
    27
    "Ivanušeca želi i Nenad Bjelica u Dinamu. Zapravo, prelazak 20-godišnjeg veznjaka u Maksimir smatrao se riješenim pitanjem, ali Dinamo i Lokomotiva više nisu identičan klub kao nekad...",jedan od citata s Indexa,posebno obratiti pažnju na zadnju rečenicu "ALI DINAMO I LOKOMOTIVA VIŠE NISU IDENTIČAN KLUB KAO NEKAD"...,ugl.pametnom dosta!
  • xavier
    12.1k
    xavi, nadam se da si se predomislioreziser

    Trenutno sam jako daleko od kupnje godišnje. Ovo sa Zokijem me u samo jednom danu vratilo natrag za koliko mi je trebalo par godina u ovom smjeru.
  • reziser
    6.8k

    i mene slično unazadilo, znaš da sam ja legalist, i da govorim da institucije odrade svoj posao, ali su institucije odradila...ne do kraja ali jesu.. i onda njegov povratak
    šteta

    ali se ne predajem
    a di bum ti platil pivu ak ne kupiš godišnju :cool:
  • xavier
    12.1k
    a di bum ti platil pivu ak ne kupiš godišnju :cool:reziser

    Na futsalu, na kvizu, u Sesvetama...biraj :wink:
  • reziser
    6.8k

    U sesvetama se nisi bas ukazao :razz:
    A nije da nisi bio pozvan
  • xavier
    12.1k


    Jbg, nisam mogao :blush:
  • CISCO
    183
    12651
  • Bosna86
    11.7k
    Znam da su tovari debili, ali oni nam moraju biti primjer KAKO NE TREBA!! Prije svega ako ikad dobijemo clanski ustroj BBB i DTSM se ne smiju mijesati u rad uprave, njihovo je da organiziraju izbore i tjt.. Dalje moramo birati predsjednika, ne nadzorni odbor... Karikiram Zvone Boban hoce biti predsjednik i on prije izbora predlaze svog SD, direktora marketinga i direktora financija uz naravno svoj plan vodjenja kluba, sve ostalo je debilizam
  • Papastrumf
    12.4k

    Morao bi birati i NO. Tko bi ga birao? Neće ga valjda Uprava postavljat :wink:
  • Infinity
    16.4k
    Apsolutno se slazem, pogotovo ovaj drugi dio. Nema mi smisla da izaberem predsjednika i onda biram i neke druge pozicije, a medju njima ne vlada ista ideja, ista vizija, sve ode u pm. Slican primjer toga smo imali kada je Mamic dovodio trenere, nametao svoje igrace, gurao ih u prvih 11 i onda otpustao trenere kao glavne krivce, a ustvari nije bilo nikakve povezanosti igraca i trenera, sve na silu.

    Od izabranih se ocekuje da donose odluke pa makar se one nama ne svidjale. Nakon cetiri godine platit ce glavom ili cemo mi shvatiti da je to ipak bilo ispravno. Sta ce mi itko na celu kluba ako nece imati nikakvu odgovornost i ako ce biti marioneta. Radi svoj posao, budi placen i kasnije odgovaraj za odluke.

    Kod tovara vlada zesca anarhija. Imam dojam da pitaju navijace da li smiju ostavit prozore otvorene preko noci da im bude svjeze kad dodju na posao. Ljude se postavlja da donose odluke, a ne da pitaju druge sta ce odluciti. U tom slucaju ne trebas predsjednika, ne trebas nista skoro. Trebas aplikaciju u kojoj cemo svi glasati po svim pitanjima i trebas jednog da provodi sve odluke, da govori sta se izabralo, da lupa pecate i slicno. Al nogomet je biznis, nekad je bolje da vecina nema pravo glasa, nekad je manjina pametnija, jer bolje razumije situaciju.
  • Kwedi
    3.8k
    Napisao sam oko NO-a u drugom topicu, pet članova od kojeg samo dva biraju članovi upravo radi ovog
  • The Undertaker
    5.4k
    Da li udruga mora imati nadzorni odbor ili je to stvar statuta?
  • Kwedi
    3.8k
    Mora imati neko tijelo koje nadzire rad upravljačkog dijela udruge. Samo udruga ima tu prostora pa se može igrati demokracije i definirati kak kom paše uz blagoslov skupštine udruge
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.