• BluePhone67
    4.1k
    https://dalmatinskiportal.hr/sport/pogledajte-sadrzaj-maila-kojeg-je-gojun-uputio-nadzornom-odboru-hajduka/47711?fbclid=IwAR0zn2IgBoKADoWkvKlM7uo_3BHh3T_2QOrPAUqoqTFhFB20IbM39_xfK0M

    Citam sada ovog Gojuna i mislim si koliko je igraca/navijaca iz Hajduka ili Dalmatinaca (Males, Andrijasevic itd) igralo u Loksi ili Dinamu i da nikada bas nikada nije izaslo nista kompromitirajuce izmedju ova dva kluba na vidjelo da bi i jedan igrac se dodvorio barem javnosti ili torcidi, ama bas nikad nista oko toga.
  • 000
    946
    Mjesto kakvo i zasluzuje. Obraslo smetliste u vukojebini.
  • Kwedi
    3.8k
    Citam sada ovog Gojuna i mislim si koliko je igraca/navijaca iz Hajduka ili Dalmatinaca (Males, Andrijasevic itd) igralo u Loksi ili Dinamu i da nikada bas nikada nije izaslo nista kompromitirajuce izmedju ova dva kluba na vidjelo da bi i jedan igrac se dodvorio barem javnosti ili torcidi, ama bas nikad nista oko toga.BluePhone67

    Ovako nekaj ne bi u Inkeru išlo van.

    Samo cijeli pičvajz je i ono prije gdje se javno govori o razlozima ostavke, ovo je kontra.

    Jedan trećeligaš ne bi na ovakav način iznosio zmazani veš, toliko su amateri da nisu svjesni situacije
  • Guinness
    2.2k
    nekima sa zd ne smeta , dapače, neka ih je još
  • Infinity
    16.4k
    Pa svi oni su tu Lokomotivu gledali kao nacin da dodju u Dinamo, bilo direktno, bilo stjecanjem veza pa kasnijim dolaskom. Taj Males je iz Hajduka dosao u Dinamo i kao igrac Dinama igrao na posudbi u Lokomotivi i tako se nadao da ce zaigrati za Dinamo jednog dana. Andrijasevic je isti primjer. Ne znam zasto bi se ikome dodvoravali kada su u Dinamu i Lokomotivi sigurno napunili dzepove puno bolje nego u Hajduku. Evo imamo i Bulu koji je igrao u Lokomotivi, a danas je pomocni trener Bjelici i radi fenomenalan posao za koji je takodjer sigurno dobro placen. Svima njima je nogomet posao, a Dinamo je jako dobar poslodavac tako da se mora desiti cudo da izadje netko s prljavim vesom. Ja sam cuo price od jednog igraca, ali nije tovar i nije pricao javno novinarima nego onako u drustvu, mada mi je i to zvucalo pretjerivanje da ispadne bitan, al nebitno. Misljenja sam da oni tovari koji bi s gustom iznijeli prljavi ves sigurno nikad ne bi ni dosli u Lokomotivu, kao ni u Dinamo, a misljenja sam i da je takvih jako malo. Mnogi bi zbog iznosa u ugovoru sutra pricali sve najljepse o Mamicu, Dinamu i svemu vezanom za njihov novi posao. Torcide se ne bi sjetili dok ih ne presretne u rodnom gradu.
  • BluePhone67
    4.1k
    Proslo je barem 20 igraca koji su hajdukovci u dusi i nisu uspjeli nigdje, da se nitko nije nikada niti jedan pobunio ili barem neka suskanja pa da cujes po gradu.
  • BluePhone67
    4.1k
    kp23piq6z4fqausj.jpg
    dtqkitmsmnotgvag.jpg

    Sn 01.07.2019
  • Kwedi
    3.8k
    Kako to fino Olivari odradi.

    Znači, dogovoreno sve da Ivanušec ode u Maksimir, al treba dogovoriti novce da Međugorje i Šikić budu zadovoljni.

    Treba izmisliti PAOK i tri milijuna eura da bi Dinamo mogao "parirati" bar s istom cijenom.

    Happy family :heart:
  • BluePhone67
    4.1k
    Vidis da pise da je Sikic tvrd i vjest pregovarac i da je slucajno u politici da bi prije Trumpa krocio na tlo Sjeverne Koreje. :halo:
  • Mali dioničar
    15.3k
    Pa Ivanušec ima ugovor još godinu dana.

    Jel zbilja tako dobra investicija da se za njega plati 3 milijuna eura kad se za 6 mjeseci s njime može potpisati ugovor bez odštete, a Lokomotiva si i tako neće moći priuštiti da im na proljeće ne igra.

    Ok, znam da je moj post bizaran. Pričam na tržišni način.
  • reziser
    6.8k
    sutra se ide po godišnju, kud puklo da puklo
  • 000
    946
    To je duh. Ja se još lomim.

    Vidis da pise da je Sikic tvrd i vjest pregovarac i da je slucajno u politici da bi prije Trumpa krocio na tlo Sjeverne Koreje. :halo:BluePhone67

    Obzirom da je SD PAOK-a portugalac balkanskih manira, koji jako dobro poznaje ovdašnje tržište, ne bi me ni čudio navedeni razvoj događaja.
  • reziser
    6.8k

    a gle, nedam si slomit duh
    ljubav je to od malih nogu
    ak mi se ubije i duh onda sam gotov
    nedam se

    xavi, nadam se da si se predomislio
  • SAS1987
    14.7k
    Malo sam razmišljao na koji način če Zoki pokrast novac od Olma - dinamo ima cca 10 000 000€ nekog fiktivnog duga do nekog offshore poduzeca a tu je jos i dug za Kovacica. Vjerovatno ce se sa novcem od transfera platiti taj dug. Jos me vise brine sta če biti sa tim novcem. Ili če Zoki pobijeci nekamo ili če sa svežim kapitalom pokusati podmititi sudstvo i političare.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.