• Bosna86
    11.6k
    Sta je sa kreditom, jesmo to konačno riješili?
    Edit: nismo... uzas
  • Jaro
    6.1k
    Kredit je tu, a i broj seljackih Mamica u klubu je postojan
    #samopozitivno
  • Kwedi
    3.8k
    Place radnicima mi djeluju kao jako mali rashod da bi to bile place igraca. Ovo s uslugama je bilo logicnije da su to place igraca. Tu su vjerojatno i usluge menadzera.Infinity

    ovdje nisu plaće radnika uračunate, one su posebno. troškovi zaposlenih su oko 20 milijuna kuna godišnje
  • Kwedi
    3.8k
    dupli

    croped_4553.jpg
  • Infinity
    15.5k
    ovdje nisu plaće radnika uračunate, one su posebno. troškovi zaposlenih su oko 20 milijuna kuna godišnjeKwedi

    Znam. Velim da mi je tih 20m premalo da se tu uklope igraci, pa da je logika da su negdje medju uslugama.
  • Kwedi
    3.8k
    previše su skupi igrači, čak i da se zanemari ovo sve kaj curi prema hercegovini.

    pinto na posudbi, a ugovor mu je pola milijuna eura.

    moubadnje, hajrović, gavranović... sve su nabrundani ugovori, a od njih nema koristi
  • Dragon1Warrior123
    3k
    pa pola toga su igrači. dinamo, dinamo 2, posudbe... preko 60 stipendijskih/profi ugovora samo za izlazne juniore...Kwedi

    Istina, iako je still to malo napuhano. Ako se dobro sjećam iz managera (nezz koliko je njima vjerovat, ali obično su prilično točni) Dinamo mjesečno troši nekih 2.5 miliona eura što je nekih 30 miliona godišnje. Sad ovaj ostatak su vjerojatno transferi i taj kredit i naravno spremanje sa strane što bi čak i mogo nekak vidjeti, ali me čudi ovo da su samo koliko milion i plus Eura u plusu... Znači wtf
  • Infinity
    15.5k
    10m eura je kredit, a toliko se skrseno i na kupnju igraca i eto ti 50m eura.

    Sto se tice tankog plusa, UEFA nije isplatila svu lovu. Svega 15m od UEFA-e je sjelo.
  • The Undertaker
    4.6k
    Prihodi od UEFE su 220 mil. kuna. Bitne razlike od 2018. su da su prihodi od transfera bitno manji, prihodi od UEFA bitno veći, a u troškovnoj strani nema otplate kredita. Ostalo je vrlo slično lanjskom.
    Da, i prihodi od prodaje roba i usluga (suveniri i ulaznice) su duplo veći od lani.
  • Kwedi
    3.8k
    jedna napomena vezana uz robu i suvenire.

    pravo stanje stvari će se znati krajem lipnja jer fan shop ide preko dinamove firme, razdvojili su od udruge prošle godine.
  • Kwedi
    3.8k
    ničota ko da je kopi-pejstao vijest od 24 sata. ispada kako je za skupštinu od medija jedini znao tironi
  • Guinness
    2k
    ili nek odgode ili nek igraju normalno... ništa bez gledatelja...
  • Kwedi
    3.8k
    ovaj željko marković koji se pokefao s rozićem je ban tours

    monopol na repku, dinamo, rijeku, hrt, rukometaše...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.