• BluePhone67
    3.4k
    Ne to nisam rekao, dapace i pohvalio sam više puta i tu prvi stavio da svi citaju i vide. Ono sto je problem gdje rade selekciju između navijaca u svakom pogledu i sa namjerom, a to im se sve vraca i zato su prazni stadioni. Jer ljude ne mozes prevariti, mozes kupiti neke da za tebe navijaju ali ne mozes sve. Sto se tice fan shopa 2019 god, je u jednu ruku za plakati ali tako je kako je moramo pohvalit jer su nam udostojili otvorit ducan gdje ce navijaci trosit novce i direktno pomagat klubu
  • Infinity
    15.4k
    pogledajte samo najjednostavnije fb stranicu hajduka i gnk-a. cijeli taj dizajn - imidz koji je hajduk sebi sam stvorio od 2011/2012 je nesto potpuno drugo i lijepse nego kakav je bio.agramZ

    Ne pratim njihovu stranicu pa ne znam reci, al moj prijatelj tovar svako malo place koliko mu fb Dinama djeluje 'toplije' i da mu preko fb Dinamo vise djeluje kao obitelj dok kod Hajduka nema tih znakova, sve mu nesto na silu.

    Vjerojatno je to sve od covjeka do covjeka, sve je u dojmu. Sta Dinamo moze napraviti kad ce dobar dio ljudi svakako to popljuvati? I jos ce dio par dana kasnije reci da se nista ne radi jer uopce ne prate, valjda ocekuju pozivnicu i limuzinu na vrata. Navijaci Dinama premalo cijene i premalo daju paznju akcijama Dinama. Znam da vecina ne podrzava upravu, al zasto onda trazis ista ako ces to pljuvati?
  • agramZ
    2.3k
    ja osobno nista ne trazim od uprave osim ostavke. po meni uprava ne moze bas nista napraviti da vrati ljude na stadion. uvjeren sam da svi mi ekstremno podcijenujemo koliko zapravo uprava i mamic navijacima smeta i svi to nekako izgleda brzo zaboravljamo pa se zazivaju neke "akcije" ove uprave.. uprava je za 20 godina odradila svoje i tu vise nema nikakvog spasa.
  • BluePhone67
    3.4k
    qsdk650lqu871dtv.jpg
    sbn24lbb22n4hlq6.jpg
    xta9b0354k0cdcdk.jpg
    h01aplcj8z2jrlsr.jpg

    Sn 25.10.2019
  • BluePhone67
    3.4k
    *Nema zabrane za gostujucu u Milanu protiv Atalante
    *Uskoro ce biti ponudjeni novi ugovori Leovcu i Theophilu
  • reziser
    6.5k
    Uskoro ce biti ponudjeni novi ugovori Leovcu i TheophiluBluePhone67
    nadam se da će ih prihvatiti:)

    Nema zabrane za gostujucu u Milanu protiv AtalanteBluePhone67


    e to sam čekao, sad organizacija :up:
  • deda
    29.4k
    Jebote deda je vizionar ili su vidjeli moje pitanje jučer? :rofl:
  • reziser
    6.5k
    Bjeličin režim prema igračima: izvor 24 sata:

    Dopušta im pivo, čašu vina, tko zakasni pola sata - 1000 eura! Bjelica dopušta korištenje mobitela do 45 minuta prije početka treninga, sat i pol vremena prije početka utakmice. Prije utakmica u Europi ide se u karantenu, a prije HNL-a igrači doma moraju biti najkasnije u 23 sata
    Dakle, igrači Dinama su nakon remija protiv Šahtara u avionu mogli piti alkohol. Naravno, u umjerenim količinama. Onaj tko je htio mogao je popiti pivo ili dva, a onaj tko je htio čašu ili dvije vina. Tako je kod Bjelice nakon svake utakmice. Tko želi može malo popiti, a kad su prigode posebne, kad je primjerice osigurano europsko proljeće ili kad je u 1/16 finala Europske lige eliminirana Viktorija Plzen, onda igrači mogu ostati vani do kad žele. Pa sve i do jutra. Stignu se oporaviti u iduća tri dana, do iduće utakmice, to je Bjeličina deviza.

    Prije europskih utakmica uvijek se ide u karantenu. Kad je momčad u Zagrebu, onda igrači prije tih utakmica spavaju u klupskom hotelu. Tamo bez problema mogu koristiti mobitel. Do sat i pol prije utakmice Bjelica dopušta korištenje mobitela. Kad je u pitanju trening, onda igrači do 45 minuta prije početka mogu koristiti mobitel. Onda ga moraju ostaviti, njihov trener želi da tih 45 minuta do treninga u svlačionici provedu u zajedničkom razgovoru, a ne na mobitelu.
    Kad su u pitanju utakmice HNL-a, onda nema karantene. Igrači na utakmice u Maksimiru uvijek dolaze od svoje kuće. Ima Nenad Bjelica pravilo za igrače i kad su u pitanju domaće utakmice. Večer prije utakmice oni moraju najkasnije u 23 sata biti doma.

    Dakle, dečki, možete popiti i pivo i čašu vina nakon utakmice, ali večer prije utakmice ranije u krevet.

    Igrači Reala koji zakasni na trening do 15 minuta platiti će 500 eura, a sve iznad toga 1000 eura. I kod Bjelice, naravno, postoje kazne za kašnjenje igrača. Svaki igrač ih dobro zna od njegovog prvog dana u Maksimiru.

    Ako neki dinamovac na trening zakasni do 10 minuta, platit će 100 eura. Ako zakasni između 10 i 20 minuta, onda plaća 300 eura, a 500 eura je kazna ako se kasni između 20 i 30 minuta. Pola sata kašnjenja i više od toga platit će 1000 eura. Novac od tih kazni ide u zajedničku blagajnu. Potroši se kasnije na zajedničkim druženjima igrača i stožera, a blagajnik je Petar Stojanović.

    To su, dakle, Bjeličine metode. Zna da trenira mlade ljude. Oni se ponekad moraju i provesti i izaći van. Prema svemu tome njihov trener ima razumijevanja. S njima je u ovih 17 mjeseci napravio velike stvari. Uz malo sreće bi mogli i do osmine finala Lige prvaka. Mnogi igrači u razgovorima stalno ističu kako ih je Bjelica oduševio svojim metodama na treninzima i kako se sjajno odnosi prema njima. To je formula za velike uspjehe Dinama u Europi.
  • reziser
    6.5k
    još malo podataka iz sportskih:

    Trajanje ugovora igračima u Dinamu

    Dominik Livaković - 15. lipnja 2024.

    Danijel Zagorac - 30. lipnja 2022.

    Dinko Horkaš - 15. lipnja 2024.

    Kevin Theophile-Catherine - 30. lipnja 2020.

    Emir Dilaver - 15. lipnja 2021.

    Dino Perić - 15. lipnja 2024.

    Marko Lešković - 30. lipnja 2021.

    Francois Moubandje - 15. lipnja 2022.

    Marin Leovac - 15. lipnja 2020.

    Ivo Pinto - 30. lipnja 2022.

    Petar Stojanović - 18. siječnja 2021.

    Arijan Ademi - 30. lipnja 2023.

    Nikola Moro - 30. lipnja 2023.

    Dani Olmo - 30. lipnja 2021.

    Amer Gojak - 15. lipnja 2022.

    Luka Ivanušec - 15. lipnja 2024.

    Lovro Majer - 15. lipnja 2023.

    Mislav Oršić - 15. lipnja 2022.

    Mario Šitum - 15. lipnja 2023.

    Antonio Marin - 30. lipnja 2024.

    Izet Hajrović - 31. prosinca 2021.

    Iyayi Atiemwen - 18. siječnja 2024.

    Damian Kadzior - 15. lipnja 2021.

    Bruno Petković - 30. lipnja 2024.

    Mario Gavranović - 18. siječnja 2021.

    Sandro Kulenović - 15. lipnja 2024.

    Komnen Andrić - 30. lipnja 2023.
  • platini
    230
    Igrači odlaze, uprave prolaze, u dobru i u zlu Ademi je uvijek tu
  • BluePhone67
    3.4k
    Obavijest Dinamo : Osijek ulaznice gratis u linku

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/34750
  • Infinity
    15.4k
    Zaboravio sam da taj lik uopce postoji. Neka njega u Aziji, a sto se penala tice, nek plate, i treba.
  • BluePhone67
    3.4k
    zjhedu6yzm420ot2.jpg
    jy6pnoe0emvzqmro.jpg
    qltdd5fhze3idvdz.jpg

    Sn 26.10.2019
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.