• platini
    230
    Jedna zanimljiva stvar koju sam opazio, ne samo danas nego i u prošlosti mnogo puta. Neki dinamov navijač napiše na jednom svima poznatom forumu kako nije nemoguće da izjednačimo najbolji rezultat hrvatskih klubova u Europi - Hajdukovo četvrtfinale lige prvaka iz 90-ih. I par ljudi nekako i prihvati tu glupost kao činjenicu. I onda se javi netko normalan i napiše da je dinamovo osvajanje KVG-a (kup uefa, EL) ipak veći uspjeh od hajdukovog četvrtfinala. I ekipa onda bude u stilu ''a je, osvojili smo europski trofej, nisam se sjetio...''

    Zvezdini navijači ne zaboravljaju osvojenl kup prvaka, hajdukovi ne zaboravljaju ni najdraži trofej kup Maršala Tita a dinamovi navijači zaborave osvajanje jednog europskog trofeja. Vjerojatno 50 posto ljudi koji će doći na Shaktar niti ne zna da je Dinamo osvojio euro trofej i misle da su pobjede protiv Arsenala, Atalante i Trnave najveći trenuci kluba u povijesti. Ne držimo do sebe, ne uzdižemo klub, ne ulazimo u rasprave sa protivničkim navijačima, ne branimo svoje, ne cijenimo svoje pa kako će nas i drugi cijeniti. Jebote, u očima javnosti ispada da je veći uspjeh kad je Hajduk 1990. osvojio kup Jugoslavije nego kada je Dinamo 1967.uzeo kup uefa.
  • BluePhone67
    3.4k
    znas tko je za to prvi kriv, klub vjeruj mi.. Mi smo prije 2 god slavili 50 god od osvajanja KVG, ovi niti knjigu nisu napravili o tome. Tovari svake godine izbace do 2 knjige, a mi ne mozemo niti za najveci euro klupski uspjeh na 50 obljetnicu
  • Cosey
    467
    Nadodao bih da, kad već o tome govorimo, malo ljudi zna da smo i 1963. igrali finale KVG.
  • platini
    230
    znas tko je za to prvi kriv, klub vjeruj mi.. Mi smo prije 2 god slavili 50 god od osvajanja KVG, ovi niti knjigu nisu napravili o tome. Tovari svake godine izbace do 2 knjige, a mi ne mozemo niti za najveci euro klupski uspjeh na 50 obljetnicuBluePhone67


    Kriv je klub ali krivi su i navijači. Eno i na onom forumu (na dinamovoj temi) nije navijač dinama ispravio ovoga kada se pričalo o najvećim uspjesima hrvatskih klubova (Hajduk 95-e) nego je to morao učiniti navijač Rijeke.
  • FLYZG
    27
    ...moraš isto tako biti svjestan činjenice da recimo hajduk(namjerno malim slovom)ima jače medije od Dinama ma što got tko mislio o tome i oni su u stanju od pobjede nad jednim Rudešom koji ispada iz lige stvoriti brend,pobjedu usporediti u najmanju ruku ranga Lige Prvaka,dok s druge strane Dinamovih 11 titula u nizu se minorizira na najjače,kao nešto pod "normalno",s njihove strane(hajduka) naravno ukradeno itd...,Dinamo bi prvenstveno trebao poboljšati,ustvari obnoviti možda izdavačku djelatnost u smislu izlaženja revije kluba kao nekada,zatim možda osnovati klupsku TV po uzoru na mnogobrojne europske velikane(Bayern,Chelsea,Barca),gdje bi pričao o svojoj bogatoj povijesti,trofejima,gdje bi se recimo puštali isječci tekmi itd...,i ustvari na taj način maksimalno približio klub svima,a ne samo navijačima!
  • BluePhone67
    3.4k
    Ja cu samo nadodat da su neki dan tovari imali OPET hajducku noc u Zagrebu kao i svake godine, a mi? Gdje smo u toj prici da niti u svom gradu nemamo Plavu noc, kamoli negdje drugo u reziji kluba. Jedino tradicionalno plavu noc radi Orahovica, bez obzira dal netko ima krivo ili pravo mišljenje o njima, ali oni je rade i cuvaju tradiciju oko toga.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Evo nek nama bude zadatak da sljedeće godine organiziramo plavu noć.
    Mora netko pokrenuti, nek to bude zona.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Otvorit ćemo temu za plavu noć i nek se javljaju ljudi sa prijedlozima m. Netko zna dobru lokaciju, netko je spreman da da malu donaciju, netko može biti redar, netko će pomoći u organizaciji. Sve možemo. Ja ću prvi potegnuti koliko god mogu a mogu dosta.
  • Carrasco
    4.1k
    To hajdukovo četvrfinale je smiješno, odigrali jednu kvalifikaciju, dobili dvije utakmice u skupini u plasirali se u cetvrtfinale.. veci je uspjeh prošlosezonski nastup dinama u europskoj ligi
  • Mali dioničar
    15.1k
    Klub ne može organizirati Plavu noć otvorenog tipa jer bi bilo hrpu ljudi koji jedni drugima nisu po volji i izbio bi kaos.

    Navijači i te kako organiziraju Plave noći i to više puta godišnje - Dinamo pub kvizove koji su jedno 100 puta bolji od bilo kakvih klasičnih noći svadbenog tipa.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Btw, na forumu imamo njurganje da na postojeće događaje vezane za Dinamo ne dolazi dovoljno ljudi, a tu pričamo o organiziranju novih događaja.
  • BluePhone67
    3.4k
    Klub ne može organizirati Plavu noć otvorenog tipa jer bi bilo hrpu ljudi koji jedni drugima nisu po volji i izbio bi kaos.

    Navijači i te kako organiziraju Plave noći i to više puta godišnje - Dinamo pub kvizove koji su jedno 100 puta bolji od bilo kakvih klasičnih noći svadbenog tipa.
    Mali dioničar

    Da, slažem se sa tobom. Navijači organiziraju humanitarnu utakmicu za Ištvu, a ovi iz kluba zabrane dolazak igračima i ostalima. Tako je i sa Plavim navijačkim noćima, sa Pub kvizovima i onda se pitamo gdje su ljudi. Jer klub prvi kao odgovorni nije uz svoje navijače i tu je svakoj priči kraj. Netko mora odgovarat za takve stvari
  • Mali dioničar
    15.1k
    U zadnje dvije godine je klub otvorio dva Fan shopa i više puta organizirao druženje s navijačima raznim povodima. Ako govorimo da NIŠTA ne rade, ispast ćemo smiješni.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Evo recimo, prošle subote je frendov sin bio na dječjem rođendanu na stadionu.
  • agramZ
    2.3k
    i zato je smijesno pricati o tome sta bi klub trebao da napravi i organizira. meni je sve smijesno i "plasticno" sta god uprava organizira. sve se cini laznim. pogledajte samo najjednostavnije fb stranicu hajduka i gnk-a. cijeli taj dizajn - imidz koji je hajduk sebi sam stvorio od 2011/2012 je nesto potpuno drugo i lijepse nego kakav je bio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.