• miro
    4.3k
    Znači ovaj rukomet...nadao sam se da će nešto donijeti postavljanje stranca na klupu...0 bodova
  • Kujtim Shalla
    2.8k
    Koja prevara od igraca ovaj Srna da to nisu istine,lik je glupan teski. Japan drzi lekcije iz modernog rukometa
  • Kruno
    304
    Nema sta rukomet nam se preporodio s trenerom. Japanci nas razbijaju.
  • Mozart4
    131
    Činjenica da je Zvonimir Srna proglašen perspektivnim rukometašem je uvreda za profesionalni rukomet
  • Str1nger Bell
    1.2k
    Srna je rukometna inačica Spikica, napravi dobar dribling prode igraca i onda kad se nade pred golom pretvori se u nizerazrednog amaterskog igraca.
  • Kujtim Shalla
    2.8k
    Ovo je najveca bruka u povijesti,srna i klarica igraju i igraju i igraju a prednosti raste. Martinovic dvije græske vanka ,a srna greska za greskom i ne staje. Stari moj ovo je smjesno kako se setaju kroz njih japanci . Tri brzine vise imaju ,izgledamo poput amatera sto i jesmo postali
  • Slush
    603
    Zas nismo Nevistica posudili da ode na olimpijske?

    Nemre gori od Mandica biti?
  • Fanboy
    2.5k
    Zbog čega Šarac sjedi na klupi pored Srne ?
  • Fanboy
    2.5k
    Ovoj momčadi ne dostaju "senatori" koji melju...Čini mi se da se to događa u svim sportovima. Imali smo uvijek fajtere u obliku Štimca, Mandže, Lovrena, Balića, Metličića itd. koji bi te pojeli i u svlačionici ako radiš gluposti.
    Nedostaje nam takvih igrača, nekad su nam čitave momčadi bile takve. Ovdje je hrpa ljudi rekla da povratak Ademija nije toliko važan igrački, koliko mentalno i mislim da je to svima bilo jasno kada on zagalami da vrijedi više nego nekad trener.

    Ova rukometna reprezentacija nema takvog, bojim se da je u svim sportovima broj takvih minimaliziran.
  • Nolifer
    8k
    Nego, koji je ovo turnir po redu, da su skoro i istoj opremi ko zadnji put? :lol:
  • rob ljubavi
    863
    Japanskom golmanu osigurat ce nasi neki transfer u Europu hahaha
  • Zagreb1992
    1.7k
    Viki u ekstazi kao da smo u borbi za zlato , a ne prva tekma OI i to protiv Japana
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Da nam je jedan Repesa na klupi da kaze Marti u napadu izgubis loptu,u napadu napravis korake u napadu napravis faul. Daj malo trzni se…
    I onda se Marta trzne i donese pobjedu.
  • Nolifer
    8k
    Nemremo mi bez drame... :lol:
  • Mr Anderson
    7.8k
    Hehehehehe...kaj se tresete...rutinski
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.