• Ivdzo11
    3.9k
    Jure Dolenec (35) pred potpisom za Nexe iz Nasica... Bome zvucno pojacanje
  • serbus
    4.1k


    Mi znamo da može, recimo napišeš tamo u kladioni danas Hansen 10+ :)) svi mi tamo suzu pustimo na dobitni listić.
    Drugi dan se nasmijemo jer Droljo sav dobitak stavi na osjećaj za prijelaz 2u1...

    To moj Kaspi je vrtuljk emocija koji nam treba lako za oproštaj Kare i Hane :)
  • ksapi
    2.8k


    Bit ce nesto od igraca, bez brige :cool:
  • Eduardo
    19.8k
    Rukometni turnir - oprastaju se Karabatic i Hansen. Ne znam moze li romanticnije od ovogksapi

    Duvnjak se oprašta sa zlatom oko vrata na način da u polufinalu tuče Hansena, a u finalu Karabatića. (ako je moguće zbog ždrijeba)

    Atletika, gimnastika i plivanje na OI - najdražemlinchica

    + rukomet, vaterpolo pa čak i košarku volim pogledati, Iako nisam neki fan. Tu još moram dodati i veslanje. U biti što se tiče OI mogu pogledati zaista sve što se nađe na igrama. Jednostavno mi taj olimpijski turnir daje dodatnu draž svakom sportu tak da i ne mogu naći nešto što bih prebacio kad se nađe u prijenosu.
  • ksapi
    2.8k


    Ždrijeb je moguć, itekako :) eh koja bi to bila priča

    I slažem se ovo što se sportova tiče, u Tokiju sam doslovno gledao mačevanje.. Jednostavno je sve na par razina više nego inače.
  • mlinchica
    1.7k
    Ma sve da, ja čak znam pogledat i jutarnje kvalifikacije u atletici ili plivanju :lol:

    To mi je neki drugi svijet. Sve na jednom mjestu, iz sata u sat mijenjaš sportove, baš užitak.
    Zbog tolikog sadržaja, imam dojam da sve traje mjesec dana, a ono 2 i pol tjedna, samo.
  • austrijanac
    3.8k
    Dobro smo krenuli s Olimpijskim igrama u Francuskoj. Za sad, marokanski kozojebi prekinuli tekmu neredima i australski biciklisti opljackani na cesti.
  • jedan u nizu
    8k
    Netko gleda otvaranje OI?
    Ja sad prebacio da vidim.


    Iskreno, meni je ovo tako lose na rijeci, ovim brodicima, ovi neki bezvezni vodeni topovi.

    Mislio sam da ce to biti neki show, kao na rijeci ceremonija, spektakl. Kad ono bezvezarija.
    Ovaj program sa glazbenicima sa strane na stepenicama. Bas sam razocaran.
  • Time
    823
    Za sad potpuno bezveze...dosadno
  • seljak86
    2.5k
    Pederluk... tko bi rekao...
  • db-izbjeglica
    14.9k
    Imate HRT UHD kanal za OI, slika je fenomenalna.

    Ostalo katastrofa... pogledao sam par minuta i prebacio, promicanje bolesnoće, morali su i OI upropastiti :monkey:
  • seljak86
    2.5k
    Jel može neko ovu komentatoricu išamarat za promicanje degeneričnih bolesnika na državnoj televiziji
  • seljak86
    2.5k
    Dijete među polugolim drag-queensima..... ko je to dozvolio treba ga objesiti
  • Dr Hofmann
    690
    Ovo je stvarno pretjerivanje, guranje i nametanje svima u facu jednog stila života, baš degutantno. Ne podržavam ove debilane niti jedne sekunde. Svako neka u svoja četiri zida radi što god želi, ne treba fizički ugrožavati ničije zdravlje ili život, ali baš forsiraju ove nakaradne frikove kao nešto super cool
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.