• Eduardo
    20.3k
    Ako je ovo cijela istina i ako je Gobac zbog ovoga rekao da Štrlek više nikada neće igrati za reprezentaciju onda je potpuni idiot.

    'Rekao sam da je odluka o neigranju isključivo moja. I ovo što se događa stvarno nema smisla, žao mi je da je sve uopće otišlo u negativnom smjeru. I zato želim da to prestane jer nema nikakve veze sa stvarnom situacijom. Ponovit ću da je to bila samo moja odluka - sve su drugo priče i pričice koje se podmeću meni i reprezentaciji. Nisam rekao da više nikad ne želim igrati; rekao sam samo da sada ne mogu igrati iz privatnih razloga. I nisam ni na koga ljut, ni na izbornika, ni na suigrače, ni na Savez; to odmah mora biti jasno', kazao je Manuel Štrlek u razgovoru za Sportske novosti te nastavio:

    'Razgovarao sam i s izbornikom, i s direktorom, i sa suigračem Vorijem, i s trenerom Horvatom, svima sam obrazložio razloge. Među nama nema tajni, ja sam 11 godina u tom timu, sve smo zajedno prošli, bili smo obitelj i ostajemo obitelj. Tu je kraj priče. Ne mislim da je smak svijeta propustiti jedno natjecanje.'

    Glavni i jedini razlog je taj što je u obitelj Štrlek ovog vikenda stigla prinova. Njegova supruga Ina je u večeri kada je Hrvatska rukometna reprezentacija pobijedila Njemačku i izborila polufinale EP-a rodila sinčića Ria! Tako je i njihova petogodišnja kćer Zoja dobila brata.
  • Neki tip
    21.3k
    Vori je rekao da je Štrleku jasno rečeno što njegova odluka o neigranju znači za ubuduće.. odnosno da je na razini Saveza ranije donesena odluka da tko bilo kada i iz bilo kojeg razloga (osim ozljede, valjda) odbije igrati za reprezentaciju, povratka mu više nema. I da je njemu to sasvim sigurno bilo jasno.

    E, sad, je li ta odluka blesava? Jest, ako je išta opravdan razlog za otkazivanje repki, pa valjda je to onda ovakva situacija (premda ima slučajeva da su se djeca rađala i roditelji umirali, a igrači svejedno igrali - no to je osoban izbor).

    Samo kažem da nije to nešto što je naknadno bačeno u lice Štrleku, nego nešto što je, prema više izvora, rečeno unaprijed.

    Naravno, glupe odluke mogu se i mijenjati.
  • Bosna86
    11.7k
    Koga zanima ova tema sinoć je bila rasprava na podcast inkubatoru, malo dublji razlozi su tu
  • markoli
    1.7k
    Nisam gledao, pretpostavljam da je Topić bio gost. Solidno kuži rukomet, ali nije baš takav stručnjak da bi ga se zvalo u emisije... po mom skromnom mišljenju.
  • Bosna86
    11.7k
    Slažem se, ali koga drugog mogu zvati a da se usudi reci nešto protiv Gobca? Nitko vezan za rukomet u RH ne priča protiv njega jer bi im se sva vrata zatvorila
  • Eduardo
    20.3k
    E, sad, je li ta odluka blesava?Neki tip sa Zapada

    Odluka je retardirana.

    nije bio loš. Dobro je obrazložio neke stvari.
  • Neki tip
    21.3k
    aeh, pa nemres odrezat retoricko pitanje iz posta u kojem odmah nakon pitanja slijedi i moj odgovor - jest. :wink: :lol:
  • Eduardo
    20.3k
    nemres odrezat retoricko pitanje iz postaNeki tip sa Zapada

    Kako ne? :sweat:

    Majstor Karačić :strong:

    Nadam se da možemo dobiti ovo, pa otići nekako na Madjare za koje bi volio da prodju.
  • Neki tip
    21.3k
    Em Mađari zasad gube 3 razlike, em pobjedom osiguravamo 1. mjesto, ali ne biramo protivnika.. nego to rade Norvezani u svojoj kasnijoj utakmici.

    Ali nema veze, volio bih da dobijemo, da mi svoje napravimo.
  • Eduardo
    20.3k
    Olako smo im dopustili ovu prednost. Lino se čini se predao, ali ne i dečki na terenu. Karačić je stvarno zvijer od igrača.

    Madjari se prosuli, strašno.
  • cron1ck
    1.7k
    Najgore sto se moglo dogodit, izgubili prvo mjesto i ozljedio nam se najbolji igrac turnira. Ne mogu vise gledat ovo jbt
  • Eduardo
    20.3k
    Ne mogu vise gledat ovo jbtcron1ck

    Zašto ne? Ovi dečki imaju muda... Vratiti se protiv Njemačke i Španjolske nakon tolikog minusa je za veliki respect :clap:
  • reziser
    6.8k
    šteta, vidjelo se da ne igramo puno snagom, nisu ni španjolci...
    ali koljeno karačića... bojim se da neće biti dobro, plus ozljeda cindrića.
    jbg..tekme svaka 2 dana, strašna opterećenja za igrače!

    sad čekamo protivnika....
    bojim se da bude norveška, a to će biti rat na terenu
  • cron1ck
    1.7k

    Ma svaka im cast, bore se bas jako, ali ne mogu vise ovoliko se zivcirat. Jos Duvnjak stativa na kraju. :groan:
  • ZDS86
    206
    Nista,pobit se sa Vikinzima pa kaj bude.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.