• Neki tip
    21.3k
    Evo i vaterpolista u polufinalu EP.

    Dobili Grke 14 - 11 u 1/4 finala, u petak igraju sa Španjolcima.

    Drugo polufinale je Mađarska - Crna Gora.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Tko osvaja nadolazeći SB?(ako netko prati naravno) :wink:
  • Cosey
    510
    Chiefsi radi Mahomesa.

    Pomalo to pratim u zadnje vrijeme, ali i dalje neznam kaj bih mislio o footballu kao sportu.
  • markoli
    1.7k
    ali i dalje neznam kaj bih mislio o footballu kao sportu.Cosey

    Iskreno, meni možda i najzanimljiviji sport. Chiefsi su prema kladionicama blagi favoriti.
  • xavier
    12.1k
    Po meni su Chiefsi definitivno favoriti. Naravno da nikad ne znaš što će se dogoditi u samoj utakmici, ali njih ne smiješ otpisati ni kad vodiš 25 razlike jer su Mahomes i ostatak ofanzivne linije u stanju okrenuti utakmicu u desetak minuta (kako su to već napravili i protiv Texansa i protiv Titansa).

    49ersi su izgledali stvarno odlično protiv Packersa, ali obrana Green Baya je bila toliko loša da 49ersi nisu uopće imali potrebu ići na dodavanja jer je Mostert prolazio kako i kad je god htio. No pitanje je mogu li se oni vratiti iz eventualnog većeg minusa protiv Chiefsa jer Garoppolo po meni ipak baš ne spada u top klasu QB-a.
  • reziser
    6.8k
    Kako se evropa zajebava s Hrvatskom...
    promijenili termin polufinala rukometa i vaterpola
  • gh0c
    256
    Nakon kaj su neki dan zgubili od Argentine u rukometu 82:7 pa od Brazila 77:9, sad su Bolivijci na prvenstvu Južne i Centralne Amerike izgubili poluvrijeme od Urugvaja bez zabijenog gola, 24:0 :lol: :lol:
  • Infinity
    16.4k
    A dobro, bilo je nekad rukometnih utakmica da zavrse 0-0, kao i onih gdje u jednom kolu imas dva meca u kojem netko slavi s preko 100 razlike. Ah, ta divna vremena :cool:
  • markoli
    1.7k
    Nakon kaj su neki dan zgubili od Argentine u rukometu 82:7 pa od Brazila 77:9, sad su Bolivijci na prvenstvu Južne i Centralne Amerike izgubili poluvrijeme od Urugvaja bez zabijenog gola, 24:0 :lol: :lol:gh0c

    Gledao sam par isječaka utakmice protiv Argentine, ta Bolivija je doslovno u rangu naše županijske lige (peti rang natjecanja). U Južnoj Americi imaš jake Argentinu i Brazil, dok su Čile i Urugvaj isto solidni. Ostalo sve je tri klase ispod. Srednja Amerika ima Kubu koja je nekoć bila jaka, a sada joj igrači igraju po drugi državama (Portugal, Katar, prije Mađarska itd.).
  • reziser
    6.8k
    Danas je veliki dan za hrvatski vaterpolo i rukomet! dva polufinala evropskog prvenstva u istom danu!
    Koja država još to ima?
    Iznad svih, HRVATSKA!
  • gh0c
    256
    Ima Španjolska :razz:
  • ZDS86
    206
    Španjolska?
    Skoro i Mađari
  • reziser
    6.8k

    Pratite :up:
    oni su malo veći od nas.... mi mala zemlja a takvi uspjesi :P
  • Mr Blue
    4k
    Obrana Packersa je izgledala očajno protiv Ninersa upravo zato jer su ih Ninersi uspjeli zaustaviti, zato ne bih nikako podcjenjivao Ninerse protiv Chiefsa. Inače, Packersi su ove sezone upravo najviše napredovali u obrani koja je zadnje dvije godine bila praktički nepostojeća, ali u obje međusobne utakmice protiv Ninersa ove sezone Packersi su izgledali kao 3-13 ekipa, a ne 13-3. Head Coach Ninersa Shanahan jako dobro poznaje Head Coacha Packersa LeFleura jer su zajedno radili i u Texansima, Redskinsima i Falconsima i očito je dobro pripremio utakmicu.

    Inače, QB Garappolo s Ninersima ima omjer 21-5 i mislim da je dovoljno kvalitetan da digne Lombardija, ali bit će jako teško s obzirom što ga čeka s druge strane... Kelce, Mahomes i HC Andy Reid koji zaslužuje Super Bowl naslov. Bez obzira, volio bih da Ninersi dignu SB - bit će super utakmica.
  • Bosna86
    11.7k
    Uhhh sta Federer izvuče, idemo do kraja majstore sad
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.