• Eduardo
    17.3k
    meni jedan od boljih sportova, iako ga u zadnje vrijeme ne pratim niti blizu kao u vrijeme primea Federera i Nadala. Kakvi su to mečevi bili, a Rogerova lakoća igranja bila je čista uživancija.
  • Papastrumf
    9.5k

    BiH ima smiješnih 7 sportaša na olimpiskim igrama. U pekingu npr. su imali jos smješnijih 5.

    Ne znam koji mazohist moras bit da uopce gledas tenisTom Hanks

    Ja isto ne mogu gledati tenis više od 10 minuta, ali ga baš volim igrati.
    Hvala @Neki tip sa Zapada što me vratio natrag tenisu i što mi je dopustio da ga školujem.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Kako mala lupa. :up: :clap: :ok: :strong:
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Tenis je vjerojatno jedan od najpraćenijih i najpopularnijih induvidualnih sportova na svijetu. Shvaćam da je nekom nezanimljivo, al ono... i meni je hrpa sportova teška dosada pa ne bi nazvao ljude koji to prate mazohistima.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    BiH ima smiješnih 7 sportaša na olimpiskim igrama. U pekingu npr. su imali jos smješnijih 5.Papastrumf

    Koliko Kosovo ima? Imaju već 3 zlata na OI!
    Ovo su 8. ljetne OI na kojima BiH nastupa i ne mogu uzeti jednu, jedinu medalju, bilo kojeg sjaja, u bilo kojem sportu, muška/ženska konkurencija, svejedno. Ne znam, meni je to sramotno loše :sweat:
  • Papastrumf
    9.5k

    Kosovo ima 11 sportaša na ovim OI.
    Uzeli zlato u Riu i sada 2 zlata.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Što se tiče čilića, za njega je i bolje što je ispao u singlu, sad sav fokus može ići na parove, gdje ima veće šanse za medalju, jer on i dodik su jako dobar par.

    Bili su odlični kad su igrali zajedno u Davis cupu i znali su dobiti najjače parove svijeta.
  • markoli
    1.6k
    Dodig i Čilić su odličan par. Imaju solidne šanse za medalju.
  • Neki tip
    19.1k
    Hvala Neki tip sa Zapada što me vratio natrag tenisu i što mi je dopustio da ga školujem.Papastrumf

    Molim, za vraćanje tenisu.

    A što se ovog drugog tiče..

    Imam nešto ex cathedra iskustva i znam da je dobro katkad sagledati stvari iz perspektive studenta/učenika.

    Naravno, na kraju se bolji vrati podučavanju, a lošiji učenju. ;)
  • Infinity
    15.2k
    Koliko BiH ulaze u sport toliko i ima. BiH ce tu i tamo dati nekog kvalitetnog sportasa u timskim sportovima jer ce se djeca istaketi i na vrijeme otici vani, te ce razviti svoj talent. Dzeko je u Zelji bio smatran panjom za kojeg nitko ne zna zasto su tamo neki Cesi dali valjda 50.000 eura za njega. Toliko o struci. I takva je struka u cijeloj drzavi u svim sportovima, a onda su i uslovi za treniranje nepostojeci. Tu i tamo imas ponesto u Sarajevu i Zenici i to je to. Juniorska prvakinja Europe u 100 leptir, kao i viceprvakinja u 50 leptir i 200 leptir dolazi iz grada koji nema olimpijski bazen. Prvakinja drzave, mala od 15tak godina trenira u bazenu od pet kvadrata koji je njen otac postavio u plastenik. Ne zajebajem se. Nije cak ni smijesno.

    Kao sto rekoh, tu i tamo ce iskocit netko u timskom sportu, a onda takvi nerijetko zavrse pod zastavom Srbije i Hrvatske i tamo pokupe neku medalju. Individualci rijetko uspjevaju, a dovoljno govori cinjenica da nitko iz BiH nije osvojio olimpijsku medalju ni za Srbiju, a ni za Hrvatsku. Govorim onako iz glave. Mislim da je Ljubicic jedini, ali je i on uzeo u parovima ako ne grijesim, mada ajde, tenis se trenira individualno.

    Dvorana u BiH ima na sve strane, al nitko nekom talentovanom sportasu ne bi da plati termin. Lakse je iznajmiti ekipi za mali nogomet i uzeti 50KM za sat vremena. Jos ne moras kupovati nikakve dodatne rekvizite, treba im samo je*ena lopta. Bazena ima na sve strane, ali onih za siru publiku. Olimpijske bazene mozes nabrojati na prste, kao i atletske staze. Zivim u opcini u kojoj pojedini sportski klubovi postoje samo na papiru kako bi pri raspodjeli budzeta uzeli par tisuca maraka, tj. kako bi predsjednici istih kao jedini clanovi istih i kao podobni ovima koji dijele bili dobri par tisuca maraka. U takvim okolnostima je nemoguce postici neki uspjeh, pa i ako dadnes neku naznaku da bi mogao automatski ces biti vrbovan u neku stranku koja ce ti mozda i omoguciti neke uvjete za treniranje, ali ce te opteretiti do te mjere da neces imati vremena za trening i onda ces nakon sestog mjesta na olimpijadi iducu olimpijadu zavrsiti kao 46. Mozes se samo moliti za srecu da ti mama i tata imaju para pa da izbjegnes taj scenarij, mada te za par tisuca maraka mjesecno u nekoj fotelji brzo prodje bol zbog sportskog neuspjeha.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Pa lijepo sam napisao, čisti dokaz disfunkcionalnosti države BiH.

    Da se iz 8 pokušaja ne može uzeti medalja, a sportova fakat ima brdo i još je populacija genetski nadarena za sport.

    Ja bi na njihovom mjestu zadao cilj, uložio u nekakav sport koji nije toliko masovan i kroz 2 ciklusa stvorio osvajača jbne medalje. Šta ja znam, trap, neko streljaštvo, skakanje na trampolinu, košarka 3na3...bilo što.
  • Fanboy
    2.1k
    Kosovo ima već 2 zlata na ovim igrama.

    BiH recimo još nema ni jednu olimpijsku medalju, a ovi su od "jučer" država i već skupljaju. Ako se ne varam i u Riu su uzeli neku medalju.

    Koja je to disfunkcionalnost od države na svim razinama. Jbt sportova koliko hoćeš i u ničemu ne mogu posložiti bilo kakav sustav da uzmu jednu ušljivu brončanu medalju :lol:
    db-izbjeglica

    Najbolji sportaši koji su Hrvati nastupaju za Hrvatsku, nekad ni ne primjetimo jer nam je već to od davno normalno...Najčešće će se takvi i preselit u Hrvatsku i trenirati u našim klubovima, te naravno nastupati pod našom zastavom.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Pa nek svi hrvati odu nastupati za hrvatsku, a svi srbi za srbiju, opet ostanu bošnjaci.
    Ne govorim o nikakvoj žetvi medalja, al da ne mogu sa 8 igara imati jednu brončanu medalju iz pucanja zračnim pištoljem, ja to ne mogu shvatiti.

    Makedonci su isto olimpijski jad i bijeda, al barem imaju jednu broncu iz hrvanja. :monkey:
  • Eduardo
    17.3k
    Ne govorim o nikakvoj žetvi medalja, al da ne mogu sa 8 igara imati jednu brončanu medalju iz pucanja zračnim pištoljem, ja to ne mogu shvatiti.db-izbjeglica

    BERMUDA, mala otočna država u Atlantskom oceanu sa 70 tisuća stanovnika, osvojila je prvo olimpijsko zlato. Za to je zaslužna Flora Duffy, koja je slavila u triatlonu. :grimace:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Doslovno cijeli otok je bio na nogama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.