• Olmic
    2.7k
    meni on nikad ne bi igrao od prve jer kad ude u nastavku na izmorene suparnike ide ko navijen
  • serbus
    3.6k
    Jedini bek već duže vremena koji može iz trka ubaciti normalan centaršut koji pratiš da bi možda mogao biti gol.
  • Jaro
    5.6k
    Jedini bek već duže vremena koji može iz trka ubaciti normalan centaršut koji pratiš da bi možda mogao biti gol.serbus

    Dinamov Trent Alexander Arnold - defenzivno upitan, al realno, ofenzivno dugo nismo imali takvog beka.
  • Patak
    2.2k
    Dosta osporavan, ali meni jako drag igrač, i dugo je u Dinamu. Da je u obrani bolji bez kikseva i problematičnih riskantnih dodavanja bio bi naravno još bolji ali što je tu je. Bekovi su deficitarne pozicije.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Kako se ovdje mišljenje o igračima mijenja to nisu istine.
    Jednu tekmu kiksa i odmah ga treba protjerati u Iran.
    Sljedecu tekmu spasi gol priliku i eto opet je super.
    Tekmu nakon toga odigra prosječno, opet drvlje i kamenje po njemu, najviše jer Rile ne igra ne beku onda.
    Tekma nakon toga, jedan asist i odmah je super.

    Da se razumijemo, meni je Moha uvijek solidan, Rile je malo bolji, ali Moha više nego dostojna zamjena, Možda i jedina pozicija gdje imamo dostojnu zamjenu za prvog igrača, približne kvalitete.

    P.S. Za Rileta su svi više manje i zbog toga jer je pravi plavi lav i miljenik navijača zbog svog fajta i odnosa s navijačima.
  • Dinaminjo
    513
    Moha je nezreo i nestabilan igrac. Nije napredovao mnogo svih ovih godina.

    Da je doveden drugi bek malo tko bi plakao za njim.
    Kako je odigrao superkup prptiv Hajduka mislio sam da je konacno nasao na trenera / poslozio glavu, ali uzalud jer je ne plivao, nego ronio sljedecih nekoliko..

    Sad je opet odigrao jednu odlicnu utakmicu pa ce opet nekoliko losih i tako u krug.
  • BBBaranja
    1.9k
    Moha je kao velika većina igrača iz dijela svijeta kojeg dolazi malo nediscipliniran,taktički je slab..
    Ali pravi profesionalac,i kad nije igrao nije pravio nikakve probleme..sasvim solidan igrač kad se sveukupno zbroji i oduzme
  • Captain America
    14k
    Moha je dobar back-up i dok god ne igra kontra ozbiljnih protivnika je dobrodošao dodatak Dinamu. Kad bi imali na svakoj poziciji takvu zamjenu, di bi nam bio kraj...
  • NitkoBitan
    12.3k
    A da se Moharramija proba jednu utakmicu na krilu?

    Solidan je ofenzivno, zna predrbiljat, pretrcat i nabacit.
  • Jaro
    5.6k
    poato nam je Spikic uvjerljivo najbolje krilo trenutno, nebi bilo lose probati...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Bas si ga u glavi onak usporedujem sa Spikicem. Obojica su tehnicki losi ali brzi, znaju slampavo predribljat. Moharrami zna nabacit za razliku od Spikica ali ne znam ima li Moharrami bolju zavrsnicu od Spike, doduse tesko moze imat goru.
  • miro
    3.2k
    Špikić je Pele za Moharramija po pitanju tehnike
  • miro
    3.2k
    Ne, mislim točno kako sam napisao, po mom mišljenju Špika za 2 klase jači tehničar
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Obojica su tehnicki losiNitkoBitan

    Špikić je tehnički loš?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.