• Ali
    1.9k
    koga Marin čuva na korneru ? Suca ???
    Pogledaj pa će ti biti jasno, ako želiš naravno.
    A da zna da je zajebao, ti govori i širenje ruku... ako si ikada igrao nogomet nakon kornera kad ti protivnik zabije nesmetanu, onaj koji širi ruke je u 99% krivac
  • Zagi
    5.1k
    Pogledaj ti.
    Laprdaš gluposti.
  • kajsitilud
    203
    covjek krivo stoji definitvno, al kak on moze bit krivac pored Mohe kojem je igrac pobjego, odvojio se za sut i pogodio za 2:1? Molim te mi objasni kak je Marin veci krivac od Mohe.
  • Zagi
    5.1k
    Kaj bi Marin stajao krivo? O čemu vi pričate ?
    Stoji na 16 i čuva onog #28.

    Moha čuva strijelca u trenutku upučivanja konera, ova dva se iskrižaju i Moha se zaleti za krivim ko pionir.
  • Ali
    1.9k
    Koga čuva Marin ??? Suca jer jedino je on u radijusu od 7m od njega.
    Mogu je odvukao ovaj za sobom jer su se povlačili pa ga nije imalo smisla pustiti. Nije savršeno odigrao naravno, ali Moha nije krivac danas , kriv je.u Maksimiru, kriv je bio protiv salzburga, ali danas je njestio kod 0:0 gol koji je pokopao protivnika...
    Trener je izgubio jer je trebao možda tog malenoga rastom Mohu izvaditi u produžetku i uvesti Perića za skok igru...
    A on je.uveo Marina ili tzv. bolimekircina igrač
    ..
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Moha je kriv za gol jer je otisao za Ljubinim igracem a svoga pustio. Marin je pazio na odbijenu na vrhu 16. Kraj price.
  • The Undertaker
    4.1k
    Marin čuva ispravnog igrača, čak je probao zatvoriti strijelca. Moha leti u prazno i ostavlja svog igrača. O Marinu se dosta napisalo ali za golove nije kriv.
  • Cif
    10
    Marin nije kriv za golove.Problem je kaj opce radi blizu prve momčadi Dinama.E tu je trener kriv
  • db-izbjeglica
    12.9k
    kad ekipa primi dva gola u sudačkoj nadoknadi, nema smisla pričati o pojedinačnim greškama igrača.

    to je trenerova odgovornost jer je dopustio raspad sustava...pogotovo što mu se jako slična stvar dogodila i u prvoj utakmici protiv AEK-a.
  • Zagi
    5.1k
    Jedina trenerova odgovornost je da vjeruje ovom apsolutno netalentiranom igraču.

    Da ne ulazimo u probleme s pasom. Ovogodišnji problemi s kornerima su svi preko Mohe.
    Osim mislim jednog koji je Riletov.
  • miro
    3.2k
    Koliko je taj čovjek preplašen kad igra, meni to najviše upada u oči. Plus činjenica da uništi skoro svaku ofsajd zamku koju postavimo
  • plavi67
    920
    Da nema boljeg juniora, strašno...
  • Krizy
    36.5k
    Stojanović ima samo 27 godina. Možda ne bi bilo loše vratiti njega ako će Ristovski i dalje igrati stopera. Znao je dobiti glupe kartone i jedva sam čekao da napusti Dinamo. Ali možda bi nam mogao pomoći, u najboljim je godinama i igrao je talijansku ligu.
  • runtothehills
    382
    Buraz POD HITNO na usavršavanje offside zamke i pogotovo centriranje u protivnički 16-erac. Bolno je vidjeti kako praktički svaka lopta ima neku izlaznu putanju i “ulazi” u neku poluvisinu. Čovječe, skoro svake godine se igraju europske utakmice i nemoguće je imati beka sa ovako nisko razrednim centaršutevima.
  • luka modic
    609
    Stojanović je bek kojeg se najviše napadalo zadnjih ne znam ni ja godina i sad ga se hoće vraćat,kolko god Moha nije vrhunski bek po meni imamo puno većih problema u ekipi od njega,Mohu nikad nisam vidio da je ostao bez energije da nije istrčao nazad ili dao sve od sebe u duelu,čak i jucer prvi gol je vecinom zasluga njegova ubačaja,a sudjelovo je i u gradnji akcije kod drugog gola
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.