• Teofil Kateran
    837
    Moha danas protiv Oriolika po prvi puta kapetan Dinama.
  • Juznjak
    3k

    Mislim da to više govori o Dinamu i kakvi igrači trenutno nastupaju za Dinamo, nego o samom Moharramiju.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Još jedna uvreda ili pogrdna riječ i odmarate malo duže od foruma!!
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Nikad niko ne može riječ reci o njemu kao borcu za dinamo. Covj k i kad ga ne ide radi svoj posao najbolje što može, natopi dres znojem svaki, bas svaki put. Traže mu se dlake u jajetu. Meni je i uvijek će biti drag. I čestitam mu što danas predvodi momčad
  • Droljo
    4.8k
    I meni je drago da moha ima tu čast. Bsr jednom u životu.
  • Sajla
    3.3k
    Bio je kapetan već jednom ove sezone na pripremama, ali sad i u službenoj.
  • Zagi
    4.9k
    Do kada moramo ulaziti u utakmicu sa -1 hendikepom?
    Iranske tajne službe drže Mirka u šaci? Kaj se dešava, jesam samo ja lud?
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ja, evo mrtav ozbiljan, ne mogu vjerovat da se ovoliko proziva Moharramija za 1 faul kakvih se napravi hrpa na prosjecnoj utakmici.
    Htio bi i ja Stojanovica na beku, al jbg. Primili smo gol kakav smo i zabili - glup odbijanac na slobodnog covjeka.
  • kajsitilud
    190
    covjek je svaku tekmu tempirana bomba. Ja ne patmim losijeg igraca u Dinamu s toliko minuta. Spikic je za njega Pirlo po pitanju nogometne inteligencije.
  • Jaro
    5.4k
    daj reci kaj je tocno danas Moha zajebao kaj nije nitko drugi? Napravio faul? Pjaca ga je doslovno jednom prosao i (tu skidam kapu Jakiru) nakon toga zamijenjen.
    Faul u krivoj poziciji je napravio i Ademi, a po drugom golu smo vidjeli da je opce nebitno gdje protivnik ima prekid - to je opasnost po dinamo.
    Kako Jakir ima svoje krivce, tak i dio Zone ima Mohu...
  • Zagi
    4.9k
    Jaro moj , da se netko potrudi napraviti kompilaciju njegovih tragičnih poteza mislim da bi se zabezeknuo.
    Svaku utakamicu isto , svaku..
  • marcio amoroso
    32.1k
    Za rezervnog desnog beka i više nego dobar. Nije ni među 30 prvih problema u Dinamu. Ni Marin nije.
  • kajsitilud
    190
    Za rezervnog desnog beka i više nego dobarmarcio amoroso

    To se definitivno slazem, al on nama igra sve velike utakmice. To vidim ko jedan od glavnih problema gubitka ili remiziranja velikih utakmica. Tu govorim o derbijima i europi...
  • Jaro
    5.4k
    da se netko potrudi i napravi isto to ove sezone za Ristovskog, ili Misica...
  • badjibadara
    1.7k
    Japanac je danas napravio puno vise pogresaka, a ni u cetvrtak se nije proslavio. No ajmo ponovo po Mohi koji danas nista kardinalno nije napravio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.