• Dinamosaur
    945
    Katastrofa,
    cemu forsanje da igra ako Peric moze na stopera a Rile na beka?!? Igrac manje.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Moharrami je brz, uporan i dobar, ali samo za HNL. Ima "musice" koje se u Europi kaznjavaju. Mislim da bi on za europske utakmice bio bolji na krilu nego na beku.
  • Dinamosaur
    945
    ma nije mogao ni protiv Gorice radit razliku, nisam gledao statistike al dojam mi je na tekmi bio kao da stalno dodaje protivnicima loptu
  • kajsitilud
    190
    Meni je ovaj decko uzasan igrac. Kosto nas je toliko puno u europi. Od salzburga, usosio je Misica u prvoj protiv AEKa, danas otiso od Arauja bespotrebno 5 5 metara. Katastrofa od igraca. Vjecito pimplanje i ne izbijanje...

    Ne ide u smjeru vrijedanja, nego mi je jednostavno zivi uzas od igraca.
  • og1986
    2.9k
    Čovjek je tu da odigra HNL umjesto Ristovskog ako je ovaj umoran.

    To bi i trener trebao znati.
  • kajsitilud
    190
    slazem se, ali i to protiv ekipa iz donjeg dijela ljestvice.
  • miro
    3.1k
    Moha je daleko najslabija karika u ekipi. Može eventualno uć s klupe ili igrat doma protiv Rudeša i Slavena
  • Zagi
    4.9k
    Čovjek je tu da odigra HNL umjesto Ristovskog ako je ovaj umoran.og1986

    Ja sam umoran od Mohe. Tko će mene mijenjati?
  • Ali
    1.9k
    Kod 1:2 je Marin kriv on stoji na 16m i gleda, a nema niti jednog žutog izvan sesnaesterca, samo pet koraka nazad i izbaci petkov odbijanac u aut... ali to je Marin, koji se u životu nije vratio i igrao obranu jer je on frajer...

    Kad već spominjemo Mohu, njegov savršeno centarsut za Petka nam je dao 0:1 danas !
  • serbus
    3.5k


    Složio bi se , danas je glavni krivac trener.
  • kajsitilud
    190
    a zasto se Moharrami odvojio od igraca 5 metara na mjesto di su vec 2 nasa?

    Prvu tekmu je usosio Misica, svaku tekmu drka po lopti i nece izbit pa napravi sansu protivniku. Svaku tekmu ista prica.
  • Ali
    1.9k

    Inače da pitala, ali danas niti jednom nije pogriješio. Ima centarsat za gol, a kod ovog kornera je u duelu drugim "grkom" , isključivo je Marin kriv, drži ruke u džepu i gleda kako frajer zabija dbijanac .
    Imam screen shot , ali nemogu upload radi ograničenja na zoni...
  • Zagi
    4.9k

    Da, Mohin igrač.
    Opet Moha, opet.

    Ja za njega više nemam snage. Ubija me od kada je došao.

    Ajd, sam se isprati van.
  • Zagi
    4.9k
    isključivo je Marin kriv, drži ruke u džepuAli

    Ajd Ali, zašuti.
  • kajsitilud
    190
    ne trabunjaj molim te

    Daj molim te pogledaj highlightse od Zagija. Pa Marina je totalno na drugoj poziciji, a Moha ostaje na krivom mjestu. Ovo i slijepi vide.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.