• Tongo Doumbia
    2.2k
    Vječno popljuvan, neopravdani po meni. Ponavljam, jedini u ovom rosteru Dinama ( o bekovima da i ne govorim) koji može raditi višak, nanizati nekoliko igrača itd.

    Pogotovo kad sam vidio trk Ristovskog prema Pjaci u jednom trenutku, danas su ga, dok je bio na beku, doslovno pretrčavali. Tu leži sav odgovor zašto već kod drugog trenera u nizu igra stopera, a Moha desno. Laku noć
  • Endeavour
    397
    Moharrami je duplo bolji bek od Ristovskog. Njegovo iznošenje lopte pod pritiskom su daleko ispred bilo kojeg našeg beka, lijevog ili desnog.
  • Jaro
    5.4k
    Nisam gledao prvo poluvrijeme, samo drugo - osovina Moha-Kaneko meni najbolji dio momcadi bili. Konstantno dupli napad i dupla obrana, gol, stativa, nekoliko ubacaja opasnih.
    A i evo, sofa se slaže s mojim dojmom - 9.0 i 8.4 ocjene - 2 najbolja u momcadi...
    A kako Rile trenutno izgleda i koliko se koristi na stoperu, ako ode Moha, plakat cemo mi kao za Stojketom nekad...
  • Zagi
    4.9k
    To je taj jedan centaršut radi kojeg će se žmiriti idućih 10 utakmica.
  • Mihaljević
    8k
    ako ode Moha, plakat cemoJaro

    Ako za njim budem plako , ne moram ni gledat Dinamo više nikad
  • Common Sense
    510
    Plakat ćemo za njim kao što smo plakali za Stojanovićem.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nema veze taj jedan centaršut što je pogodio. Kompletno je bio dobar i prema naprijed i prema nazad. Jedna od boljih njegovih utakmica.
  • Nino Bule
    11.3k
    Drugo poluvrijeme vrlo dobar, prvo uzasan, ispadao na najgluplje nacine i doveo nas bar 2 puta da se spasavamo zbog njegovih kikseva.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Niska nogometna percepcija, kod njega se najbolje iščitava kod zadnje šanse, stvorio se apsolutni višak tzv.prebrojavanje jer njihov igrač se poskliznuo,lopta ide na Mohu i on umjesto u primanju da "sječe" loptu i tako dodje u bolju situaciju za šut, on ju pušta i lopta ide u širinu tih 25-30 cm i gubi dobar kut za šut a radi se o gol šansi.

    Zanimljivo kod otvaranja igre i situacije za centaršut je pak često više na distanci umjesto u širini terena, i kad prima loptu na ivici 16 metara,jako je tesko uputiti kvalitetan centaršut,jer lopta nema povratni efe prema napadaču.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Čovjek kad odigra i dobru tekmu realno, osobito prema naprijed, svejedno dobije tonu kritika. To je valjda moda, pljuvati po Moharramiju koja god tekma bila i kad god bila.
  • Endeavour
    397
    Moha potpuno zasluženo u momčadi kola ECL.
  • Mr Anderson
    5.3k

    To je tak uvijek...navijači si nađu jednog (ili nekoliko) Pedra i taj je uvijek kriv za sve. Moha nije vrhunski bek i nikad ne bude igrao u većem klubu od Dinama, ali treba ga pohvaliti kad odigra dobro. Borbenost i želja nikad nije bila upitna.
  • immerwieder
    1.2k
    sva sreća da ne nosi bokserice, već bi bil bivši
  • bbb medimurje
    2.9k
    Čovjek kad odigra i dobru tekmu realno, osobito prema naprijed, svejedno dobije tonu kritika. To je valjda moda, pljuvati po Moharramiju koja god tekma bila i kad god bila.Mali Zeus

    Mislim da nitko ne moze osporiti njegovu igru prema naprijed koja je bolja od riletove, niti itko moze osporiti njegovu energiju i pristup (bilo da starta ili ulazi s klupe), problem je njegova defanzivna igra gdje redovito kiksa i ispada (i protiv slabijih ekipa), bas je bila jucer jedna situacija u drugom poluvremenu gdje ga je igrac astane jednostavnom fintom potpuno iznacio iz igre
  • Ban
    698
    Moha zna biti poziciono suspektan, ali teško je pronaći boljeg rotacijskog beka za razumne novce. Kvalitetnog desnog beka koji je brz kao Moha, jednako dobar prema naprijed, sa takvim bekovskim fizikalijama, ima toliku moć ponavljanja, toliko dominantan u duelu, a ujedno je i poziciono odličan treba platiti barem 7m eura kao balavca prije nego se dovoljno etablira. Mislim da bi Moha uredno igrao kao prvotimac u apsolutno svakoj HNL momčadi.

    Razumijem kada se oplete po njemu nakon što skiksa ili zazuji, mene također ponekad ponese frustracija, ali ne razumijem ljude koji ga pljuju skoro pa iz razonode i prave od njega žrtveno janje. To što Moha danas nije budget Hakimi je krivnja isključivo trenera koji su s njim radili. Došao je dovoljno mlad da se te mušice ispeglaju do razine od 10m+ jer ima ekstra fizikalije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.