• duksy
    672
    Zna či se kad je tekma trećeg pretkola na Maksimiru?
  • Paulie
    1.8k
    utorak ili srijeda, mislim da prvo moraju ovi odigrat uzvrat danas pa ce se znat tocno
  • Jurki
    27k
    mislil sam u kontekstu ključnih utakmica u grupi. Do Bjelice smo svake godine bili skoro do kraja u igri i naravno nesretno gubili ključne utakmice. Sjecamo se svi Dinamovskih golova i igranja dobro i ispadanja.

    A kaj se samih kvala tice.. to smo doktorirali.
  • hardek
    11.2k
    Znaci isto ko i kod Dalica CorlukaZg123

    Ne razumijem da netko može Kelavu napadat nakon ovog dvomeča. Pa imali smo 4 mrtva zicera i gol nakon kornera u ove dvije utakmice. Ljudi su doslovno 2 puta čistili s linije.

    Gol koji je primljen iz prekida je lob iz mrtvog kuta, da probaš replicirat tu situaciju 100 puta vjerovatno nebi uspio ni jednom.

    Ok treba još poraditi na defanzivnim kornerima, ali ja se ne sjećam kada su nam ofenzivni korneri bolje izgledali. Još tamo od Bjelice u prvom mandatu
  • NORTE
    26k
    Thun

    Broj izdanih ulaznica oko 18.700, uključujući navijače Thuna

    Broj skeniranih ulaznica 17.092 (službeni broj gledatelja)
  • Kaktus Car
    1k
    Vezano uz golmane - moram priznati da ne kužim konstantno pljuvanje po Filipoviću. Je li dovoljno dobar za prvog golmana Dinama, naravno da ne, ali za to nije ni doveden. Doveden je za sitniš da bude drugi ili treći golman i za to je pristojna opcija. I sad se neki čude da nije Neuer u primeu.

    S druge strane kada su neki ranije doveli golmana za 3 milijuna Eura, u jednom od najvećih ulaznih transfera u povijesti kluba, a taj golman se ne može izboriti za startnu poziciju ispred tog Filipovića to se ne preispituje ni približno toliko, iako je riječ o jednom od najgorih ulaznih transfera...
  • Fan
    2.5k
    S druge strane kada su neki ranije doveli golmana za 3 milijuna Eura, u jednom od najvećih ulaznih transfera u povijesti kluba, a taj golman se ne može izboriti za startnu poziciju ispred tog Filipovića to se ne preispituje ni približno toliko, iako je riječ o jednom od najgorih ulaznih transfera...Kaktus Car

    Molim te, pokaži mi jednu osobu koja nije preispitivala tu odluku. Jesi li ikad bio na Nevinoj temi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.