• deda
    26.3k
    Sad je 8291, znači neki ljudi kupuju karte za Istru tj. njih 160
    Ako nas se danas skupi 3.000 to će biti napredak.
  • Guinness
    1.9k
    Izašao kupon u SN danas, možda umanjuju po tome
  • deda
    26.3k
    Koliko oni daju, 50 kom?
  • Guinness
    1.9k
    100 komada
    ali nekako sumnjam da će ako netko dođe i 200 s kuponom mu odbit dat :)
  • Guinness
    1.9k
    Recimo primjer konkretno ; ja sam protiv rudeša uzeo taj kupon iz Dabe jer imam godišnju ali skupljam ulaznice sa utakmica i doslovno 2 minute prije tekme otišao dić ulaznicu i najnormalnije uspio
  • deda
    26.3k
    To znači da daju svima koji donesu, tj. potrude se. S druge strane nemreš dvije karte poništit. Teoretski možeš, ako te puste van pa ponovo uđeš. :lol:
  • Guinness
    1.9k
    S druge strane nemreš dvije karte poništit. Teoretski možeš, ako te puste van pa ponovo uđešdeda

    Na što točno misliš?
  • deda
    26.3k
    Mislim na brojače tj. kak se zovu minotauri, kentauri
  • Guinness
    1.9k
    Da, to svakako
    Ali mogao bih ja ući tri puta hipotetski; jednom na ulaznicu, jednom na godišnju i jednom na člansku :rofl:
  • deda
    26.3k
    Da to sam mislio :rofl:
  • deda
    26.3k
    Boga mi dečki su mene danas žestoko zavarali, nadam se da su isto napravili i Victoriji
  • Mr Anderson
    4.9k
    Loše je bilo. Vjerojatno je Bjelica skrivao karte. Jebi ga, sudac kad već nije svirao penal u prvom nije trebao ni ovaj drugi. Tamo na forumu tovari poskakali ko da su na bod od nas.
  • 000
    941
    Treba pohvaliti i Istru. Decki se vjerojatno i ne znaju poimenice, ali odigrali su takticki korektnu utakmicu, bez nekog spomena vrijednog ispadanja.
    Nisam dokucio sto je Bjelica htjeo napraviti, saznat cemo valjda u cetvrtak.
    Prvi penal nisam dozivio uopce, dok je drugi bila cista ruka, pitanje samo sa koje udaljenosti pogodjena. Ovaj sudac je inace totalni antitalent, ne postuje prednost, ne prekida da se igracu ukaze pomoc, a i kazneni udarac je svirao tek na asistenciju pomocnog. Sa svoje pozicije nema sanse da je ista mogao vidjeti. Dakle i ocajno postavljanje.
  • Guinness
    1.9k
    DINAMO ZAGREB - istra 1961

    46990443252_cac9f525e7_b.jpg
    46990443502_57ca909fdc_b.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.