• marcio amoroso
    31.5k
    Volio bi da igra Majer. Gledao sam ga na pripremama i oduševljen sam, momak udara loptu drugačije od svih drugih igrača. Nadam se da će biti dovoljno fizički spreman za nogomet koji igra Bjelica jer kvalitet ima ogroman.
  • Hipo
    406
    Sigurno ce igrat rezerve.

    Zagorac
    moharami-leško-rrahmani-musa
    Moro-gojak
    Beli-majer-marin
    Andrić

    2:0
  • deda
    26.3k
    Gledatelja: 2312
  • Hipo
    406
    Jedva čekam tekmu i vidjet kako marin dominira po terenu.

    Još i prilika majeru i belom od 1.minute.
    Tu još i moro.
    Divota koliko talenta!

    A fali i kadzior.
    Tu sam sad nabrojao 5 top igrača koji nisu startna postava dinama... ljudi moji pa kaj je ovo...
  • Guinness
    1.9k


    Predviđam sličan scenarij u subotu
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    jao kako sam obožavo Moralesa, kakav je to igrač bio!
  • Guinness
    1.9k
    ↪bk5b jao kako sam obožavo Moralesa, kakav je to igrač bio!Dragon1Warrior123

    Puno bolje igrao nakon Dinama. Ali ono je nešto bio i dugo ozlijeđen pa nakon toga nije ni dobio priliku baš koliko se sjećam?
  • xavier
    11k
    Morales je jedan od onih igrača koji bi se puno bolje uklopili u nogomet kakav se igrao 20 godina prije njihovog vremena.
  • BluePhone67
    3k
    Nakon potresa i onih zatvorenih rudara u rudniku nikada se nije vratio na staro.. Meni bolji igrac od Sammira i drazi.
  • Hipo
    406
    Morales uz eduarda i soudania jedan od najvještijih nogometaša u dinamu koje sam imao priliku gledat.

    Njihov nasljednik je antonio marin.
  • deda
    26.3k
    Malo sam pratio sad tu prodaju ulaznica online od jučer pa ne znam jesu se ljudi zabunili, ali od jučer je prodano više od 100 karata i za tekmu protiv Istre. :up:
  • Guinness
    1.9k
    Malo sam pratio sad tu prodaju ulaznica online od jučer pa ne znam jesu se ljudi zabunili, ali od jučer je prodano više od 100 karata i za tekmu protiv Istre. :up:deda

    Pratiš ili brojiš pojedinačno prodane?
  • deda
    26.3k
    Kod početka prodaje je stajalo 8451, a sad stoji 8347 na naslovnici Ulaznice.hr
  • Guinness
    1.9k
    Kod početka prodaje je stajalo 8451, a sad stoji 8347 na naslovnici Ulaznice.hrdeda

    kako ti se da :sweat:
  • deda
    26.3k
    Pa pogledaš jednom u par sati nije da visiš cijelo vrijeme :rofl:
    Evo sad je na 8323.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.