• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Pa kad ne znaš, trebaš ga zgazit toliko da padne sa trećeg mjesta na 9 i skoro ispadne u drugu ligu. Nekih 7 nula je taman ;)
  • Eduardo
    17.6k
    Marko Babić je trener Hajduka, briljantno :lol:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Marko BabićEduardo

    Kod mene je Babić uveo Sesvete u prvi HNL i osigurao opstanak :lol:

    Što se Zokia tiče on je bio trener Gorice i nakon 5 mjeseci ako se ne varam dobio bananu,ispao u drugu ligu.

    B.Sliskovic je trener Osijeka, a Asanović Hajduka :lol:

    A u Dinamu sad imam novog Chairmana, pa mi je transfer budget oko 45 i pol M€
  • Nolifer
    6.7k
    ↪bbbjura Pa kad ne znaš, trebaš ga zgazit toliko da padne sa trećeg mjesta na 9 i skoro ispadne u drugu ligu. Nekih 7 nula je tamanDragon1Warrior123

    Da, tak ne znam, da sam prvu sezonu osvojio duplu krunu, pa je ovo nova sezona, al bez brige, ovo mu je prva i zadnja nagrada, rotiram malo momčad sada, rasprodao sam pol ekipe, doveo neke dobre igrače, pa sad bumo vidjeli kaj će na kraju ispasti...

    ↪bbbjura Marko Babić je trener Hajduka, briljantno :lol:Eduardo

    hahahaha, da, bil dobar derbi, vodili me tovari sad 2-0, al sam preokrenuo na 2-3 tam kod njih je bilo, tak da bilo borbeno

    A u Dinamu sad imam novog Chairmana, pa mi je transfer budget oko 45 i pol M€Navijač Dinama

    I kod mene je novi chairman, al nije bio tolko galantan, pa sam zato moro prodat neke da bi doveo te igrače, npr lijevo krilo mi igraju Uzuni, pa sam Pjacu doveo džabe bio na free transferu, da mu ''osvježim karijeru'', tak još neke, bekove sredio i dobro je to sad...
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ako kome treba momčad za osvojit Ligu prvaka kroz neke 3-4 godine:

    Vandervoort (iz Genta, može i Livaković, ali ovaj mali je potencijal žešći)
    Douglas Borel (ili Guga) Šutalo Gvardiol Bradarić
    Moro Kenneth (Đira)
    Laquintana (Dembele iz Celtica) Majer (Ivanušec) De la Vega (Marin)
    Barišić (Fabio Silva)

    Treća sezona ako imate puno sreće i na vrijeme je ekipa uigrana, četvrta ako kasnite malo. Natrpo sam bio Real 4:0 doma ( i onda skoro sjebo rezultat u gostima, bilo 3:1 na kraju za njih haha tako da pazite na oscilacije)

    Novaca kako skupit toliko ovisi do sreće, ja sam moro prodat pun k igrača da sredim prvu ekipu. (mislim da mi je trebalo nekih 80 mil za sve njih)
  • Navijač Dinama
    7.4k
    BradarićDragon1Warrior123

    Ja ga za 8 milki doveo, igra ko singerica, ako misliš na Domagoja naravno.

    Inače koju taktiku koristiš? Ja attakcing 4 2 3 1 i short passing i low crosses
  • Navijač Dinama
    7.4k
    li ovaj mali je potencijal žešći)Dragon1Warrior123

    Mislav Zadro također
  • flexXy
    1.9k

    Dodao bih svoje juznoamerikance: Nicolas Acevedo(cm,cdm), Matias Arezo(st), Facundo Mura(rb). Ovaj arezo je impresivan napadac, trpa kao na traci.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ma ja slabo idem kod njih (ako su Brazilci) jer imaju retardirane otkupne klauzule i ne žele prodat igrače ispod 20 miliona i više ako su 4 ili više zvjezdica, što baš i nemam često haha

    Tako da ovaj Silva je odličan, a Dembelea obično pokupe ili Liverpool ili Totenham. Ima još Adayemi mislim da se zove napadač koji je zvjerka.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ja igram ili 4141 ili 4231 Gegenpress modificirani i Attacking mentality. I samo udaraj. Malo te mogu ako nemaš sreće natumbat na početku u LP, ali bolje past hrabro nego kukavički haha. A Bradarić je odličan da. On i Brekalo mladi su mi riješili bekove za 10 godina najmanje :D
  • Nolifer
    6.7k
    Hvala na korisnim savjetima. Sad bum i ja svoje nadopiso, pa kome treba nek se posluži.

    Kakve treninge koristite u igri? Mislim ima neki posebni raspored ili? Kako riješavate kad su vam igrači "nesretni" sa nekim treningom?
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Što se treninga tiče ja iskreno to ostavim kako je, ne da mi se ić toliko duboko u sve to. A ovo kad su nesretni imaš dvije opcije. Ili kažeš ono predzadnje da je atmosfera zakon, ako to ne prođe kažeš mu jebi se ne ideš nikud i la pa pa. Predomisle se obično kad osvojiš ligu prvaka ili čak duplu krunu samo. (samo moraš imat čvrste ugovore uvijek sa glavnim igračima)
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Livaković Zadro
    Hrvoj Stojanovic( Tin je igračina sam takva, a Stojanovic ne zeli iz Dinam)
    Peric Teoph Dilaver ,Milic bude dobar za 2 3 sezone (isto ne zeli iz Dinama)
    Antovski Bradaric Brekalo, Hass iz Zapresica je dobar def.vezni, Danicic za 2.sez.moze igrat HNL.

    Duvnjak Vasilj Klar(čeh neki, dobar zadnji vezni) Ademi, Omar Kočar , Jakić,

    Tibor Halilovic i Stjepan Loncar doveo ih za ukupno 12 miliona iz Rijeke, kidaju, pogotovo Halilović
    Marin igračina, cristiano ronaldo iz Zagreba :rofl: , Orsic me napustio radi smrdljivog West Hama. Kapitanovic dobra zamjena za Orsica
    Ivanusec ko Orsic,prodao se
    Majer, Julardzija(igračina), Krizmanic kao 3 playmaker dobar, Tolica prodao.
    Ibrahima Ndiaye, nije skup a dobro desno krilo, Kadzior.
    Petković Barisic Colombo iz Milana bude dobar trojac i Kulen da igra kupove.

    Fina ekipa
  • flexXy
    1.9k
    Ja sam u 3.sezoni pao u finalu lp na penale nakon sta sam imao prednost 2:0. Momcad:
    Livakovic, Josipovic
    Mura,Radonja,Jedvaj,Caleta,Peric,Gvardiol,Sosa,Djira
    Acevedo,Moro,Ivanusec,Vasilj,Burton,Ademi
    Harry Wilson, Callejon,Majer,Marin,Pjaca
    Barisic, Arezo

    Kljucne prodaje za sastavljanje momcadi su bile Ivanusec u city za 60m, orsic i petkovic svaki 22 u arsenal i leicester. Sad mi je i chairman dao jos para tako da imam 40m na raspolaganju za daljnja pojacanja. Igrica sa ovako dobro napravljenim klubom kao Dinamo postane prelagana.
  • Nolifer
    6.7k
    Što se treninga tiče ja iskreno to ostavim kako je, ne da mi se ić toliko duboko u sve to. A ovo kad su nesretni imaš dvije opcije. Ili kažeš ono predzadnje da je atmosfera zakon, ako to ne prođe kažeš mu jebi se ne ideš nikud i la pa pa. Predomisle se obično kad osvojiš ligu prvaka ili čak duplu krunu samo. (samo moraš imat čvrste ugovore uvijek sa glavnim igračima)Dragon1Warrior123

    aha, oke thx..

    Moji igrači:

    Ovo su mi transferi kroz tri sezone, kolko sam u Dinamu

    Kristijan Lovrić – Gorica – 2.1m€ - solidan za HNL
    Alexandar Borković (AUT) – Austria Wien – 1.6m€ - zanimljiv igrač, zamjena Dilaveru
    Horacio Tijanovich (ARG) – Gimnasia y Esgrima (LP) 425k€ - odlično desno krilo
    Sandi Lovric (AUT) – Lugano 2.9m€, ako ode Ademi ili Moro, imam zadnjeg veznog
    Agustin Heredia (ARG) – Boca Juniors 1.8 m€ zanimljiv stoper
    Marko Pjaca (HRV) – Free Transfer – trpa gdje stigne
    Erik Boakye (GANA) – Olimpa Lublana 825k€ - iznenadio sam se kako mu potencijal raste, desni bek, a tu mi je još Hrvoj i zaboravio sam Karačića stavit...
    Bruno (BRA) – Olympiakos 2m€ - desno krilo, odlična zamjena Kadzioru
    Irlian Ceka (ALB) – KF Laci 135.k€ - zanimljiv backup kaj se lijevog beka tiče
    Lukasz Zwolinski (POL) – Lechia Gdansk 1.3m€ - poljski nomad golgeter
    Adrian Grbic (AUT) 4.4m€ - solidan napadač
    Ivo Grbić (HRV) – Loksi 750k€ - isprobavam ga, radi zamjene za Livija ako ode
    Sekou Koita (Malian) – Red Bull Salzburg 6.75m€ - potencijal samo takav, trpa gdje stigne
    Myrto Uzuni (ALB) – Loksi – 1.6 m€ - odlično krilo
    Macky Bagnack (CAM) – Olimpia Lublana 245k€ - kvalitetan stoper
    Issiaga Sylla (GUI) – Toulouse – 4.5m€ - zamjena za leovca, lijevi bek
    Jamal Thiare (SEN) – Le Havre Ac – 275k€ - napadač

    Otišli:
    Kevin -Theopile – Chaterine – Brighton 7m€
    Stojanović – Club Brugge – 4.3 m€
    Antonio Marin – Lvp – 10.75m€
    Lešković – Charleoi 300k€
    Joško Gvardiol – Chelsea – 14m€
    Bruno Petković – Stuttgart – 8.75m€
    Andrić – Le Havre 1m€ mogo i više, al nek ode
    Ćuže – Charleoi – 4.1m€
    Amer Gojak – Boca Juniors 11m€
    Emir Dilaver – Spal 5.25m€

    Mogao sam izvuć dobru lovu recimo za Komnena, ali sam odlučio samo da ode, isto tako za Stojkea i KTC, dobivao sam raznorazne ponude za Majera, najviše su zagrizli Spursi, al reko ispod 20mil€ ne razgovaramo, pa su odustali, tako da je ostao u Dinamu.... Kaj se taktike tiče, nikad nije stalna na žalost, zato je tu puno rotacije, ovisi kako protivnik igra, pa se prilagodim. ponekad to zna bit 4-1-4-1, pa 4-4-2 ili 3-5-2, pošto je tu dosta napadača, sad u novoj sezoni sam odlučio samo igrati 3-4-3, jer mogu rotirat ekipu onda, tak da sam zadovoljan sa igrom. Ali ne i sa ponudama koje dobivam za neke igrače...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.