• SAS1987
    13.5k
    Nije o dinamu ali nisam našao drugi topic o PES 5 ili 6 :cool: Nešto tražio po starom disku pa naišao na screenshoteve stadiona koje sam kao klinac radio za neki balkanski PES community. Trebao sam i raditi stadion Partizana ali sam bio pametno dijete pa ih poslao u ku*ac :smile:

    Ovaj nije završen ali je bio jedan jedan od jako rijetkih koji je imao 3d stolice (rušio mi se pc zbog toga)
    o03vtpyue1j3t5hq.jpg
    3e6opwibpm5fejxz.jpg
    394tv6gum9qfnfmh.jpg
    t0wblt4ayu1ymjc9.jpg
    q7j7icd9c06x7bhq.jpg
    ztxbp0z70qvpcw0y.jpg


    Kamen
    crt9huf85um03hqu.jpg
    mth2jojq6blnhjt4.jpg

    Tko ga prepozna?
    p18rb0nmo8fjek1g.jpg
    mupiolefueq9yv0y.jpg


    Arena Petrol Celje
    0v7jnlk6nbezaw5r.jpg
    rwydhhcgghg36nlf.jpg
    d7smjcoofclm925m.jpg
    6ptg8ibo3p569vel.jpg
    68cmc3blib9412s3.jpg

    Čelik
    Nisam siguran ako je bio završen.. mislim da sam ja počeo i kasnije je netko preuzeo
    nsl0z0snyyfa2yye.jpg

    Mura
    d9qhoyubddafmope.jpg

    Zrinjski (nedovršen)
    8w2psw2la0q5susd.jpg
    sjtddkrrttouvk81.jpg
    wg4m583q5u8m7i3h.jpg


    Naravno, radio sam i Maksimir ali ga je baš tada netko napravio pa sam radio samo za svoju zabavu
    msw774y3vhiaf1td.jpg
    nycl5kuawo8u8lwy.jpg
    lgj7a1lqkb9ma76o.jpg
    ak6vd9v1npsvf11a.jpg

    Bila su to vremena kada je Bandić obečavao završetak stadiona do kraja "sledječe godine" pa sam i ja imau neku svoju viziju (tek sada vidim da su stubovi krova ispred sjevera)
    c8uvqdliek1rhf5b.jpg
    ds9c31222v5vw4wd.jpg
    18io8ln221m5no9l.jpg

    I jedini projekt za koji mi je žao da ga nisam završio
    xei9t41z7o746sev.jpg
    k0v1vq3zmae7qb0e.jpg
  • Navijač Dinama
    7.4k
    u Varaždinu ogradit baš dio gdje budu gostujući navijači, i redari kad je Varteks domaćin :grin:
  • SAS1987
    13.5k
    Varaždinu ogradit baš dio gdje budu gostujući navijači,Navijač Dinama

    To sam radio u 2005 ili 2006. Sada vjerovatno više nebi znao niti otvoriti file :lol:
  • Dudu
    2.6k


    Nisam jos vidio da je netko tako fasciniran sa stadionima hahah. Respekt :cool:
  • Infinity
    15.3k
    Tko ga prepozna?SAS1987

    San Paolo, ali s cistim krovom :rofl:
  • flexXy
    1.9k
    Maksimir sa ovim tribinama do terena i krovom malo baca na neki sirotinjski St.James park.
  • Somport
    556
    https://www.gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/dinamo-i-pes-ekspert

    Klub sad ima tim za PES.
    Barem nešto za nas mlade :cool:
  • SAS1987
    13.5k
    Klub sad ima tim za PES.Somport

    Navodno su gamerske stolice nabavljene preko Sakomanove firme i tri puta preplacene :rofl:
  • Nolifer
    6.7k
    A ziher..

    hn4v21lu4d7nh46w.jpg

    Baš me strefilo.. :fear:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    izašle ocjene igrača Dinama u FIFI 22

    Najbolji će biti Livaković sa 82, poslje njega slijede Oršić 77, Ademi i Petko po 76 i Ristovski 75, igrači koji maju zlatne kartice.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Zna li netko nesta, jel netko nesta cuo od Prijatelja ili poznanika?
    Dal ce velebna HNL bit u FIFI 23 :-)
  • Slavonac
    383


    odmah bi kupio
  • trender
    168
    Barem da nas sad u zadnjem izdanju pod imenom Fifa stave. Ak se dobro sjećam i ak je to istina bilo je nekaj da Šuker ne želi dati licencu jer smatra da je premalo para u pitanju. Možda sad Kustić dozvoli. Jel možda netko zna više o tome? Ja se samo sjećam da sam uvijek s nestrpljenjem čekao novo izdanje da vidim oće biti HNL ili barem Dinamo
  • Captain America
    14k
    Šuker tražio milijun, EA nudio pola.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    klasični brand.

    Ma da realno, samo bi ti pravi mazohisti HNL-a uzeli Istru Belupo i slične da igraju sa njima.

    Uz Dinamo i sad tovare, stvar koja vec godinama jako Fifi fali su nove reprezentacije, između ostaloga i Hrvatska.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.