• Dino
    2.2k

    Dodaj da ni jedna tribina ne smije sliciti ni na koju drugu :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Artemio Franchi je po meni u najmanju ruku dostojan izazivac.
  • Neki tip
    19k
    :scream: pa Maksimir je za ovo Estadio da Luz
  • über alles
    1.4k
    Dobro Siena je bankrotirala i igra u 3. il 4. ligi,nije bas za usporedit.

    A i sam grad je manji od Zagreba bar deset puta.

    Moze se nac svakakvih ruina ak se bas ide trazit ,al nema takvog u klubovima koji konstantno igraju EU natjecanja.
  • SAS1987
    13.3k
    Ovaj stadion ostavlja toliko otvorenih pitanja...:rofl:

    Mozda imamo prejakog protivnika i trebamo priznati poraz :worry:
  • SAS1987
    13.3k
    znam, video sam stavio jer je zanimljiv. Iskreno nemam pojma sto su sve obnovili, znam samo da su stazu, stolice i nesto malo krov.
  • Dino
    2.2k
    Bojim se da je taj stadion kaj Infinity salje presimetrican da bi nam bio ikakva konkurencija.
  • Infinity
    15.2k
    Simetrican koliko i Maksimir. Simetricna lijeva strana juga s desnom. Simetricna lijeva strana istoka s desnom. Simetricna lijeva strana zapada s desnom. Simetricna lijeva strana sjevera s desnom. Simetricna jedna tribina s drugom? Nikako. Jos imaju i petu tribinu tu izmedju istoka i sjevera. Doduse, imaju sedam tribina na jugu, al jug lijevo i jug desno su jednaki, tj. simetricni pa aj.

    Na Karadjordju imaju tri tribine na jugu. Spojene su, ali su razlicite. Radjene u razlicito vrijeme po razlicitim projektima. Postavio bih sliku, ali nema na internetu postene slike. Iz opravdanih razloga :rofl:
  • xavier
    11.1k
    Moram priznati da ste me uspjeli zbuniti jer se Artemio Franchi zove i stadion Fiorentine pa mi nije bilo jasno o čemu pričate :rofl:

    No ne vidim kako ovo može konkurirati Maksimiru. Ovdje se radi o stadionu kluba koji igra 4. ligu u gradu od 53.000 stanovnika. Za razliku od Maksimira gdje igra najveći klub u državi i reprezentacija, u gradu od milijun stanovnika.
  • Infinity
    15.2k
    Moram priznati da ste me uspjeli zbuniti jer se Artemio Franchi zove i stadion Fiorentine pa mi nije bilo jasno o čemu pričate :rofl:xavier

    Samo iz tog razloga sam i linkao sliku stadiona. Malo tko zna da ta dva stadiona nose isti naziv, a ovaj u Firenci je daleko poznatiji, mada sam mislio da su svi vec vidjeli stadion u Sieni s obzirom kakva je ruina.
  • SAS1987
    13.3k
    a ovaj u Firenci je daleko poznatijiInfinity

    Inace, meni je stadion u Firenci jako drag, blizu si terena (osim ako si na tribini iza gola) i malo
    je neobican, ima "dusu":smile:. Volim takve stadione. Btw, stadion je u obliki znaka D po Duceu (Mussolini) :rofl:


    Navijaci Herte su napravili wish list kako bi im trebao izgledati novi stadion :cheer:

    http://stadiumdb.com/news/2020/11/berlin_hertha_fans_wish_list_for_new_stadium
  • Guinness
    1.9k
    Navijaci Herte su napravili wish list kako bi im trebao izgledati novi stadion :cheer:SAS1987

    I to na dvije etaže... Kakav mozak.
    Ukratko svi bi zapravo ubili da imaju nešto tipa Union sa većom kapacitetom. Stadion i lokacija... Dodatno, premal kapacitet za "groundhoppere", turiste i slične debile.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ne znam zašto nazivaš ljude koji odu turistički na utakmicu debilima. Znači ja odem tipa u Barcelonu i ne mogu posjetiti utakmicu jer sam inače debil i stadion je rezerviran za Ultrase.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    onda i po tome svatko tko ne ide svaki tjedan svaku *ebenu tekmu na Dinamo je debil? :yikes:
  • deda
    27.6k
    Što bi kod nas značilo da imamo 2000 nedebila :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.