• Kwedi
    3.8k
    da je bilo para, osvojili bi titulu 2001.
  • xavier
    11.1k


    "Da je baba muško"...ja govorim o činjenicama, a ne što bi bilo kad bi bilo...
  • serbus
    3.6k
    Ja pikiram onaj jacuzzi na Pampasu. Valjda ce dati kakav popust studentimaMarkelo


    Tako i tako ga je dinamo platio pa bi trebao biti popust vjerojatno je riječ o varginom jacuzziju . Treba to istražiti bolje :)
  • SAS1987
    13.4k
    Ako se netko zapitao... Stadion prima nesto iznad 31k. Prvi nivo 12k a gornji 19k :smile:
  • agramZ
    2.3k
    a inace stadion koristi samo drugoligas austria klagenfurt. sta ces, nema se :razz:
  • SAS1987
    13.4k
    za nogomet da. Inaće su tamo koncerti, bio je neki moto show i ... :rofl:

    20912547_XXL.jpg
  • xavier
    11.1k


    Najjači komentar na ovu sliku mi je bio "mi u Zagrebu nemamo jedan jedini normalan stadion, a oni na ovakvima stadionima sade drveće" :smile:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Inaće su tamo koncerti,SAS1987

    Ajde ako ništ , ne održaje se Ultra kao kod nekih :rofl:
  • agramZ
    2.3k
    uglavnom stoji prazan, tako ti je to kad zbog EPa moras graditi ovakve stadione. vec su se zalili da im je stadion prevelik, gradu se ne da baviti s time pa sad drugoligas igra na stadionu od 31k kapaciteta :lol:
  • SAS1987
    13.4k
    EPa moras graditi ovakve stadioneagramZ
    Plan je bio da bi ostao samo prvi nivo.. znaći kapaciteta od 12k :grin:

    Zagrebu nemamo jedan jedini normalan stadionxavier

    Jučer sam na skyscrapercity forumu čitao komentara navijača Napolija da imaju "največjo ruglo" od stadiona na svijetu (koji amateri, nemaju pojma kakva im je konkurenca) :rofl: Oni imaju relativno slično situaciju ko Dinamo i Zagreb.

    Zbog povijesti ne žele graditi stadion na novi lokaciji, žele da im grad za đabe pokloni trenutačni stadion a oni bi kasnije sami napravili novi (pišu ljudi da je to samo bullshit, da Laurentisu ne pada na pamet graditi stadion svojim novcem). Ako sam dobro shvatio najam stadiona plačaju 650 000€ - 850 000€ godišnje, a grad je u poslednju obnovu uložio 23 000 000€.

    66897418-0aac-4cf0-8f77-8bf648a37f83.jpg?v=-443176121

    Ovo je jedan od nacrta za renoviranje stadiona (2019)
    D6Nx8jDWkAAoEF2?format=jpg&name=large
  • xavier
    11.1k
    Jučer sam na skyscrapercity forumu čitao komentara navijača Napolija da imaju "največjo ruglo" od stadiona na svijetu (koji amateri, nemaju pojma kakva im je konkurenca) :rofl: Oni imaju relativno slično situaciju ko Dinamo i Zagreb.SAS1987

    Svi ostali koji pretendiraju na naslov "najvećeg rugla" moraju se prvo međusobno izboriti za status prvog izazivača, a tek onda mogu nama na megdan :strong:
  • agramZ
    2.3k
    Plan je bio da bi ostao samo prvi nivo.. znaći kapaciteta od 12k :grin:SAS1987

    vidi se lijepo u poljskoj i ukrajini. puni megalomanskih stadiona zbog prokletog ep-a. osobno mi je bas ta arhitektura - ovalno, atletska staza, vise etaza etc. vizualno jako depresivna.
  • SAS1987
    13.4k
    za status prvog izazivačaxavier

    Koji su kriteriji?
    1. Brez krova
    2. Barem jedna tribina mora biti neoperativna
    3. Min udaljenost najbliže tribine od terena 20m


    Jedino što San Paolo ima a Maksimir nema je mogućnost da padneš iz tribine
    https://twitter.com/frseriea/status/1042063466281033731
  • xavier
    11.1k


    Ali niti jedan izazivač nema što mi imamo...vrh je što je u ovaj stadion u zadnjih 20 godina uložen ogroman novac...da bi stadion, ako se može tako uopće nazivati, izgledao gore nego prije toga.
  • superSantos
    2.6k
    grad je u poslednju obnovu uložio 23 000 000€.SAS1987

    San Paolo je obnovljen dosta dobro za Univerzijadu 2019.

    Jedino što San Paolo ima a Maksimir nema je mogućnost da padneš iz tribine
    https://twitter.com/frseriea/status/1042063466281033731
    SAS1987

    ovo je prije te obnove
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.