• Mr Blue
    3.3k
    Da nema ove "etaže" na tribinama iza gola bio bi mi super.
  • SAS1987
    13.2k
    Još jedan stadion koji možda nije toliko poznat ali je jako dobar- stadion kluba Hurican (Argentina). Prima 48k gledatelja ako brojimo sjedala i stajanja... tko zna koliko bi mu bio kapacitet da su sve stolice. Ja bi kazao da nekih 35k. Tribine iza gole bi trebale biti bliže terenu i sa obzirom da se navijači povlače na više redove tribina izgleda da se iz prvih par redova ništa ne vidi.

    eBzQieI.jpg

    estadio_tomas_adolfo_duco05.jpg

    estadio_tomas_adolfo_duco08.jpg

    20170710.FotoEstadio.huracanjpg.JPG

  • Crusades1986
    9.5k
    Ovo mi se cini malo (pre)strmo :chin:
  • Infinity
    15.2k
    sa obzirom da se navijači povlače na više redove tribina izgleda da se iz prvih par redova ništa ne vidi.SAS1987

    Ne mora znaciti. Ljudi na svim stadionima idu u vise redove zbog boljeg pogleda. Ti pogledi iz prvog reda su precijenjeni, tj. za ku*ac su. Ja cak i na Maksimiru na istoku odem gore na vrh :lol: Koliko god netko zelio tribine uz sami teren, jako je malo onih koji bi rado sjeli u prvi red.
  • deda
    27.4k
    :victory: :yikes:
  • SAS1987
    13.2k
    strmo taman kako treba biti :lol:

    u prvim redovima bi bili oni koji žele "komunicirati" sa protivničkim igračima i stranskom sucom :lol:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    7kdyqq5dmh3g3usb.jpg

    Borussia Park( stadion Mönchengladbacha) manji kapacitet za jedno 15 000, i u plavo i eto ga :ok:

    Uvijek kada ispratim Bundesligu uvijek me ovaj i naravno Signal Iduna Park privuku , kako odličmi stadioni i još odlična atmosfera, što bi dao da imamo takav jedan i naše navijače

    Izgradnja koštala 85.miliona eura

    Ovaj ovdje ima 16 000 stajaćih mjesta(sjeverna navijacka tribina) ,ukupno 56.780 , stvarno sjajan stadion, još bi tu iz 1.Bundeslige jos odlične izdvojio Rhein Enrgy (Koln) , Epsrit (Dusseldorf) , Veltins (Gelzenkirchen) i Commerzbank arena (Frankfurt)
  • Dino
    2.2k

    Ne znam kak navijaci opce stoje na tim tribinama, al meni zgleda prejebeno :love:
  • r1oma
    1.5k
    Uvijek kada ispratim Bundesligu uvijek me ovaj i naravno Signal Iduna Park privuku , kako odličmi stadioni i još odlična atmosfera, što bi dao da imamo takav jedan i naše navijačeNavijač Dinama

    Slazem se, stadioni Bundeslige a pogotovo ta 2 koja si spomenuo su mi brutalni i ne bih se zalio kada bismo imali jedan takav :)
  • SAS1987
    13.2k
    tako stoje :rofl:

  • deda
    27.4k
    Ovo vise liči na kirvaj nego na tekmu:joke:
  • Neki tip
    19k
    :lol: a je pomalo općenarodno veselje, ali nije da je iznenađenje kad je u pitanju Argentina..

    Ne znam, meni je lijepo vidjeti takvu radost, zaluđenost, pjesmu i starog i mladog
  • Infinity
    15.2k
    Meni to isto ekstra. Ljudi su bas zaludjeni i to ih cini sretnim. U svakom slucaju bolje nego zapad gore kod nas :lol:
  • Mr Blue
    3.3k
    Slučajno naletio, pa da podijelim. Toluca, Mexico. Renoviran stari stadion okružen naseljem. Cijena 30mil eura, kapacitet 30.000.
    Ne sviđa mi se ova jedna "prazna" tribina s ovom ceradom preko, ali ostatak je čisto ok.

    2swtntuvyvnsdhst.jpg
    s73wl70obh9lkfol.jpg
    0d1wjs2u2w5nhe8p.jpg
    8w2skzwktkfy6y5t.jpg
    ib35fi05tonxadnt.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.