• Mali dioničar
    14.2k
    doslovno isti render je HNS koristioBosskovitz

    Kako si ih skužio. :ok: :smile:
  • Facke
    2k
    Lepe nek se dela. Osijek je bil kotacic koji sad i pokrece ove druge. Svida mi se ovaj koncept stadiona. Nekak me podseca male na stari stadion Juventusa delle alpi. A sad se nadame novomu Maksimiru. Nikakve cekanje na zamjenski , delajte odma.....
  • Dinamosaur
    975
    Bome im ovo izgleda odlicno kao i prezentacija u videu. Eeeh da mi dozivjeti takav stvarni video sa Maksimira..

    Usput, taj i onaj u Gorici bili predstavljeni veceras u Dnevniku
  • NORTE
    9.3k
    Usudio bih se reći da će nova Kantrida biti najljepši stadion na svijetu.

    Gledajući u kompletu stadion i modernu okolicu koju će izgraditi, a more tu onda ima ključnu ulogu u ocjeni.

    Ukratko - stadion Krasnodar na Jadranu. :100:

    Turistički kompleks koji će jako promijeniti Rijeku kao grad, a i klub.
  • agramZ
    2.3k
    a di je stajanje?
  • Lynx17
    2.6k
    Nova Kantrida....



    zach-galifinakis-hangover.gif



    Ali bolje za svi nas da oni to zavrsu. Neka onda to bude utrka za koji ce napraviti najbolji stadion. Osijek ce na kraju ispasti zrtva. :lol:

    Neka to postane "moj otac je jaci od tvoj otac" ili "moj kurac je veci od tvoj kurac", kao kada su arapski narodi poceli graditi najvise zgrade na svijetu. Meni to svrbi jer su to radili samo da mogu reci "mi imamo najvisi!" I dalje mi smeta jer su omalovazili nas CN Tower. :rofl:
  • Bosskovitz
    7.5k
    Malo sam se potrudio, kako bi izgledao HNL kad bi renderi bili stvarnost:

    temp-Imagety-FLl-D.jpg

    Dao sam si samo dvije prilike za umjetničku slobodu:

    • Aldo Drosina u Puli, projekt natkrivanja i druge tribine
    • Opus Arena, jedini od svih ovih koji je zaista takav
    • Stadion kraj Save u Slavonskom brodu, izbacio sam Goricu iz lige i vratio Marsoniju na staze stare slave
    • Danas predstavljeni projekt nove Kantride u Rijeci
    • Najrecentnija Ottova vizualizacija novog Maksimira
    • Najrecentnija vizualizacija obnove Poljuda
    • Nove tri tribine u Koprivnici
    • Gradski stadion u Kranjčevićevoj
    • Novi stadion u Varaždinu o kojem se priča, ali nema još vizualizacija pa sam ukrao render stadiona u Olsztynu u Poljskoj, otprilike istog kapaciteta

    Milina!
  • xavier
    11.1k
    Najrecentnija Ottova vizualizacija novog MaksimiraBosskovitz

    Nikad neću prežaliti Plavi vulkan :fear: :sweat:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Nakon svih rendera, modela, skica i slika ljudi danas vjeruju Misku u realizaciju SF projekta, mjesec dana prije superizborne godine. Nemres belivit...

    Svaka cast Rijecanima, ovo ce im bit drugi stadion na Kantridi, a mozda je vec i treci tko ce ga znat
  • Dudu9
    447
    Ne razumijem kakve veze Misko ima sa izborima za sabor? Misko je sagradio kamp i stadion Rujevica tako da on je nešto i napravio.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jedan od potencijalnih investitora je i Grad Rijeka tak da ima veze, i nisu izbori samo za Sabor.

    Zanimljivo da u konzorciju pise Zagreb, misli li Misko na Grad Zagreb? Oni jedva da su smogli snage iskazat namjeru za obnavljanjem stadioncica u Zagrebu.
  • Lynx17
    2.6k
    @NitkoBitan nemoj biti NitkoBitan.
  • xavier
    11.1k
    Zanimljivo da u konzorciju pise Zagreb, misli li Misko na Grad Zagreb? Oni jedva da su smogli snage iskazat namjeru za obnavljanjem stadioncica u Zagrebu.NitkoBitan

    Ne vjerujem da je bilo kome osim tebi palo na pamet da bi grad Zagreb mogao sudjelovati u projektu stadiona u Rijeci :sweat:

    U spomenutom konzorciju, koji je službeno iskazao interes za financiranje i realizaciju projekta su: Black kite E&C Investment Fund (Luxembourg), Fiume Kantrida Development d.o.o. (tvrtka kći Black kite E&C Investment Fund), Teanna ltd (London), ZDL arhitekti (Rijeka), Aestus development d.o.o. (Rijeka) i Kamgrad d.o.o. (Zagreb).
  • NitkoBitan
    12.3k
    Aha. Zbunilo me jer na Indexu gradovi otkud su tvrtke nisu stavljeni u zagrade nego posebno nakon zareza pa ispada da se konstantno nabraja zasebne investitore.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.