• Droljo
    8k
    Sezona kiselih krastavaca.. do ponedjeljka sigurno nebumo niš znali oko novog trenera. Sad mi možemo droljit tu 3000 stranica šta bi i kak bi. Jasno su rekli iz kluba da Perković vodi ekipu u Koprivnici a možda i kup. Znači 5-6 dana nebu niš...
  • emilperska
    5.4k

    Miješaš kruške i jabuke u ovom dijelu. Nitko ne krivi MMA za 9 golova, nismo ludi.
    Ali ako si bio na tekmi s jogurtom, vidio si da je nemoćan kraj Livaje i to jebeno nemoćan. A uz to svako malo ima milijun krivih postavljanja i paseva koje eto Istra nije kaznila pa je MMA čudo stoper.
    Ja ne velim da je on lošiji ili bolji od Perkovića. Mislim da je tu negdje. Stvorio se hype i balon oko njega koji će vama njegovim fanovima malo po malo pucat. Meni neće jer ga od starta ne smatram perverznim pojačanjem nego solidnom dopunom kadra. Sama činjenica da je Teo s 35 godina bolji stoper od njega dovoljno govori..
    A cijeli rad SDa se opisuje superlativima jer je eto MMA čudo stoper.

    MMA nije čudo stoper nego dopuna kadra
    Torrente nitko ne zna za šta je spreman još
    Oliveras je igrač bez seniorskih minuta s 20 godina života
    Mkuku nije nijedna pozicija, napadač sigurno nije. A treću špicu nemamo.
    Cordoba je solidna dopuna s kadra s potencijalom da možda i bude starter kad tad..
    Pjaca je stara želja i starni znanac s fiksnom klauzulom. Isto ima svoje oscilacije

    Prijelazni rok 2024 ocjena 3 od 5 po meni.
  • scooniepenn
    3.3k

    Ne miješam ja kruške i jabuke, već sam ti odgovorio na citiranje izvjesnog navijača Ferencvarosa navodeći činjenice koje su lako provjerljive. Ovo što ti pišeš za Mmaeea je tvoje osobno mišljenje i nema nikakve dodirne točke sa stvarnim stanjem. Da, pogriješio je kod gola Hajduka jer je izašao na Prpića i ostavio prostor iza sebe i što ćemo sad. Smije li stoper pogriješiti, je li zbog toga on loš. Za mene apsolutno nije, dapače. Dovoljno puta sam ga gledao da me sigurno ti nećeš uvjeriti je li on pojačanje za Dinamo ili nije, a to će pod boljim trenerom uvjeren sam i dokazati.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Pa i 3 je dobra ocjena. Doslovno se zove dobar.

    Al dobro mi je da smo s pojačanja preko prinova došli do dopuna.

    Isto tako otkud ta fora da je KTC bolji stoper. Trenutni KTC sigurno nije bolji, ali dobro. Jedna slabija tekma i svi su u kurcu i samo dopune kadra.
  • emilperska
    5.4k

    Znaci mislis da je MMA bolji stoper od Perkovića?
  • tp1997
    269
    Sasvim je razvidno da će u plavi dom stići neko poznato ime, jer nema na trenerskoj slici previše hrvatskih trenera, nema se netko posebno izmisliti tko bi predstavljao iznenađenje.

    Po ovome se čini da Olivari sugerira da će se raditi o hrvatskom treneru
  • Mali Zeus
    12.6k
    Perković će biti jedan od onih igrača kojem dionice sve više rastu dok je ozlijeđen.
  • emilperska
    5.4k

    Nisam rekao da je los. Nego dobar, solidan.
    Tu se svršavalo da je odličan dosta dugo na temelju MMAove partije protiv Istre..
  • NitkoBitan
    17k
    Ajmo pricekat novog trenera da vidimo kako ce to poslozit. Ako krila budu krila, ako se Petka dovede u red (i ako ga se ne bude drzalo svih 90 min u igri), ako senatori budu igrali po stvarnim performansama na terenu...
  • Crni86
    3.5k
    Maric ce biti na presici u 12. Tako da cemo cut i nesto vise o smjeni i potrazi za novim trenerom
  • Mali Zeus
    12.6k
    Tu se svršavalo da je odličan dosta dugo na temelju MMAove partije protiv Istre..emilperska

    Slažem se. Al ne slažem se ni da je KTC bolji, a bome niti Perković (iako o njemu imam dobro mišljenje).
  • Droljo
    8k
    Perković mora odigrati, prvo, 4-5 utakmica u nizu na mjestu stopera, zatim te izvedbe moraju biti bez ili uz minimalne greške da bi mogli pričati o stoperu za dinamo.
    O dečku sve naj, samo nije dobio pravu priliku na svojoj poziciji.
  • Krizy
    43.1k
    Ajmo stati s Jakirovićem u ovoj temi. Ako netko nastavi bit će opomenut, a postovi izbrisani.
    U slučaju nastavka nakon opomene ide ban.
    46 stranica, a pola o bivšim trenerima.
    Krizy

    Osim o bivšim trenerima, idemo stati s usporedbom raznih igrača na ovoj temi.
    Jel tako teško pročitati naziv teme?
    Bezveze nabijamo postove tu, zamolio bih vas da za to prijeđete na druge teme :grin:
  • scooniepenn
    3.3k

    Mislim da svatko tko i malo prati nogomet može procijeniti da je Mmaee bolji od Perkovića. Ali nećemo u offtopic.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.