• Omake
    2.7k
    što bi rekao Mao, i udarac u guzicu je korak naprijed.
  • Maximo
    523

    Pa koliko sam skužio pressica će tek sutra...i ovim tempšom vjerojatno predvečer :D
  • tp1997
    411
    Može pressica biti sutra, samo neka ga danas objave i neka čovjek bar jedan trening i razgovor s igračima odradi prije Lokomotive.

    Ako itko u klubu misli da je imalo dobra ideja da Perković vodi protiv Lokomotive, onda ozbiljno sumnjam u zdrav razum tih ljudi.
  • Maximo
    523

    Ma Bjelko će direktno iz Poreča na tekmu s lokomotivom
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Sportske
    "Čeka se još samo sastanak Izvršnog odbora, koji bi trebao potvrditi odluku o povratku Bjelice. Tako bi bijeli dim s Maksimira u vidu službene objave trebao stići danas poslijepodne.
    Prema svemu sudeći, službeno će predstavljanje biti u petak kada će se ujedno najaviti i utakmica osmog kola SuperSport HNL-a protiv Lokomotive. Gradski derbi s Lokosima bit će nova premijera za Bjelicu, dok ga nekoliko dana kasnije čeka puno važniji susret drugog kola Lige prvaka protiv Monaca, koji dolazi na Maksimir."
  • Kia pride
    53
    može li Bjelica do kraja razviti Baturinu i Sučića i razvijati Branka Pavića, Nou Mikića i Ćutuka?
  • Antisha
    723
    Momcima talenta ne fali, a Neno im sigurno može usaditi taktičku odgovornost i motivirati ih. Odgovor je potvrdan.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Announce NB!!!
  • Bosskovitz
    12k
    Covjek nakon Dinama ima spiralu nizbrdu u karijeri i ovo mu je zadnja sansa da pokaze da i dalje ima ono nesto sto ga je do tada krasiloflexXy

    Ajmo pretpostaviti da je ovo točno, iako bi se dalo o tome raspravljati - to je gotovo idealna situacija: trener koji je napravio najveću pozitivnu promjenu u našoj igri u zadnjih više od desetljeća, vraća se ovdje, no opet ima ogroman motiv kao i prvi put.

    Često se taj aspekt motivacije podcjenjuje. Mnogi su na ovoj temi govorili da žele trenera kojem "Dinamo nije najveći klub kojeg je trenirao" i to ima svojih prednosti - Gattuso u Splitu ili Boto u Osijeku su definitivno donijeli neke novine i nove metode treninga ili pripreme igrača (često spominjem Vahu koji je bio šokiran kod nas kad je shvatio da neki igrači ne idu na pedikuru), donijeli bi i kod nas neki koji u CV-u imaju Barcu, PSG i slične klubove, ali meni je tu voljni moment puno važniji. Ne da netko dođe profesionalno odraditi ugovor, dva treninga, presica, sastanak i čilanje; nego da netko dođe i da 100% svoje energije, znanja, elana i želje kako bismo kroz 3-4 godine strepili da nam ga ne otme neki od puno bogatijih klubova. Ako je Bjelica taj i ako ima tu motivaciju da se vrati na "mjesto zločina" i dokaže kako mu je mjesto među najvećima - to je onda to.

    Osobno, puno mi se toga karakterno ne sviđa kod Bjelice, to nije upitno. Ali jednako tako nije ni malo upitno da smo za vrijeme njegovog mandata igrali najbolji nogomet, taktički jak, s jasnim automatizmima, imali smo jebeni stav na terenu, šampionski, fakinski pristup, gledali smo utakmice u kojima smo primali gol za 1:0 bez brige jer smo znali da se momčad neće raspasti i to je bio jedan od najboljih, ako ne i najbolji Dinamo kojeg sam ja gledao u životu. Ako Bjelica to može ponoviti... dobrodošao natrag!
  • Mazalo
    191
    Ima li netko psa za posuditi, da ga idem šetati oko maksimira? :)
  • Mr Anderson
    8.2k
    A i Ante je RTV serviser a ne trenerMikina lijeva kopačka

    Bolji trener od sigurno polovice koji su prodefilirali na klupi zadnjih 10 godina.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Antino RTV serviserstvo, Bjelicina "korporacija", Krunin kontrolirani nogomet, Jakirovi strani jezici ili "posuško" društvo...

    A svi nam, sa svojim manama i vrlinama, donijeli po prvenstvo, dva,kup, europske pobjede.

    Što bi neki od rivala dali za takve "sprdnje" od trenera.
  • masacusec
    3.6k
    Ako smo nezadovoljni trenerom koji je tvorac modernog, europskog Dinama, koji je doslovno „stvorio“ igrače poput Petkovića, Olma, Oršića, Livakovića, Mora, itd., onda ne zaslužujemo kao navijački puk bolji i uspješniji klub.
    Apostrofiram ovaj prvi dio rečenice koji Bjelici daje još puno kredita na klupi Dinama. Ne jamčim da će mu ovaj mandat biti uspješan kao i prethodni, no to nitko ne zna. Upravo zbog navedenog, Bjelica je realni izbor.
    Puno je bilo izdrkavanja i licitacije na ovoj temi, a još nema službene potvrde kluba……
  • prefontaine
    438
    Idemo na 250 stranica. Možemo mi to! Jer mi smo DINAMO!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.