• Eduardo
    20.3k
    Slaven je dao ukupno 3 gola u 6 kola, nama su to utrpali u 10 minuta i onda pojedinci pišu da treba usporiti s kritikama, kakve vi droge uzimate.Marcinko

    S kritikama NE, s vrijeđanjem DA! Velika je razlika između to dvoje.
  • ibro1986
    182
    Pamtim tvoj upis za iduću tekmu.
  • dmil
    314
    nisu, skidaju ih samo kad ih treba zamjeniti u Ligi prvaka
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    Morao sam izaći nakon tekme, pa nisam vidio kog su naši “mangupi” senatori poslali pred kamere, jel Oliveras danas daje izjavu?
  • ElektricnaInfluencija
    253
    Iskreno, baš me zanima kako će ovo utjecati na posjećenost Maksimira sljedeći vikend. Bila bi prava šteta da padne gledanost nakon što smo počeli imati solidne brojke.
  • The Undertaker
    5.4k
    Kao prvo, nismo mi vratili Slavena iz mrtvih već Kovačević. Gledajte malo i ostale utakmice.
    Danas ista stvar kao i protiv Bayerna, toliko nediscipline u igri, kao da gledam niželigaša. Kad se tomu doda neuigranost onda imamo to što imamo. Trener nam treba što prije jer je očito da Perković nema autoriteta natjerati naše zvijezde da oru teren. Vezni red opet sramotno nezainteresiran. Previše "znalaca" a malo radnika.
  • Antonio bbb
    257
    U dobru i u zlu, sjever je uvijek tu!
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    I ja sam ljut, bijesan, očekujem da se igrače žešće udari po džepu, ali pisati stvari koje su pojedinci pisali je degutantno, u najmanju ruku.

    Mislim da je sada najvažnije dofurati dobrog trenera da ih zdrma i posloži.
    Jer pomaka u igri u odnosu na prošlu nema i mogli bi još neke rekorde u LP srušiti, nažalost...
  • Peškaman
    4.4k
    Očigledno je problem dublje.
    Ovolika nezainteresiranost u zadnje tri utakmice i neodgovornost od obrane,veze pa do napada je komična.
    Pogreške na razini županijske lige,nije moguće da su zaboravili igrati u tjedan dana.

    Kanite se vrijeđanja,neće pomoć nikako,niti vama,niti Dinamu.
    Nadam se da će se poslati čitava ekipa u Istru protiv Banjole,nadam se Perkoviću u vrhu napada.
  • Bruh
    956
    Kad igraju lošije dođe više ljudi jer navijaju za povratak di pripadamo
  • NitkoBitan
    17.6k
    Kako su BBB pozdravili igrace?
  • ibro1986
    182
    Bolje desno krilo od Cordobe? nema ga, a uostalom mbukua ocekujem ljevo i cordobu desno nakon današnje utakmice
  • NitkoBitan
    17.6k
    Iskreno, baš me zanima kako će ovo utjecati na posjećenost Maksimira sljedeći vikend.ElektricnaInfluencija

    Kad igraju lošije dođe više ljudi jer navijaju za povratak di pripadamoBruh

    Paradoks, ali je tako. Sto je Dinamo gori to vise ljudi gleda. Jbg ekipa brije na konkurentno prvenstvo.
  • Mihaljević
    9.9k
    Dinamo mora stvarati igrače a ne od polovnjaka praviti igrače, sve više se bojim da nijedan trener stranac (Osim nekog Ajaxovog ili Salzburgovog) neće to razumjeti.

    Branko Pavić mora biti prva šestica Dinama.
    Leon Jakirović mora biti u tri prva stopera Dinama, ispred Torrenta i Bernauera.
    Noa Mikić je bolji od Ristovskog.

    Pjaca, Ogiwara, Bernauer, Hoxha, Ademi, Ristovski, Kule, Rog... To su sve igrači na polovnjaci ili igrači na bljesak. Moramo STVARATI igrače!!!
  • blueboy
    140
    Hoće li netko od moderatora konačno ohladit ovog na kojih tjedan dana?Vratite nam Istok

    Kolega nakon svakog poraza slijedi histerija, pogotovo kad se nanizaju. Bolje se naviknite, bit će podnošljivije. :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.