• i more je plavo
    1.1k
    A kak je jadnom Nevisticu, ovaj tjedan fasoval 13 komada a skoro nis nije kriv.
  • Maxova dijagonala
    386
    Prvo očekujem da Dinamo vrati novce svim BBB koji su tu bili
    Drugo da posalju ogiwaru i mmaeea u juniore
    Trece da vec sutra predstave nenu
  • Ero
    963
    treba znat primit 13 komada u dvije utakmice
  • dinamozivivjecno
    2k
    SKIDAJTE DRESOVE !!!!

    Screenshot-20240921-192455-Facebook.jpg
  • ibro1986
    182
    Imam neki osjecaj da zadnjih tjedan dana na treningu vjezbaju taktiku "gledaj u loptu"
  • Orc123
    8.1k
    Nekima su ovdje problem novopridosli igraci a? A gjde su to oni koji su reprezentativci i koji bi trebali vuci ovaj dinamo? Kolektivno smo u rasulu i to nije od sad...igre nema odavno zahvaljujuci zna se kome! Prvenstvo osvojili na individualnu kvalitetu...ovo jenrezultat nikakvog vođenja momcadi...gizicka peiprema nikakva....ostao nam je cijeli kadar na okupu a vama su peoblem novi igraci a? Da bi pobijedili Belupo? Ajt molim vas!
  • IstokKa96
    692
    ODGOVORNOST redom!
  • IceMan
    2.1k
    Sve stoji al kaj se čeka?
    Koji mrtvi 06.10.?

    Pa do onda ćemo izgubit prvenstvo.

    Iste večeri, večeras, odmah…
  • Big Daddy
    1.3k
    I opet ce nam se tovari odvojiti……..
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Ovo je na igracima, Belupo moraju dobiti i bez trenera
  • Big Daddy
    1.3k
    Fakat mi djeluje zesce bezkrvno…
  • LaznjakProsineckog
    794
    Cijela Sesvetska družina koju je Marić ubacio u klub nema pojma o nogometu - Šimić, Landeka, Milić, Jakirović, Salatović Ivančić itd. Nakotio je nogometne neznalice u klub, samo što većina navijača ni ne zna tko su ti ljudi, a donose odluke o pojačanjima, akademiji itd.
  • NKDZ86
    1.6k
    Nakon prvog poluvremena, otišao sam pokupit veš, stavit drugi, dođem 2:1, odem prošetat i vidim u kafiću 4:1, osto šokeren, dobro da nisam pao na pod.
  • Petar86
    887
    Protiv Bayerna ne razumijem tih 9 al ajde kad njih krene nemocan si, mozes se slikati. Ovo dns je ipak cisti prikaz bolikurcine igraca, naprosto je nemoguce da prime 4 komada od Slaven Belupa dok su 100% koncentrirani i grizu

    Cini mi se da se Baturina malo ufilmao nakon silnih ponuda i da mu je postalo ispod casti igrati HNL, a Petku bi bilo bolje da krene igrati kao pred kraj prosle sezone jer ovo ne vodi nicemu
  • ZrnTSCHeZ
    86
    Nakon rečana i tovara, sad smo i Slaven vratili iz mrtvih.
    Postali smo humanitarna udruga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.