• Bruh
    956
    znaci mi smo bili bez poraza od tekme sa lokomotivom do ove sa hajdukom u prvenstvu ako se ne varam... europa je druga priča. Iskreno mislim da je više do igrača nego trenera. Petković šetnjica u veznom redu a kao napadač a u obrani ovi stoje ko da u životu nogomet nisu igrali.
  • CastAway1986
    1.5k
    Polako o ocjeni novih igrača ali jebena SRAMOTA je da mi nakon toliko sezona nemamo lijevog beka odnosno imamo japanca na posudbi koji veze obrambeno nema i španjolca koji nema seniorske minute u nogometu...
    Bjelicu na koljenima moliti da se vrati
  • Ivan0302
    497
    Zanima me tko će sad dati izjavu. Hoće možda Mmae ili Nbuku?
  • ibro1986
    182
    1-1 na poluvremenu, ocekivao sam da se ubacuje kulenovic odmah na pocetku drugog a ne u 70. minuti, a na pocetku drugog dijela ulazi ristovski umjesto rpga. kulenovic igra stolni tenis ocito
  • Ali
    2.2k
    Sad jos jednom u miru gledam golove i sanse.
    Nevistic kasni u istrcavanju sa crte vjecno i onda izadje kadno i igra stopera a tri igraca glume golmana ???
    Potom Misic kao i obicno isprati do crte od 16m i stane, ide odbijanac ali to se veznog ne tice njrgov prostor je samo izvan 16m, kao da je rukomet pa nesmije ucu u prostor...

    I da naravno neefikasnost, prije svakog gola smo imali zicera mi, ali nema mirnoce.

    Nista posluzit cu se rjecnikom Jakira, trebao nam je jedan ovakav šamar :lol:
    Ha ah pa biraz nas sad svi samaraju kao kakvog đankija...
  • San Lorenzo
    15.9k

    Nisu problem novopridošli igrači, ali bi za koheziju ekipe mogao biti problem prevelik broj stranaca...prije prijelaznog roka sam napisao da želim Dinamo naslonjen na Balkan, ne na Francusku i Japan.
  • Ludovic IX
    7.3k
    ovo danas je samo do igrača. Oni su ovo izgubilo ne zato što su loši već zato što su u knockdownu
  • NitkoBitan
    17.6k
    A i Kulenovic fula cisti zicer, slab je to napadac. Onako traljavo udarit loptu 3 metra od gola...
  • Vratite nam Istok
    315
    MARIĆU ODJEBI OD DINAMA!emilperska

    Hoće li netko od moderatora konačno ohladit ovog na kojih tjedan dana?
  • dzg7
    298
    Jel su skinuli dresove ?
  • Sunja86
    1.2k
    Ne nego zato što su loši.
  • Tajno Ime
    133
    Jeben mater svim igračima!
  • ibro1986
    182
    I da je pogodio zavrsilo bi 4-2, veliki uspijeh za dinamo
  • NitkoBitan
    17.6k
    To sto je sad fulao fulat ce opet kad cemo trebat zabit. Daj malo pameti u glavu.

    Usao je u formu u najgore vrijeme te zbog toga nismo doveli treceg napadaca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.